Skocz do zawartości


Zdjęcie

po stazu Lesneven 2007..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
Koszty sa takie jak na stronie... czyli za caly staz 200 euro... do tego dochodzi ok 40 euro za namiot na polu przez tydzien (na kilka osob te 40 to sie ladnie rozklada...) .... jak tam widac potrzebne jest ubezpieczenie-mozna wykupic na miejscu za niewielkie pieniadze...a warto.. i jeszcze dojazd (ok 1850 km ze szczecina) i zarcie piknikowe (ceny zblizone do naszych-niektore sa tansze(jak woda mineralna czy winko....czyli podstawa :wink: ) inne drozsze...)..ale naprawde warto..bo sa 4 treningi dziennie..pod okiem najwyzszej klasy nauczycielami (w tym wielu ucznow o sensei) a wiem co mowie...bo cwiczylem tam na 10 stazach-ten bedzie moim 11...
a zapraszam do wspolnego wyjazdu..to jasne.... :D w razie cos namiary do mnie sa znane i widoczne w profilu
pozdro
  • 0

budo_bono
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
naprawdę gratka dla Aikidoki taki staż jubileuszowy, no to co już można zaczynać odkładać pieniądze i zbierać ekipę do wspólnego wyjazdu albo przykleić się do kogoś kto już tam był wielokrotnie i rozłożyć się sumiennie w kosztach.

Jest cały rok na uzbieranie kasy żeby na staż było. coraz bardziej się nad tym zastanawiam. jestem z Myśliborza więc dojazd do Szczecina i heja.


Staż trwa równy tydzień :?:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
zapraszam BoNo...bo warto :D
staz trwa od niedzieli rano...a konczy sie w niedziele po tygodniu..do poludnia...(znaczy po sesji porannej)
pozdro
  • 0

budo_bono
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
o wartości stażu to Przemku nie musisz mi wogóle nic mówić tylko teraz trzeba policzyć sumiennie koszty zacząć urabiać żonę i zbierać pieniądze no i uśmiechnąć się do kolegi co do miejsca w samochodzie oraz rozplanowaniu urlopu - czyli sumiennie zacząć się przygotowywać już dzisiaj
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
z przygotowaniami to masz racje...dlatego juz dzis o tym pisze..i pisalem jak jeszcze nie bylo oficjalnej info na stronie :wink:
pozdro
  • 0

budo_bono
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
Przemku jak mógłbyś jeszcze przybliżyć w jakich kosztach trzeba się mniej więcej zamknąć chodzi mi o całość kosztów tzn. staż, wyżywienie, pole namiotowe oraz dojazd. Próbowałem sam wyliczać i wyszło mi że zamknął bym się w kwocie 2 000 zł.

Ewentualnie mnie popraw i skoryguj czego jeszcze nie wziąłem pod uwagę.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
to zalezy w ile osob jechac i spac w namiocie i ile i za ile jesc i chlac... :wink: .. ale mysle ze mozna spoko sie zamknac w kwocie ok 300-400 euro..

pozdro..
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..

to zalezy w ile osob jechac i spac w namiocie i ile i za ile jesc i chlac... :wink: .. ale mysle ze mozna spoko sie zamknac w kwocie ok 300-400 euro..

pozdro..

zaraz, zaraz... czy ty Przemku sugerujesz, ze kilku FACETOW ma spac w tym samym namiocie????? 8O 8O 8O a to cie nie znalem z tej strony.... :P :) :) :)

s(spiacy w namiocie wylacznie z plcia przeciwna)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..

to zalezy w ile osob jechac i spac w namiocie i ile i za ile jesc i chlac... :wink: .. ale mysle ze mozna spoko sie zamknac w kwocie ok 300-400 euro..

pozdro..

zaraz, zaraz... czy ty Przemku sugerujesz, ze kilku FACETOW ma spac w tym samym namiocie????? 8O 8O 8O a to cie nie znalem z tej strony.... :P :) :) :)

s(spiacy w namiocie wylacznie z plcia przeciwna)


napisalem "osob" a nie facetow... :lol: :P to znaczy oczywiscie ze pakuje sie 4 kobitki do auta (ja 5 jade) i w 2 osobowym namiocie miescimy sie swobodnie ze wszystkimi czterema bialoglowami (co by byla pelna jasnosc) :)
  • 0

budo_bono
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
no super Przemku trochę mnie pokrzepiłeś na duchu i wnioskując co napisałeś to wystarczy na ten wypad 1500 zł po przeliczeniu kursu euro oczywiście więc nie jest tak źle. Jeszcze raz dzięki.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
no ja nie wiem czy 1500 wystarczy... :) a alkohol brałeś pod uwagę? ;)
bardzo bym chciała pojechać w przyszłym roku. namawiam ekipkę od nas z dojo :) ale jeśli mi się nie uda, to się do was, Przemku, podczepię ;P
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
heja
200euro->staz
100 euro->dojazd
50 euro->pole namiotowe+ubezpieczenie
50 lub wiecej wyzywienie (winko ok 2 euro :) )
razem ok 400 euro (lub wiecej jak sie wiecej je lub pije
zapraszam wszystkich chetnych do wspolnego wyjazdu..
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
noooo..wkrotce wyjazd....
a na zachete pare fotek z zeszlego roku 8)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
Przemku, ale co to za gosciu co z toba cwiczy na tych zdjeciach?
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
Dołączona grafika
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
W tym roku zjeżdza się tam ok. 1000 lud\zi . Na Doshu . Polecam St. Mandrier i La Cole
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..
Miałem na myśli ten rok. Mam nadzieję ,że w przyszłym będzie już normalnie.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po stazu Lesneven 2007..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


na tej fotce sensei Suga ktory prowadzi w Lesneven jo i bokken pokazuje..a klintka ktora malo sie nie przewroci o swoje jo faktycznie ma ..hmmmm dziwaczna mine zblazowana.. :?

wlasnie wrocilem ze stazu.....pojechalismy z klubu ekipa....byl to baaardzo udany staz...plotki o rzekomych 1000 ludzi byly mooocno przesadzone-nie bylo nawet polowy... na niektorych treningach setki czy dwoch setek cwiczacych mozna bylo sie doliczyc....(co prawda jednynie na oko-nie ma tam za bardzo czasu zeby wdawac sie w liczenie...).a w Lesneven mozna sobie najwiecej i najbardziej intensywnie pocwiczyc (wiem co mowie bo w tym roku byl to moj 11 staz w Lesneven...) bo sa 4 treningi dziennie..i do tego jak ktos chce to moze dodatkowo iaido pocwiczyc...
na temat pozostalych stazy nie bede sie na razie wypowiadac (chociaz bylem i mam okreslone zdanie na ten temat..)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024