Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiastun Wojownik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_sprytny kotek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
a ja caly czas nie moge sie doprosic zeby ktos wrzucil ,,Wojownika" na serwer :( . Niestety o plytkah DvD poki co mozna pomarzyc :(
  • 0

budo_norwoks89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
wyluzuj. jakby ktoś miał możliwość to by wrzucił. twoje poty tego nie przyspiesza
  • 0

budo_slawas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp., Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
I mnie udało sie obejrzeć "Wojownika". Chociaż nie mam HBO, poprosilem kolegę o nagranie tego dokumentu. Dzielę się z Wami wrażeniami z filmu: wzruszenie, radość tryumfu, smutek porażek i niezwyciężona wiara - te uczucia przeplatają się nieustannie w tym filmie i emanują nadzwyczajną mocą. Co tu dużo mówić - łzy miałem w oczach - po tym dokumencie. Od wczoraj już 3 razy zdąrzyłem go obejrzeć i powiem tylko jedno - nie można tego nie obejrzeć. Ten film i jego Bohater są tak niesamowici i jednocześnie tak prawdziwi, że zapamiętają go na całe życie wszyscy, którym uda się go zobaczyć. Zdjęcia, migawki z walk i treningów, wypowiedzi Marka, jego historia opowiedziana przede wszystkim ustami ludzi, którzy w życiu go spotkali i poznali. Wspaniałe zachowania i życzenia od Kamana, Wilsona, łzy w oczach Roufusa, którego Marek pozdrawia z monitora laptopa. Benny Urquidez, Bob Wall, Sam Colona, wypowiedzi matki, przyjaciół, trenerów, dziennikarzy i menedżerów. Życie Wielkiego wojownika i fantastyczne doznania po jego obejrzeniu. Ten film po prostu powala na deski i zmusza do wielu naprawdę głębokich refleksji. Polecam i gorąco zachęcam! Każdego! To pozycja wręcz obowiązkowa!
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Na HBO własnie leci Wojownik..drugi raz
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Na Mistrzostwach Polski low kick po projekcji filmu Marek Piotrowski rzeczywiscie bardzo sie wzruszył,podczas braw obrócił sie na chwile tyłem, żeby otrzeć zły,potem powiedział krótko"..nie wiem co mam powiedzieć,poprostu to robiłem..".Wzruszający moment,piekny film,WIELKI CZŁOWIEK...
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Jeśli ma ktoś mozliwosc nagrania "Wojownika" to bedzie jeszcze emisiaw piątek 29.06.2007 HBO 2 22:35.Wielka prośba,wiele osóby na tym forum chciałoby zobaczyc ten dokument.
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
informuje ze ,,Wojownik" z HBO, jest do sciagniecia na emule :)
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
poszukajcie na torrentach i uzyjcie google,bo na megaupload tez juz jest rip zajmujacy niecale 400 mega.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
nie moge uzywac p2p. daicie linka jakiegos do rapidshare itp.
senkju
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
2 słowa:
odnośnie ściągania filmu - to zwykła kradzież. Fajnie, że się interesujecie tym filmem, ale wrzucanie na serwer czy na torrenty - to porażka. Takie jest moje zdanie.

