Skocz do zawartości


Zdjęcie

MŚ Seido Karate - Nagoja 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
TO JEST TYLKO TWOJE ZDANIE, NIE BYŁEŚ TAM, WIĘC NIE WIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


edit by mod: {post dotyczył usunietej wypowiedzi Johna}
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Walki na mistrzostwach Seido toczone według przepisów knockdown ? Na fotkach widać zawodników w sporych rękawicach. Warto żeby ktoś wrzucił tabelkie z wynikami poszczególnych kategorii wagowych. Z relacji foto widać że polska ekipa była dobrze przygotowana pod względem organizacyjnym .
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Wielkie gratulacje Emil! Dokonałeś naprawdę wielkiej rzeczy! Powodzenia w przyszłości!
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Emil zajął 8 miejsce w kumite. Jak dla mnie w tekiej rangi imprezie jest to wielki wyczyn. Składam gratulację jemu, gdyż na to bardzo zasłużyl ciężką pracą treningową :!:

A zawiść wisząca w światku Karate mnie poprostu poraża!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
JOHN
Zgodnie z filozofia Kaicho , z ktora sie zgadzamy , nigdy w Seido nie uzywa sie nazwy mistrzostwa swiata , Ameryki , Azji czy cos takiego. Nigdy zawodnicy nie wystepuja pod barwami swojego kraju ani klubu. Nawet podczas turniejow druzynowych nigdy nie sa to druzyny narodowe . Kazda druzyna ma swoj numer a w jej sklad wchodza zawodnicy z roznych panstw . Nie ma takiej sytuacji ze Amerykanie chca dokopac np Japonczykom , Japonczycy Polakom a polacy Niemcom. To likwiduje szowinizm. Kaicho uwaza , ze wszyscy jestesmy w jednej rodzinie Seido i kazdy walczy dla siebie i za siebie . Dlatego nie uzywa sie oficjalnie nazw do ktorych my jestesmy przyzwyczajeni . Inna mentalnosc i inna filozofia. Jezeli z turnieju bralo udzial ponad 1000 zawodnikow z wszystkich panstw zrzeszonych w Seido z wszystkich kontynentow a brali udzial wszyscy , to faktycznie byly to Mistrzostwa Swiata i tak to jest traktowane w Seido.
Chyba lepsze to niz pisanie na plakacie PUCHAR SWIATA w ktorym uczestniczylo po kilku zawodnikow z Kanady, USA i Polski . Chyba ze swiat zaczyna sie i konczy na Kanadzie , USA i Polsce.
A Rafalowi poszlo tak jak wszystkim - dobrze.

Dziękuje Partyzantowi i innym za szczere gratulacje
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Ja to się tylko zastanawiam dlaczego kiedy jest atakowane Seido to dyskutanci ćwiczący ten system twierdzą, że zaatakował ich ktoś z Oyama Karate.

John większość dyskutantów wie że Tedo to Emil i bez kłopotu może znależć nawet jego zdjęcie w necie.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Co do seido i oyama zawsze zdawało mi się że powinni sie trzymać razem jako "dwaj synowie marnotrawni" miłosiernego taty kyokushinkai
  • 0

budo_zutto
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
To ja prowadzę treningi w Kalwarii i nie życzę sobie żadnych insynuacji pod moim adresem i adresem mojego klubu.
Wyjazd do Japonii sfinansowałem z własnych środków, a część kosztów pokryła
Polska Federacja Seido Karate.

Sensei Roman Kruszecki 2 DAN Seido Karate.
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007

...widać że to albo zakompleksiony i niedojrzały
gówniarz


Ja to się tylko zastanawiam dlaczego kiedy jest atakowane Seido to dyskutanci ćwiczący ten system twierdzą, że zaatakował ich ktoś z Oyama Karate.


Ponieważ my wiemy kim jest John . Mamy podać nazwisko ? Zapewniam Cię, że nie jest to niedojrzały gówniarz, chociaż tak się zachowuje. :twisted:

Nie mamy najmniejszego zamiaru prowadzic dyskusji z niezrównoważonym emocjonalnie nowym nabytkiem OK.
Nic nie mamy ani do Oyama Karate , ani do Shihana Dyducha ani do prawdziwych Mistrzów i instruktorów Oyama Karate.
Prosze moderatora o wykasowanie wszystkich postów Johna gdyż są one przejawem zawiści i zazdrości i są zwykłą prowokacją mającą na celu zasianie wrogości pomiędzy naszymi organizacjami.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007

Prosze moderatora o wykasowanie wszystkich postów Johna gdyż są one przejawem zawiści i zazdrości i są zwykłą prowokacją mającą na celu zasianie wrogości pomiędzy naszymi organizacjami.


