Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trener boksu / thai-boksu - Łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_maurer
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Trener boksu / thai-boksu - Łódź
Szukam trenera boksu lub mt ktory podjalby sie indywidualnych treningow. Cena do uzgodnienia. Moj adres to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
Nikt nie będzie do ciebie pisał. Jeśli Ci na tym zależy to sam poszukaj z google nie zajmie to więcej niż 20 minut
  • 0

budo_maurer
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
Jedyna rozsadna jaka znalazlem na google to polskiboks.pl, ale tam w bazie klubow nie ma nawet adresow nie wspominajac o numerach tel. Nie licze ze od razu jakis trener do mnie napisze, bardziej na to, ze forumowicze kogos poleca. Duzo latwiej w necie znalezc jakis klub ale mi zalezy na zajeciach indywid.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
a niby dlaczego ma nie napisać? łaski nie robi , praca jak każda inna
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
Przyjdź do Nas do Sirocco mamy najlepszego trenera boksu w Łodzi,były olimpijczyk Roman Rożek ok 50 lat doswiadczenia,były trener Widzewa.Nadal nieziemsko sprawny i posiadający nieoceniana wiedze sportową z zakresu boksu.Prowadzi zajecia także indywidualne ,cena bardzo przystepna.Zapraszam do siedziby klubu na Jaracza 40 w dni kiedy ma treningi po,czw,srod od 16.00 .Pozdrawiam
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź

były trener Widzewa



której sekcji? 8)
  • 0

budo_maurer
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź

Przyjdź do Nas do Sirocco mamy najlepszego trenera boksu w Łodzi,były olimpijczyk Roman Rożek ok 50 lat doswiadczenia,były trener Widzewa.Nadal nieziemsko sprawny i posiadający nieoceniana wiedze sportową z zakresu boksu.Prowadzi zajecia także indywidualne ,cena bardzo przystepna.Zapraszam do siedziby klubu na Jaracza 40 w dni kiedy ma treningi po,czw,srod od 16.00 .Pozdrawiam


A czy moglbym poprosic o jakies szczgoly apropo indywidualnych zajec na maila. Niestety nie mam czasu na jeszcze jedna sekcje poniewaz mam juz swoje treningi a do tego prace i studia.
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz lekcje boksu za 30pln/godz


ps zadzwoń do trenera i dowiedz się szczegółów jak nie masz czasu tam iść
  • 0

budo_maurer
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź

http://www.gracie-barra.pl/ masz lekcje boksu za 30pln/godz


ps zadzwoń do trenera i dowiedz się szczegółów jak nie masz czasu tam iść


Juz wczesniej znalazlem to ogloszenie, ale komorka milczy. B. dziekuje jednak za dobre checi i pomoc.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź
Z mojej strony mógłbym polecić mojego trenera G.Chałubińskiego, z racji znakomitego przygotowania technicznego i przede wszystkim podejścia pedagogicznego do trenującego. Wiadomo, że zawsze kiedy ktoś oczekuje treningów indywidulanych, to pragnłąby poznać swojego przyszłego trenera, bo jednak potrzebna jest pewnego rodzaj więź. Dlatego jeśli byś chciał fajnego trenera z doświadczeniem, to zajrzyj na krokusową do sekcji Shidokan. :-) Pozdrawiam,
  • 0

budo_maurer
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener boksu / thai-boksu - Łódź

Z mojej strony mógłbym polecić mojego trenera G.Chałubińskiego, z racji znakomitego przygotowania technicznego i przede wszystkim podejścia pedagogicznego do trenującego. Wiadomo, że zawsze kiedy ktoś oczekuje treningów indywidulanych, to pragnłąby poznać swojego przyszłego trenera, bo jednak potrzebna jest pewnego rodzaj więź. Dlatego jeśli byś chciał fajnego trenera z doświadczeniem, to zajrzyj na krokusową do sekcji Shidokan. :-) Pozdrawiam,

a podrzucilby privem albo mailem jakies detale np numer komorki? bylbym b. wdzieczny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024