A z innej beczki - zapraszamy wszystkich do konkursu na KiBo. Można wygrać plakaty z autografem samego Punishera. Szczegóły na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted:
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
kolejny co z choinki sie urwal. Przestan czlowieku sie osmieszac i wkladac komus do mozgu twoj jedyny prawidlowy swiatopoglad :/
Dla mnie cos takiego jak wlasnosc intelektualna nie istnieje a wiec nie uwazam zebym kogos okradal [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A wiec drogi numerze 9 przestan bredzic od rzeczy i truj swoj umysl gdzie indziej.
Naprawde ciezko zrozumiec typkow ktorzy z uporem maniaka proboja kogos umoralniac.
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
moze jeszcze usnakcjonujmy techniki w koncu kazda z technik ma swojego pierwszego autora :D
Powiedzmy ze na pride przejscie gardy ,,piruetem" bedzie mial prawo wykonywac tylko sakuraba bo to on jako pierwszy zaczal to stosowac :)
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Oj stary tutaj akurat chrzanisz równo, jak ktoś robi film to wkłada w to jakąś ilość pieniędzy, ale też ma zamiar zarobić, film, a raczej prawo do emisji zostało sprzedane kanałowi HBO, ale tylko jemu, ty aby mieć ten film musisz kupić go w sklepie, a aby puszczać publicznie musisz sobie kupić do tego prawa, jak ściągniesz film okradasz producenta, jak udostępnisz to jeszcze bardziej, ponieważ sprzedajesz (za darmo, czyli właściwie rozdajesz) jego film do czego praw nie masz.
Aha i aby nie było nie chcę nikogo umoralniać, ściągasz, udostępniasz twoja sprawa, nie moja, ale nie gadaj głupot, że nie okradasz tym samym producenta, i tyle ode mnie :wink: .
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
taaa doksztalc sie lepiej troche a pozniej zajmuj glos.
Kwestia praw wlanosci jest zażarcie dysputowana przez wybitnych ekonomistow i filozfow polityki a ty z takim infantylnym uzasadnieniem wyskakujesz. Jest kilka roznych szkol ekonomicznych ktore w rozny sposob ta kwestie rozpatruja. Poczytaj sobie chociazby Rothbartda.

Dla mnie osobisice prawa wlasnosci sa absurdalne bo nie odwoluja sie do praw natury i ciezko jest przez to je sankcjonowac. Np. dzieki prawu patentowemu tanie leki na aids produkowane w indii nie sa dopuszczone bo ktos sobie przywlaszczyl na nie monopol i narzuca horendalne ceny.
Po prostu nie ma czegos takiego jak wlasnosc niematerialna. To jest czysta abstrakcja dlatego sie niesprawdza. Zreszta to jest nowy wynalazek...W 19 wieku pomimo braku intelektualnych praw wlasnosci postep byl jeszcze wiekszy.
Poza tym bredza ci co uwazaja ze jak zniesiemy intelektualne prawa wlasnosci to juz nigdy nie zobaczymy filmow produkcji hollywood. Bo jest setki innych mozliwosci zeby pozyskiwac jeszcze wieksze pieniadze na film niz poprzez patentowanie praw autorskich. Poza tym moga istniec umowy pomiedzy prywatnymi podmiotami zobowiazyujacymi sie do spelnienia okreslonych warunkow.

Poza tym skonczmy ten of top, bo jak tacy kretyni jak numer9 - nie maja co robic i proboja kogos umoralniac to nic dziwnego ze ciekawe watki sa rozwalane. Troche szacunku dla Marka Piotrowskiego. Ci co szanuja Marka Piotrowskiego kupia od niego plytke z autografem(jak bedzie dostepna, ja osobiscie kupie z wlasnej nie przymuszonej woli), ci co maja to gdzies skopiuja- ale nikt nie ma prawa posadzac kogos o kradziez!
  • 0

budo_kosiniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
ogladalem film i bardzo mi sie podobal, chetnie kupie plytke tylko prosze pokazac gdzie, ewentualnie poprosze o link do zassania tego z sieci
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Na zakonczenie filmu na liscie plac pojawia sie informacja ze Marek Piotrowski zostal przez amerykanskich dziennikarzy uznany drugim kick boxerem lat 90 tych. Kto wiec zostal uznany numerem jeden? Ja stawiam na Roba Kamana.
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Rick "The Jet" Roufus ? Wkońcu pokonał Kamana. :?:
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik

Na zakonczenie filmu na liscie plac pojawia sie informacja ze Marek Piotrowski zostal przez amerykanskich dziennikarzy uznany drugim kick boxerem lat 90 tych. Kto wiec zostal uznany numerem jeden? Ja stawiam na Roba Kamana.

Za najlepszego kick boxera lat 90 uznano
Jean-Yves Theriault
Cos na temat tego zawodnika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
tnx, jak wiesz cos wiecej o tej klasyfikacji to dawaj jakies info :wink:
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiastun Wojownik
Napiszcie czy wszystko jest ok, bo pierwszy raz uploaduje.


Wojownik :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024