Skocz do zawartości


Zdjęcie

MŚ Seido Karate - Nagoja 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Po raz kolejny ten drażliwy temat. Więc plisss bez chałasu ok :?:
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Witam Dziekuje Bardzo za odpowiedz :) jeszcze jakies filmiki by sie przydały z tych zawodów :D Pozdrawiam :D
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Mam takie pytanie do wszystkich jak to jest że zawodnicy innch styli karate jeżdżą na MŚ do Japonii zajmując wysokie miejsca w rankingu i nic wiele aż tak bardzo dużo, a tutaj nagle pojawia się pewna grupa która wyjechała po raz pierwszy do Japonii i od razu zdobyła tyle medali, któych do tej pory jeszcze nie widzieliśmy na szyii żadnego z zawodników, jak to się ma do rzeczywistości.Jak to się ma do zawodników którzy naprawde charowali przez kilkanaście mięsięcy na ten prestiżowy turniej karate,żeby mogli w nim wystąpić.
Nie mam nic do zawodników którzy brali udział w tym dziwnym 2 lub 3 kategorii turnieju jaki się odbył w Japonii na który wyjechali z ramienia PFSK ci zawodnicy też musieli się solidnie
przygotować. Coś mi się wydaje ż trenr tym zawodnikom i sponsorom zrobił wodę z mózgu że jadą na MŚ, i z tąd ta ilość medali i " MISTRZÓW" żeby nie wypaść blado przed sponsorami. Szkoda tych zawodników co tyle włsnego zdrowia w te przygotowania włożyli w te podejrzewam męczące treningi. Co to będzie jak WY naprawde pojedziecie na MŚ.

PS. Panie trenerze bardzo proszę nie rób tym zawodnikom wody z mózgu bo nawet w zawodach rzutem krowim plackiem są jakieś nagrody lub trofea sportowe.

Ztastnów się nad tym co robisz bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. :cry:

Pozdrawiam.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Kid jak ta wypowiedz sie ma do :

