Skocz do zawartości


Zdjęcie

Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
U nas niestyty reprezentacja jedzie na Międzynarodewe Mistrzostwa Vovinam w Szwajcarii
24 - 26.XI. 07 - tak wiec musimy wziąć posiłki z innych poza Wawa klubów.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

o ile wiem to program maja troche inny - tzn nie wszystkie SW opisane na stronce wystepuja

Które nie?
Na stronie głownej masz opisane 17 styli(łącznie z tancerzami ognia)

A w zakładce program masz 20 podpunktów programu z linkiem do każdego ze styli, z tym że Kung-Fu występuje 3 razy
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
W zasdzie występuje 4 razy, więc wszystko sie zgadza.
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

-na pewno będą występować niektórzy uczestnicy Budo, więc tym bardziej warto się pojawić!

kogo masz na myśli ?? :D
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Ktoś się znajdzie :wink:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
np. ja i moja grupa :)
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Uff! Właśnie wróciłem z festiwalu :D

Ogólnie było fajnie - organizacja szwankowała w niektórych miejscach co wynikało z niespodziewanego zainteresowania imprezą (była pełna sala). Oglądając wszystkie te pokazy miałem momentami wrażenie że to festiwal akrobatyki a nie sportów walki.... i dobrze :D Bo naprawdę fajnie się to oglądało :D

A jak wasze wrażenia?
  • 0

budo_sadzio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Macie może jakiś filmik z tego?
Jak wypadła grupa Yokozuki?
napiszcie proszę.
  • 0

budo_dimitri
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
ufff... Właśnie dotarłem do domu :)
Naprawdę było warto, nieco wymarzłem w kolejce po bilety ale było naprawdę nieźle ;)
Mile zaskoczony byłem a w sadzie byliśmy (sekcja) grupą JUDO Nastula FC i ich show i grupą AIKIDO Meian. Ci pierwsi zaskoczyli nas ciekawym podejściem do tematu festiwalu, postawili na "zabawe" łamanie krzeseł itp. całość podszyta niesamowitą sprawnością i nieco innym podejściem do judo - dla mnie bomba!

Team AIKIDO hm, to chyba pierwsza nie "zniewieściała" grupa jaka widziałem podczas prezentacji tej sztuki walki! Mimo że był to festiwal Sportów Walki a nie "sztuk" Aikidocy nie odstawali na krok... była dynamika, płynność i co mnie zdziwiło efektywność - Brawo!

Nieco zawiedziony byłem występem KUNG FU - spodziewałem sie czegoś więcej.
Sam NAM - szacunek! :)

Pozdrowienia dla chłopaków z Karate AWF _W-wa! ;)
(niektórzy wiedzą o co chodzi...:))
AWF oczywiście rewelacja! :)

cya!

Dimitri
  • 0

budo_mkk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
hi,

ja wtoczyłem się lekko po czasie, kolejka, w końcu udało się wejść bez biletu :D
Festiwal stał na bardzo dobrym poziomie zarówno technicznym jak i organizacyjnym, choć tu mogło być trochę lepiej ;)

Kiedy wszedłem wpadłem na grupę Sumo :)
później KRAV MAGA zajefajny pokaz! 2 gości robiło co mogło :)
później Judo - fajnie przemyślany układzik, ciekawy jeden z najlepszych wystepów na festiwalu! wg. mnie rzecz jasna :)
później KUNG FU - fajnie kolorowo - nie znam sie nie opisuje :)
później AIKIDO - super! Segal by się nie powstydził! :) ))) choć trochę się bałem jak jeden koleś drugiemu chciał poprawić uśmiech nożem, ale dali rade - podobało sie!
CAPO - trochę pośpiewali, potańczyli, napili sie, pofruwali - nie znam sie :)
KARATE KYO. Super!

mam filmik obejrzę i napisze coś wiecej ;) )))))))))))))))
wrzucę na You Tube, później podam linka.

spadam bo gały szczypią! :)
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
[quote name="MKK"]hi,

ja wtoczyłem się lekko po czasie, kolejka, w końcu udało się wejść bez biletu :D

Jejciu kolejka była masakryczna!!!
Na festiwal trafiłam przypadkiem podczas krótkiego pobytu w wawce, nawet spotkałam tam wielu ziomali z UW choć za bilet musiałam zabecelować :) nie żałuje było miło i nawet się nie nudziłam :)

Podobało mi się Karate, CAPO ku mojemu zdziwieniu KRAV MAGA no i AIKIDO! :D
ale jestem smutna bo mój ex sensei mnie nie poznał
:? buuu ... :P
to pewnie tylko mi się wydaje że wszędzie i zawsze mnie widać :lol:

było super!

Pozdrówka już z Poznania! :)

ama
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
BARDZO dziękuję wszystkim obecnym na festiwalu... Rzeczywiście bardzo zaskoczyło nas zainteresowanie, nikt nie spodziewał się, że zabraknie biletów! :) dziękuję za wyrozumiałość gości i uczestników, naprawdę było super, chociaż nie wszystkie pokazy mogłam obejrzeć w całości bo wciąż gdzieś biegałam, to wiele zrobiło na mnie wrażenie. za rok będzie jeszcze lepiej, a na błędach trzeba się uczyć. pozdrawiam.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Nie widziałem wszystkiego, ale wypowiem się w skrócie odnośnie tego co udało mi się zauważyć:

Zajebiste było karate tradycyjne - dzieciaki wykonujące synchroniczne kata i ten młody chłopaczek - szacuneczek dla niego.
Judo - mało było "judo w judo" :wink: ale duże brawa za koncepcję - zwolnione techniki przy tej muzyce robił w Bercy Parrissette z jiu-jitsu, ale żeby dodać do tego sędziego, który w zwolnionym tempie pokazuje "ippon,wasari" - fajna opcja, no i ta niesamowita kobieta z judo - muszę do niej dostać telefon :wink:
Szacunek dla nunczakowców - weszli, zrobili swoje i wyszli, bez zbędnych dłużyzn
Jiu-jitsu - nie jestem obiektywny, więc się nie wypowiem :wink:
Yokozuki - fajnie latają, ciekawa scenka rodzajowa - co prawda komentator nie zauważył że Cheetach wszedł z walizką, więc jak z nią wychodził to nie była kradziona :wink:

To są plusy - minusy może potem :wink:
  • 0

budo_surui
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Witam po długiej przerwie :D
Korzystam z nowego nicka, na mój stary profil nie mogłem się zalogować :/

Do rzeczy!

