Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomahawk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Tomahawk
Witam.
Szczerze powiedziawszy, to nie wiedziałem, na którym forum to pytanie zadać.
Zaczęło się od recenzji w ostatnim Przekroju płyty "Anonymous" zespołu "Tomahawk" - rockowej stylizacji na indiańskie pieśni rytualne. Posłuchałem i zwariowałem :-)
Potem przypomniałem sobie dłuugą scenę walki "świętego" Mela G. w filmie "Patriota": tomahawki (dwa) przeciwko szabli, no i... szukam. Na razie znalazłem to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ktuś cuś wie? Szukał kiedy? Ćwiczył zagranicom?
Pozdrawiam
hv
  • 0

budo_rumun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomahawk
A nie walczył przypadkiem tomahawkiem i nożem? Nie jestem pewny, ale coś mi się tak kojarzy. I chyba nawet jedno z nich revers gripem trzymał sobie.
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomahawk
A weź mnie zabij - nie pamiętam :-(
Coś mi świta, że blokował cios bez łeb dwoma skrzyżowanymi tomahawkami ale teraz zasiałeś we mnie ziarno niepewności. Aż se pójdę, pożycze i sprawdzę :-)
Pamiętam na pewno, że właśnie na tym filmie kiedy 'ten zły' - zawodowy oficer szarżuje z szabelką na czele oddziału, dotarło do mnie jaką spokojną mam pracę. Mimo wszystkich dedlajnów, codziennego werbalnego boksowania i nerwówy :-)
Pozdrawiam
hv
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024