"Masz rację ale drażniom mnie tacy amatorzy któzy dużo mówią, mało robią. Dla tkich nie powinno być miejsca na tym forum dlatego że robią dużo zamieszania i nic, i chcą skłócić innych przedstawicieli różnych styli karate."
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
zapas nie porównuj dwóch różnych tematów bo jak nie potrafisz nic sensownego napisać to po prostu nie wypowiadaj się w żadnym z tych tematów i nie zaostrzaj atmosfery. Pozdrawiam.
Ps chyba że jesteś jednym z tych trenerów :?:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Nie chce nic zaostrzac i nie jestem jednym z tych trenerów ,tylko nie rozumiem czemu sie ludzie czepiaja organizacji. A niech turniej sie nazywa nawet miedzy galaktyczny (zreszta chyba taka nazwe juz używano :) ) ważne ze ludzie mieli mozliwosc wyjazdu na turniej do Japonii. Poza tym jest tyle organizacji ktore organizują Mistrzostwa świata że tak naprwde nie ma żadnego Mistrza Swiata tylko mamy mistrzów danego stylu , jak bedzie jeden turniej dla wszystkich to beda Mistrzostwa Świata.
A jak masz cos do trenerów to powiedz to im osobiscie.
Pozdrawiam wszystkich Karateków nie zależnie od organizacji :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Kid, zapraszam Cię na zajęcia do Swojego klubu :twisted: Kolejna osoba, która pisze tylko po to żeby zasiać ziarno niepokoju. Przedstaw się nam proszę, pochwal się osiągnięciami i możliwościami jakie daje Ci Twoja organizacja, jeżeli takową posiadasz. Nie bądź anonimowy, pokaż że jesteś wojownikiem, który zasługuje na to miano.
Dodam tylko, że dla Ciebie to były zawody 2 lub 3 kategorii, natomiast dla mnie(Emil Waszak, tak się nazywam), było to coś więcej, coś czego prawdopodobnie Ty nie doświadczyłeś, ale nie martw się jeszcze wiele przed Tobą, pod warunkiem, że będziesz coś więcej robił niż to co w tej chwili. Ja się przedstawiłem, teraz kolej na Ciebie, jeżeli tego nie uczynisz, to całe forum będzie wiedziało, że mamy tutaj do czynienia z anonimowym oszołomem, który potrafi tylko strzępić język, a właściwie niszczyć klawiaturę. Pozdrawiam i napiszę jeszcze że jestem szczęśliwy, że uczestniczyłem(jak to nazwałeś) turnieju 2 lub 3 kategorii. Obym mógł uczestniczyć w wielu takich turniejach. Kurcze nie mogę skończyć, idąc tokiem Twojego rozumowania to Kaycho Nakamura też jest Mistrzem 2 lub 3 kategorii?????????
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
tak nawiasem mówiąc i troche odbiegając od tematu to dlaczego polska federacja seido ma taki dziwny adres www?? nie stać was np na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] byłoby łatwiej znaleźć i szybciej wpada w oko. Nie mówiąc już o większym profesjonaliźmie. narazie adres wygląda jak seido.wp.pl. Sorki za ot ale jakoś mnie to zaintrygowało.
pozdro
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Nie podobają mi się takie mniej lub bardziej otwarte ataki na przedstawicieli innego stylu.
Masz zdanie, że są słabi pojedz na otwarte zawody i pokaż im to :evil:
Powiedzieć można wszystko...
Brawo Emilu!
Miałem okazję często bywać na organizowanych przez jeszcze wtedy Seitedo zawodach.
Fajna organizacja, miła atmosfera i wg mnie bardzo dobry poziom sportowy zawodników.
Chłopaki z Seido mają bardzo dobre przygotowanie fizyczne. Wcale nie uważam, że prezentują niższy poziom niż zawodnicy IKO -1, w której to organizacji byłem przez ponad 15 lat.
Shihan Czapla jest bardzo miłym i serdecznym Człowiekiem i nadal się rozwija - częste wizyty w USA u Nakamury.
Wg. mnie idealnym rozwiązaniem byłyby zawody knockdown, w których mogliby startować przedstawiciele wszystkich odmian karate kontaktowego. Skończyłyby się wtedy głupie spekulacje i docinki.
Startujemy czasem w turniejach, w których startują ludzie z różnych organizacji...Z IKO 1 też /w wielkiej tajemnicy/.
Organizujemy też sparingi z ludzmi spoza naszej organizacji. Może macie ochotę powymieniać doświadczenia. Sparingi we" własnym sosie " są nudne i mało rozwijające...Zapraszam !!!
:D
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
TEDO widzę że masz problemy czytania ze zrozumieniem ale to w twojej profesji po za salom się zdaża ale nie o tym chciałem.
1 wskaż mi chociaż jedno zdanie którym napisałem co kolwiek złego na Nakamure.
Dla mnie Nakamura jest jednym z paru Mistrzów o nie podważlnym autorytecie w świecie karate.
2 Napisz w któym miejscu prowadzisz treningi w Poznaniu to bardzo chętnie skożystam z Twojego zaproszenia. Chyba że jest to jedna z waszych wirtualnych miejscowości na wykazie klubów. Mam kilku fajnych zawodników którzy by chęnie posparowali z ÓSMĄ ręawicom na świecie. Sam również z miłą chęciom skożystam ze sparingu z Tobą zawsze czgoś nowego się można nuczyc od człowieka który podbił wraz z kolegami JAPONIE
  • 0

budo_romanw
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Chętnie poczytam o wyniku rywalizacji, może jakiś filmik zrobicie?
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Zgadzam się z Romanem :) Film z tej walki mógłby być ciekawy...

Zapraszam do Wawy do Bambusowa Chata Dojo/ Sensei Tomasza Basiaka sandan/, Ośrodek Sportowy na Osiedlu Przyjazn / ul.Górczewska / - domek 77. W każdą sobotę od 10.00 - 12.00 sparujemy. Świeża krew się przyda bo nudno czasem się robi - znamy się jak łyse konie.
Mam nadzieję Emilu, ze pamiętasz jeszcze naszych zawodników Michała Dziedzica i Maćka Kopcia?
Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.
OSU!!!
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
kid a ja mam wrażenie że jednak jestes jakimś zakompleksionym chłopczykiem, który mocny jest tylko w pisaniu (a i to nie do końca, bo "skożystam" -> "skoRZystam", "ręawicom" -> "rękawicĄ", "chęciom" -> "chęcią").

