Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podłamany...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_sadzio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
Czy wrócisz do drążka tego nie wiem. to już zależy jak będziesz czuł, czy dasz rady. Ale napewno idź do lekarza. Jak masz stan zapalny to coś Ci powinien przepisac.
Jedno jest pewne- takie rzeczy nie przechodzą odrazu.
  • 0

budo_tommyy_mocny
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
siema, jezeli masz troche kasy około 100zł mniej więcej w zaleznsci od zabigow, to przejdz sie do przychodni rehabilitacyjnej powiedz coci dolega a oni juz tobą pokierują, bedzieszchodził 2 tygodnie na zabiegi codziennie. zapłacisz swoje ale powinno pomoc, siedziec i smarowac sie fastumami, ketonalami czy konskimi masciami nie da extra rezultatow. jezeli nie masz kasy to bedzie gorzej bo na rehabilitacje czeka sie około 4-5 mies w kolejce:] ale takie sprawy jak nadwyręzenia zapalenia stawow torebek, obrzeki mikro urazy naciągnięcia w duzym stopniu warto potraktowac rehabilitacją bo to naprawde pomaga. wiem bo to stosuje i tym lecze ludzi do tego ziomali z klubu rowniez a więc wybor nalezy do ciebie:] pozdrawiam
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
To zalezy od lekarza i przychodni. Ja trafilem na takiego ktory przepisal mi jakies naswietlanie lampa i jakies pole elektormagcznetyczne czy cos takiego. Nic nie pomoglo. Juz lepiej jakbym sobie poswiecil lampa w domu i polezal na lozku.
  • 0

budo_tommyy_mocny
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
no torszke mało zabiegow jakies takie nie z najlepszej polki:] nie wysilił sie za bardzo:] napisz ja jaką kontuzje ci to przepisał. ps. miałes lampe sollux i pole elektromagnetyczne w skrocie magnetronic. pozdro
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
Mam zapalenie torebek stawowych. Jestem w stanie wydac 100 zl a nawet wiecej zeby to wyleczyc ale juz nie u mnie w miescie. Pieniadze wyrzucone w bloto.
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Podłamany...
Osobiście nie mam doświadczeń ale zainteresuj się krioterapią. Na necie są informacje, że się nada w takim przypadku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024