Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka batonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
Wybaczcie że dalej zawracam wam gitarę w tym temacie, ale z uwagi na to że pałki na militariach będą dostępne za jakieś 2/3 tygodnie rozglądając się za innym w miarę wiarygodnym źródłem w necie natknąłem się na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co sądzicie o tym sprzęcie? znacie firmę walther?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
daruj sobie walthera - poszukaj zwyklego sztywnego, czeskiego batona za ok 120zl i tyle.. jak dorwiesz taniej to tylko z korzyscia dla ciebie
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
moze troche zbyt pozno pisze, ale nie wazne...
Za 120 to bedziesz mial czeskiego hartowanego, niehartowany to jakies 80 zl...
Nie wiem, co sie stalo z Konturem bo swego czasu oglaszal sie na budo, ale wejdz na jego aukcje na allegro (np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) i spytaj sie o np 21 niehartowana... Na allegro batony juz wyginely (nagle uznano je za bron?) ale wiekszosc sprzedawcow sugeruje, ze ma to i owo wystawiajac dziesiatki akcesoriow. Ostatnio trafilem nawet na taki kwiatek, ze typ wystawial plastkiowe (takie przezroczyste) pudelko do batona ASP za 240zl (!), dziwnym trafem pasujace jedynie do 21" czarnego (!) - szczegolnie podanie koloru mnie rozsmieszylo :wink: .
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
Szukaj użytkownika Kontur17,na świstaku można go złapać (można było w każdym razie) Ma najlepsze batony wśród sprzedawców jakich ja znam. :-)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
heh, no wlasnie mniej wiecej to napisalem... chociaz nie powiem, ze te fly sa najlepsze... Stosunek ceny do jakosci jak najbardziej, niesadze zeby komus bylo potrzebne cos lepszego jesli mysli o samoobronie szczegolnie, ze jakosc nie pozostawia wiele do zyczenia. Slyszalem o jednym przypadku zgiecia (na tyle, ze niedalo sie zlozyc potem) komus hartowanego na ramieniu :!: ale mysle, ze to byl odosobniony przypadek, ekstramalny... Jesli ktos mysli o uzywaniu w jakiejs powazniejszej robocie i uzywa batona czesto to jakis ASP czy madnocka (chyba tak sie pisze) z usa sprowadzic, ale w zwyklych warukach czeskie batony sa zajebiste (sam mam hartowana 21")
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
W Polsce są już dostępne batony ASP na razie te 16 calowe.
Co więcej istnieją opinie CLK dotyczące tych właśnie batonów, stwierdzające że są zupełnie legalne.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
CLK? To ta opinia co miał kontur? Ktoś, chyba Kselos podważał jej wartościowość podczas rutynowego przeszukania. :-)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
chyba glownie chodzi o to, ze opinia CLK jest wazna jedynie w oryginale
  • 0

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
dzięki wszystkim za rady. Właśnie robie konto i zdecydowałem się na tego batonika od kontura
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
myśle że na początek styknie, a cena przystępna jest. Bo na militariach to pod koniec sierpnia dopiero będą mieć a nie wydaje mi się aby tamte jakoś się różniły poza ceną.

mam nadzieję że taka niehartowana nie wygnie się na jakimś napastniku :D
jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  • 0

budo_garrote
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
dzey napisał;

daruj sobie walthera - poszukaj zwyklego sztywnego, czeskiego batona


A czemu? Walther to firma z dużą renomą, czy batony robią jakieś felerne? [Też sie rozglądam za pałkami tele]
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
to ze to porzadna firma nie znaczy ze we wszysktim sie specjalizuja..
Walther robi tez noze - a nie mozna powiedziec zeby byla to jakas rewelacja..
(btw - wiesz ze np Beretta robi tez kotly grzewcze poza pistoletami..?)
dlatego jesli chodzi o batony - to sugeruje sztywnego, niehartowanego czeskiego batona - tani, a spokojnie wystarczy kazdemu kto nie leje nim nikogo 3x w tygodniu..
no chyba ze ktos ma za duzo pieniedzy i woli miec logo znanej firmy na okladzinie zamiast sprawdzonego produktu za mniejsza kase.. :roll:
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka batonem
jest pewna roznica niestety miedzy flagowymi produktami (czyt. bron) a sygonowanymi tylko gadzetami. Np. latarka walther tactical- to tylko replika latarki taktycznej.

Ogolnie polecamy sprawdzone rozwiazania- hartowane czeskie fly (jest o nich troche w tym temacie), jak masz kase to asp (podejze w gpw da sie dostac, oprocz sciagania bezposrednio ze stanow)

EDIT: nie zauwazylem odpowiedzi dzey'a na nastepnej stornie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024