Dajcie mu wódki :wink:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
John daj sobie na wstrzymanie bo zmierzasz do bana,
Nie rozumiem co ci przeszkadza Seido, i czy to byly mistrzostw Świata czy Miedzygalaktyczne co to zmienia w stosunku do Ciebie?
Czy jezeli byly by napisane MŚ to twoje karate bylo by lepsze?
Mistrzami obu stylow (OYAMA I SEIDO) sa wielcy mistrzowie, ktorzy cwiczyli razem i oni nie prowadza wojen, wiec nie rozumiem czemu ich uczniowie to robia?
No coz ale to chyba taka nasz polska mentalnosc.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Nie no kilka dni na wyjezdzie i od razu pobojowisko.

Użytkownikowi o nicku John wysłałem info z pouczeniem.
Jedszcze jeden akt buractwa i posypia sie warny.

Pozdr
Itosu 8)
  • 0

budo_john
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007

John daj sobie na wstrzymanie bo zmierzasz do bana,
Nie rozumiem co ci przeszkadza Seido, i czy to byly mistrzostw Świata czy Miedzygalaktyczne co to zmienia w stosunku do Ciebie?
Czy jezeli byly by napisane MŚ to twoje karate bylo by lepsze?
Mistrzami obu stylow (OYAMA I SEIDO) sa wielcy mistrzowie, ktorzy cwiczyli razem i oni nie prowadza wojen, wiec nie rozumiem czemu ich uczniowie to robia?
No coz ale to chyba taka nasz polska mentalnosc.

Dzięki zapas że Wróciłeś do swojego dawnego pseudo. Dziwi Mnie tylko dlaczego Wszyscy z Seido utożsamiają Mnie z Oyama Karate zapewniam że nic nie mam wspólnego z tym stylem karate. Trenuje tylko i wyłącznie walkę uliczną, i Kwiat Ma rację że ci co jak to mówicie atakują
Seido to muszą być tylko z Oyama Karate. Chętnie Bym się dowiedział skąd zna moje
nazwisko RAPHEL. Bo Ja Go obserwuje na treningach i Mam o nim swoje zdanie. Przepraszam wszystkich zawodników Seido którzy walczą, albo kiedyś walczyli i są urażeni tym co Na pisałem ,ale w cale Mi nie chodziło o zawodników bo sam nim jestem chociaż nie dyscyplinie karate, tym barzdiej Oyama Karate. Moje korzenie to kyokushin.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
e czy mozesz mnie oswiecic bo ja nie zmienialem swojego nicku.
  • 0

budo_john
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007

Nie no kilka dni na wyjezdzie i od razu pobojowisko.

Użytkownikowi o nicku John wysłałem info z pouczeniem.
Jedszcze jeden akt buractwa i posypia sie warny.

Pozdr
Itosu 8)

Masz rację przepraszam ale nie ja zacząłem pierwszy. Jeszcze raz przepraszam wszystkich zawodników
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Może nie podpieraj się Kyokushinem , w Kyokushin jak to nazwał Itosu buractwa nie było .
Jak tylko gdzieś pojawi się jakiś normalny inaczej to od razu ma u nas korzenie . :evil:

Seido wyjazdem do Japonii pokazało , że stać ich na wiele .
My też tam jeździmy to wiem co to znaczy, to nie przelewki.
Dołączam się do gratulacji.
  • 0

budo_romanw
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Serdeczne gratulacje dla całej ekipy Seido.
Szczerze zadrwoszczę możliwości odwiedzenia kraju samurajów.

A teraz trochę prywaty - gratulacje indywidaulne dla Konrada Nadrowskiego, za reprezentowanie również miasta w którym tak wiele inicjatyw jest trudnych do zrealizowania.

Konrad, sensei Burzyński byłby z Ciebie dumny.
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Witam i Gratuluje :) ! mam pytanko w jakiej formule walczono na tych zawodach ? i czy są jakieś filmiki z tego Turnieju? pozdrawiam:)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
Witam chwilkę mnie nie było, ale już jestem i postaram się odpowiedzieć na Wasze pytanie dotyczące walki:
W Seido walczy sie w kilku formulach / mówimy o walce sportowej /.
Dzieci do 14 lat wyłącznie semi kontakt.
powyżej 14 lat :
zawodnicy walczą w atestowanych ochraniaczach / kaski, szczeki , rękawice, ochraniacz stopa goleń/.
techniki ręczne chudan i jodan , techniki nożne wszystkie z wyjątkiem frontalnych na twarz.
Sędziowie zaliczają te, które robią wrażenie. Nokauty sie zdarzają np. walka Marty na MŚ.
Można tez walczyć w knockdown - regulamin identyczny jak w kyokushin.
Na Mistrzostwach Polski w Żarach (17 maja) będzie knockdown.

Pozdrawiam wszystkich ćwiczących!!!!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ Seido Karate - Nagoja 2007
A zaprosicie inne odmiany czy zrobicie jak Oyama Polska i zablokujecie dostęp innych po zawodach w Jeleniej Górze ? bo coś o tym czytałem kiedyś :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024