Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana
Panie Dzeyu oczywiscie popelnia Pan blad twierdzac ze na posiadanie katany nie jest potrzebne zezwolenie.
Ustawa jest dokumentem waznym... Ale do kazdej ustawy jest masa odnosnikow, mowiacych o szczegolach.
Dzey... jesli uwazasz ze wolno nosic katane na ulicy bo nie ma nic o tym w ustawie, to wejsc ze srobokretem na poklad samolotu (wolno do 3 cm) i powiedz ze nie ma w ustawie o broni i amunicji tego ze nie mozesz go miec przy sobie. Wysmieja Cie delikatnie mowiac :) .

{
tak samo jak nie wolno nosic broni palnej czy bialej broni sprzed I czy II wojny swiatowej bo to zabytek... :P

Mozesz ja sobie miec w celach kolekcjonerskich... Nie wiem co by bylo gdybys uzyl w samoobronie...
} <- mam nadzieje ze to co w klamrach to nie sa brednie - tak jakos pamietam z wykladu prawa.
Pozdro
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana
OJEJ!!!!!!!! Oczywiscie chodzilo o Lorda Von Banana.
Przepraszam DZEY!!!!!!!!!!
Zobaczylem kolesia w kominiarce i skojarzylem z TOBA!! Jeszcze raz wielkie PRZEPRASZAM!
  • 0

budo_leslie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana

Ustawa jest dokumentem waznym... Ale do kazdej ustawy jest masa odnosnikow, mowiacych o szczegolach.
Dzey... jesli uwazasz ze wolno nosic katane na ulicy bo nie ma nic o tym w ustawie, to wejsc ze srobokretem na poklad samolotu (wolno do 3 cm) i powiedz ze nie ma w ustawie o broni i amunicji tego ze nie mozesz go miec przy sobie. Wysmieja Cie delikatnie mowiac :) .


Hm. Jak by to delikatnie ująć. Hm.

No nie da rady inaczej. BREDZISZ.

To, co możesz wnieść na pokład samolotu regulują zupełnie inne przepisy, tak samo można nie wpuszczać do klubu czy na imprezę masową ludzi z niebezpiecznymi narzędziami.

Na pokład samolotu nie mogę wnieść dwulitrowej butelki Coli, czy chcesz powiedzieć że jest zakaz noszenia drinków gazowanych na ulicy?

tak samo jak nie wolno nosic broni palnej czy bialej broni sprzed I czy II wojny swiatowej bo to zabytek... :P
Mozesz ja sobie miec w celach kolekcjonerskich... Nie wiem co by bylo gdybys uzyl w samoobronie...
} <- mam nadzieje ze to co w klamrach to nie sa brednie - tak jakos pamietam z wykladu prawa.
Pozdro


To są brednie, znowu. Jak mam kupię sobie wazę z dynastii Ming za 150 tysięcy dolarów to myślisz że ktoś może mi zakazać nosić ją ze sobą na ulicy bo to zabytek? Akurat.

Co więcej, na broń palną i repliki broni palnej sprzed 1850 roku nie trzeba nawet zezwolenia.

Idź, poczytaj sobie, porozmawiaj z kimś kto coś wie na ten temat, i nie bredź więcej.
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana
ok :)

Ale jakby Cie zatrzymala Policja ze Szczerbcem - oryginalem to musialbys sie gesto tlumaczyc...

Pewnie by Cie nawet zamkneli...

Wiesz ze niektore przedmioty sa wlasnoscia Pantwa i to prawodawca moze zakazywac ich uzywania w pewnych okolicznosciach?

Wywiezc Szczerbca z Polski nie wolno na milion procent.
Moze faktycznie cos bredze, moze cos kiedys gdzies zle uslyszalem...
Jelsi tak to przepraszam za zamieszanie.
  • 0

budo_leslie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana

Ale jakby Cie zatrzymala Policja ze Szczerbcem - oryginalem to musialbys sie gesto tlumaczyc...
Pewnie by Cie nawet zamkneli...


Na pewno by Cię zamknęli bo jeżeli masz przy sobie Szczerbca to oznacza, że ktoś go wcześniej ukradł i jest spore prawdopodobieństwo że to Ty tym kimś jesteś lub jesteś z tym kimś powiązany. Ale to nie jest kwestia tego, że to miecz, tylko tego, że to zabytek który był czyjąś własnością.

Jeżeli kupisz sobie Szczerbca to możesz z nim chodzić. Tylko że Ci go nie sprzedadzą.

Ale zamiast szczerbca możesz sobie tutaj podstawić Monę Lisę, obraz Matki Boskiej z Jasnej Góry czy wiele innych tego typu rzeczy. Cecha "broń" nie ma tu nic do rzeczy.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana
Arfen - mieszasz, demagogię uprawiasz - słowem pierniczysz głupoty.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Ustawa o broni i amunicji wedlug Lorda Von Banana
Temat bez sensu opierający się na "co by było gdyby" do zamknięcia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024