Skocz do zawartości


Zdjęcie

katowice bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_p0105
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

katowice bjj
szukam dobrego klubu bjj w katowicach wiem ze bastion jest ok ale tam sa chyba tylko 2 treningi i jeszcze grupy sa laczone?

pozdrawiam
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Właśnie stamtąd wróciłem. Wierz mi....warto. Treningi są 4 w tygodniu a kilku początkujących jest owszem, ale raczej w środę. Pozostałe dni to raczej osoby ćwiczące już dłużej. Zresztą jak nie masz ochoty to nie trenuj w parze z początkującym :wink:
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Tu masz adres strony na wszelki wypadek: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_p0105
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
zle mnie zrozumiales
jestem poczatkujacym kiedys troche cwiczylem ale nic specjalnego:)
nie przeszkadza mi ze sa poczatkujacy, a powiedz mi w jakich godzinach sa treningi, i ile osob srednio chodzi do sekcji?

pozdrawiam
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Ciężko mi stwierdzić ile... sporo, tyle mogę powiedzieć na pewno. Godziny i dni masz podane na stronie którą podałem ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]), w zakładce treningi/kontakt. Nie ma chyba sensu podawać tego tutaj skoro masz podane na tacy. Chyba że masz blokadę na strony o BJJ :wink:
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
To ja mam jeszcze takie pytanie bo w katowicach za bardzo zorientowany nie jestem :)
Czy na sale AWF gdzie sa treningi trudno trafic z przystanku Katowice AWF? czy to wogole ten? czy moze lepiej wyjsc gdzie indziej (uwzgledniajac busy jadace od dworca)?
  • 0

budo_ktj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Musisz jechac jeden przystanek dalej idziesz do przejscia podziemnego, pod ziemią :) skrecasz w prawo, wychodzac z niego skrecasz w lewo idziesz przez mini park < 3 ławeczki> i dochodzisz do sali to jest ulica Raciborska, sala AWF-u z skałką wspinaczkową. :D
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj

Musisz jechac jeden przystanek dalej idziesz do przejscia podziemnego, pod ziemią :) skrecasz w prawo, wychodzac z niego skrecasz w lewo idziesz przez mini park < 3 ławeczki> i dochodzisz do sali to jest ulica Raciborska, sala AWF-u z skałką wspinaczkową. :D


Czyli jade jeden przystanek dalej jak bym jechal w strone dworca (czyli jeden wczesniej od dworca) czy normalnie przystanek dalej a w strone dworca ide pieszo? :] bo niezrozumialem
  • 0

budo_ktj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Jesli jedziesz OD dworca to wysiadasz na pierwszym za dworcem , a jesli jedziesz DO dworca to jedem przed dworcem wysiadasz. :-)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj

Czyli jade jeden przystanek dalej jak bym jechal w strone dworca (czyli jeden wczesniej od dworca) czy normalnie przystanek dalej a w strone dworca ide pieszo? :] bo niezrozumialem

Wysiadasz kolo kosciola, idziesz do palacu mlodziezy, przejsciem na drugą strone. Po lewej bedziesz mial stacje benzynowa, na wprost sale...
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Ok, dzieki za pomoc sprobuje sie jakos w srode tam zawloczyc :)
  • 0

budo_masters
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
ale czy poczatkujacy moze cwiczyc z zawaansowanymi?? bo ja Chciałbym sie zapisac do tego Bastionu cwiczylem boks troche i Kickboxing.

pozdrawiam
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj

ale czy poczatkujacy moze cwiczyc z zawaansowanymi?? bo ja Chciałbym sie zapisac do tego Bastionu cwiczylem boks troche i Kickboxing.

pozdrawiam


Wydaje mi sie, ze jak jestes poczatkujacy to cwiczysz z poczatkujacymi i raczej na zaawansowana sie nie wkrecisz. Choc ja sie nie znam i moge sie mylic :P
  • 0

budo_masters
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
no wlasnie tez tak mysle , a kolega mówił ze w bastionie Katowice sa 3 treningi tygodniowo
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
Ba, sa nawet 4 pn-zaawanoswana, sr-pocztakujaca, pt-bjj/vt i sb sw (wszystko na stronie pisze :P ) z tym, ze chyba nie wszystko od razu :P
  • 0

budo_masters
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
aa nom juz wszystko wiem :) ;D
  • 0

budo_danielekdg
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
a ja mam takie pytanie czy sa w klubie jakies osoby z sosnowaca badz dabrowy gorniczej

pozdrawiam
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
I ja jeszcze z pytaniem, zapomnialem sie na treningu spytac a niechce potem oczami swiecic :) do 10 sie placi za miesiac z gory czy za ten przetrenowany?
Pozdrawiam
  • 0

budo_wopek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj
siemka... i jak wygladają treningi w Bastionie ?? chodzi mi o sekcje dla początkujacych... bo chcialbym sie zapisac, tylko nie wiem czy nie bede za bardzo do tylu z treningiem ?! prosze o jakies informacje :) pozdrawiam!
  • 0

budo_willis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: katowice bjj

siemka... i jak wygladają treningi w Bastionie ?? chodzi mi o sekcje dla początkujacych... bo chcialbym sie zapisac, tylko nie wiem czy nie bede za bardzo do tylu z treningiem ?! prosze o jakies informacje :) pozdrawiam!


smialo uderzaj, ja jestem dopiero po 2 treningach i nie czuje sie, zebym jakos specjalnie odstawal (moze poza sparingami :) )

i podbijam pytanie o te platnosci

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024