Pokazy Cacy!
Organizacja 3+ albo 4- :P

wg. mnie niektóre grupy za mocno postawiły na cyrk, ale to w końcu ma być Wielkie show więc nie będę się czepiał. Tak jak ktoś już przede mną napisał " za mało było judo w judo" ...
KARATE z wielka klasa i pompą! mimo że nie lubię "kopanych" czułem się spełniony :) ))
KUNG FU trochę długo ale ok! dużo akrobatyki co w połączeniu z tą SW wydawało się bardzo naturalne w przeciwieństwie do judo ... Ogólnie nie podoba mi się prowadzenie treningu na pokazie a tego w niektórych grupach było zbyt wiele.

AIKIDO (mimo że nie przepadam za facetami w sukienkach) robiło mocne wrażenie, na początku fajne połączenie Aikido i Kendo później mocne dynamiczne rzuty - jestem za! :)
przekonałem się do tej SW.

SUMO - cholera nie wiem co mam napisać śmieszne i fajne :)

CAPOEIRA - jest mi bliska przez moje dzieciaki - fajnie/ akrobatyczne widowisko, choć dla mnie zbyt krótko jak na CAPO

A co mnie najbardziej rozbrajało to DJ a raczej komentator!
słowotwórstwo, ciekawe czy on wiedział o czym mówił ...

W sumie warto było wpaść, nie miało się poczucia straconego końca weekendu
do zobaczenia za rok! (miejmy nadzieje)


Robert
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
a twój stary nick to jaki? :)
fakt, komentator był dość ciekawy... czasami zabrakło mu wyczucia niestety, przy czym była kupa smiechu :D
  • 0

budo_surui
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

a twój stary nick to jaki? :)
fakt, komentator był dość ciekawy... czasami zabrakło mu wyczucia niestety, przy czym była kupa smiechu :D


Sony :)
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
Ogólnie impreza fajna. Były zapewne jakieś niedocięgnięcia, ale ze względu, że byla to pierwsza impreza na taką skalę można to wybaczyć :-)
Oczywiście najbardziej podobała mi się ekipa z JIU-JITSU. Pokaz widowiskowy i świetny technicznie , techniki na pełnej szybkości, całość zgrana z muzyką. W przeciwieństwie do aikido wyszli z prawdziwymi, ostrymi mieczami. A pokaz przy dzwiękach Morricone wypadł genialnie. Natomiast wejście na matę i zejście z niej godne prawdziwych Samurajów!!!!
Jeśli chodzi o poziom innych pokazów to było różnie:
AIKIDO - po uczniach Tissiera spodziewałam się dużo więcej, bez przerwy 3 czy 4 techniki na krzyż, robione przez tori na każdym kolejnym uke i to pojedyńczo, te bokeny zamiast mieczy - nie podobało mi się!!!
KRAV MAGA - techniki z nożem..... no cóż, dobrze, że to była atrapa :D
stanowczo za dużo było akrobatyki, co druga grupa fikała salta, to miał być festiwał sportów falki, a nie konkurs akrobatyczny!!!!
Podobał mi się natomiast pokaz KARATE tradycyjnego, ten niesamowity ośmiolatek i synchroniczne kata robione przez dzieciaki - ładnie to wyszło. Ciekawy był także pokaz JUDO - ale jak ktoś juz trafnie zauważył mało było tam judo ;) natomiast techniki w zwolnionym tempie i "scenka barowa" wyszła chłopakom i "dziewczynie" :D całkiem nieźle :)
Poraził mnie natomiast jeden moment, nie jestem pewna, ale był chyba pokaz Karate Oyama, podczas pokazu używali oni miecza, po skończonej technice miecz został odrzucony jak zwyczajny śmieć obok maty....... W naszej szkole bardzo dużym szacunkiem daży się każdego partnera z którym się ćwiczy, także wszelkie rodzaju bronie. A miecz to już w ogóle, traktowany jest niczym relikwia. Nie do pomyślenia dla jest jak można było tak zrobić.... :?
  • 0

budo_mkk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki

Ogólnie impreza fajna. Były zapewne jakieś niedocięgnięcia, ale ze względu, że byla to pierwsza impreza na taką skalę można to wybaczyć :-)
Oczywiście najbardziej podobała mi się ekipa z JIU-JITSU. Pokaz widowiskowy i świetny technicznie , techniki na pełnej szybkości, całość zgrana z muzyką. W przeciwieństwie do aikido wyszli z prawdziwymi, ostrymi mieczami. A pokaz przy dzwiękach



Wojowniczka a moim zdaniem było zbyt dużo estymy w JIU-JITSU mam na myśli miecz...
Chłopaki z Aikido podobali mi się bardziej ale grunt to się ładnie różnić ;)

mi najlepiej podobało sie JUDO!!!!
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
wystąpił ktoś z Budo ?:D
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki
a TKD bylo?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024