Może zamiast oczerniać innych, poprostu pochwalisz się własnymi sukcesami? Bo tutaj chłopcy, niezaleznie od tego jakiej rangi były to zawody, ładnie się na nich zaprezentowali.

Ale to chyba staje sie powszechne u niektórych, ze jak mają kompleksy, bo sami nie mogą się niczym pochwalić, to staraja się oczernić innych, żeby pokazać że jest się lepszym :/
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
SHALOM nie pouczaj pisowni innych skoro Sam nie Jesteś IDEAŁEM bo korepetycji bym u Ciebie nie polecał.
Ale z jednym się muszę z Tobą zgodzić dlaczego przedstawiciel PFSK nie napisał ze polecieli na spotkanie do Japoni z Mistrzem Nakamurą który jest nie podważlnym autorytetem które zakończyło się Między Narodowym Turniejem i Nasza Reprezentacja odniosła sukces.
Nawet Sam bym się przyłączył do gratulacji bo jak by nie patrzeć to duże wydażenie.
W Polsce jest zbyt dużo dziwnych mistrzów któych kreują ludzie po jednym wyjeździe po za granice Polski.Dziwi mnie tylko jedno dlaczego nie można ich podziwać na polskich matach.
Coś mi się wydaje że szeF PFSK nie ma za sobą żdnej przeszłości zawodniczej iteraz chce to nadrobić kosztem zawodników i nieźle mu to wychodzi.
Nie jestem zakompleksiony tylko znam tych ludzi którzy twożą tą PFSK jak nik inny i wiem co potrafi jej lider. Można było by książe napisać. Dla mnie on niema żdnego autoryteu.
Może kiedyś napisze wicęcej.

PS MTklub masz rację że jest CENZURA.................. bo dowiedzieli by się wszyscy co o Tobie sądzą niektórzy.

Zawracam się z prośbą do MDERATORA zakończmy ten drażiwy temat bo to do niczego dobrego nie prowdzi.

Serdecznie Pozdrawiam.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Kid opłacam Ci przejazd do do Żar na sparing. Czekam. Wyraziłeś opinie o turnieju więc pewnie to samo sądzisz o Twórcy, on tam był i wszystko nadzorował. Treningi w Poznaniu, jasne adres na naszej stronce. Zapraszam Tu i Tu w Poznaniu przetestuje Cię Sensei Dobek w Żarach ja i Sensei Paweł, ale wiesz co chyba wystarczy nasz roczniak, który zrobi Ci z dupy jesień średniowiecza. Wiesz co i tak jesteś Leszcz, nie przedstawiłeś się i już na straciłeś oszołomie.Pozdrawiam!!!!!!

Pamiętam Sensei Waszych chłopaków i serdecznie Was pozdrawiam, to nie było do Kida
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Tedo Sorki mała wpadka, Sensei Basiak tam prowadzi zajęcia, ja mam tylko shodan. Pozdrawiam .Sławek
  • 0

budo_romanw
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Panowie myślę, że ostatecznie dla zamknięcia dyskusji uczciwie jest wskazanie rangi turnieju powołując się na tylko na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a plakacie z tego linku do strony seido jest napisane:
"SIEDO KARATE JAPAN INTERNATIONAL TOURNAMET IN NAGOYA"- World Seido Organization Aichi Japan.

Na plakacie w pierwszym poście Raphaela też jest ten tekst.

Nawet jeżeli Seido wewnętrznie traktuje te zawody jako Mistrzostwa to oficjalnie nimi nie były. Już gratulowałem jednemu z członków Siedo co nie zmienia faktu, że chyba jednak to nie były Mistrzostwa Świata.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Koniec
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024