Skocz do zawartości


Zdjęcie

GWardia Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

GWardia Warszawa
Witam!Chcialbym,zeby ktos mi wyjasnil,jak jest organizacyjnie prowadzona sekkcja boksu na Gwardii Warszawa?Wiem,ze treningi są i na Racławickiej i na Hali Mirowskiej.Prowadza je zupelnie inni trenerzy.Niech ktos mi wyjasni gdzie lepiej isc na boks?Na Racławickiej bylem,nie jest zle.Na Hali odstrasza troche cena-150+50pln wpisowe...Jest na tym forum choc jedna osoba,ktora trenuje na Hali Mirowskiej?Porownajcie mi te dwie sekcje jesli mozecie.Sam niestety nie mam obecnie czasu,zeby biegac i sprawdzac,dlatego pytam tutaj.
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

Witam!Chcialbym,zeby ktos mi wyjasnil,jak jest organizacyjnie prowadzona sekkcja boksu na Gwardii Warszawa?Wiem,ze treningi są i na Racławickiej i na Hali Mirowskiej.Prowadza je zupelnie inni trenerzy.Niech ktos mi wyjasni gdzie lepiej isc na boks?Na Racławickiej bylem,nie jest zle.Na Hali odstrasza troche cena-150+50pln wpisowe...Jest na tym forum choc jedna osoba,ktora trenuje na Hali Mirowskiej?Porownajcie mi te dwie sekcje jesli mozecie.Sam niestety nie mam obecnie czasu,zeby biegac i sprawdzac,dlatego pytam tutaj.


Rozumiem, że interesuje Cię trening rekreacyjny.

Na Racławickiej trenerzy są bardzo dobrzy. Treningi prowadzi m.in. Trener Jacek Kucharczyk (m.in brązowy medalista Mistrzostwa Europy w Boksie 1975). Można przyjść na pojedyńczy trening. Pn,śr,pt 18.00 i 20.00 (dwie grupy wiekowe). Treningi wygladają dobrze, chociaż nie widziałem sparingów.

Trener Jerzy Rybicki - też nie trzeba przedstawiać, ale: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma chyba wyłącznie grupę juniorów nastolatków.

Jeżeli ktoś trenuje w jednym miejscu to pewnie nie trenuje w drugim - poza tym jak chcesz to porównać? Pójdź na jeden trening Pl. Żelaznej Bramy i będziesz miał odpowiedź.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Ja trenowałem kiedyś na Mirowskiej. Za taką cenę nie warto, choć treningi były bardzo fajne. Sekcja boksu na Racławickiej podobno niczym nie ustępuje, więc nawet się nie zastanawiaj.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Dziekuje za wyjasnienie sprawy-biorac pod uwage to,ze treningi sa podobne a roznia sie tylko cena raczej sklonie sie do Raclawickiej.W sumie jak bylem na treningu to wlasnie wchodzilismy po treningu juniorow,wiec raczej dobrze mowiles.Dzieki!!!
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

Dziekuje za wyjasnienie sprawy-biorac pod uwage to,ze treningi sa podobne a roznia sie tylko cena raczej sklonie sie do Raclawickiej.W sumie jak bylem na treningu to wlasnie wchodzilismy po treningu juniorow,wiec raczej dobrze mowiles.Dzieki!!!


Zachęcam Cię do Racławickiej.
Sale są duże i na parterze, a nie gdzieś w zagrzybiałych podziemiach.
Obok jest stadion - można pobiegać na rozgrzewce na świeżym powietrzu.
Ja trenuję na Gwardii od 1998 - Trenerzy byli zawsze doskonali.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Czyli jestes zawodnikiem?Wiem,ze trenerzy sa dobrzy,tylko wiesz jak to jest z grupami dla rekreacyjnych zapaleńców..Kiedys mialem z p.Szczerba treningi to zawsze bral przynajmniej raz na tarcze kazdego z trenujacych podczas treningu..Pochoodze to sie przekonam!Jeszcze raz dzięki!Jesli powiesz mi jak sie przydziela soga to Ci go dam:) Pozdrawiam!
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

Czyli jestes zawodnikiem?Wiem,ze trenerzy sa dobrzy,tylko wiesz jak to jest z grupami dla rekreacyjnych zapaleńców..Kiedys mialem z p.Szczerba treningi to zawsze bral przynajmniej raz na tarcze kazdego z trenujacych podczas treningu..Pochoodze to sie przekonam!Jeszcze raz dzięki!Jesli powiesz mi jak sie przydziela soga to Ci go dam:) Pozdrawiam!


Nie :) w moim wieku to już zajezdnia - chodzę rekreacyjnie 2-3 razy w tygodniu.
U trenera Kucharczyka rzeczywiście ludzie się zmieniają. Raz jest pełna sala, raz widzę 3-4 osoby. Ale treningi prowadzi regularnie chyba od 2000 r. Pozdrawiam!
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Wiec to jest ta sala,gdzie sa drzwi od strony boiska?Trening jest po treningu juniorów?Czyli jestes przekonany,ze treningi za bardzo sie nie roznia od tych z Hali Mirowskiej?Jesli tak,to zaczynam po sesji:)Wielkie dzięki!!!!
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

Wiec to jest ta sala,gdzie sa drzwi od strony boiska?Trening jest po treningu juniorów?Czyli jestes przekonany,ze treningi za bardzo sie nie roznia od tych z Hali Mirowskiej?Jesli tak,to zaczynam po sesji:)Wielkie dzięki!!!!


Drzwi wejściowe od strony stadionu, potem na wprost na salę. Grupa zaczyna chyba ok. 20 - nie wiem dokładnie, bo ja ćwiczę u Trenera Rybickiego.
Trener Kucharczyk trzyma porządek i dyscyplinę. Jest rozgrzewka, technika, tarcza, kontakt, przybory, skakanka, parterówka. Człowiek ode mnie z grupy chodził czasami na pojedyńcze zajęcia i był zadowolony. Nie wiem, czy Trener Kucharczyk ma inne treningi - kiedyś biegając na stadionie widziałem (wtorek albo czwartek), że ćwiczył kogoś indywidualnie. Zapytaj po prostu. Powodzenia!
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Dziękuje za konkretne odpowiedzi!!!!!Zaczynam od poniedziałku.Bylem juz na treningu w tamtym tygodniu,lecz sesja teraz mnie meczy i trzeba sie poswiecic:) Pozdrawiam!
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
ROL jeszcze pytanko-trener Rybicki trenuje jakąś grupę na Gwardii?Jak tak to daj jakies namiary.
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

ROL jeszcze pytanko-trener Rybicki trenuje jakąś grupę na Gwardii?Jak tak to daj jakies namiary.


Trener Rybicki z tego co wiem oprócz juniorów nie prowadzi już żadnych treningów.
BTW, od 6 do 8 lipca na Gwardii jest wystawa psów rasowych i wszystko jest zamknięte.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
A jak się nazywa trener,który prowadzi grupę na 20ą?Czy Ty moze tam trenujesz?
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

A jak się nazywa trener,który prowadzi grupę na 20ą?Czy Ty moze tam trenujesz?


Jacek Kucharczyk.
Nie, tylko czasami gramy w gałę z ludźmi, który przyjdą przed 20.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Dzięki bardzo-niedlugo tam przyjde.Fajnie,ze to nie jakis trener z ,,łapanki" tylko z pewnym doświadczeniem.Przyznałbym Ci soga,ale do tej pory nie wiem jak :oops:
Dzięki za info.Temat mogłby byc w sumie zamknięty,ale moze ktos się jeszcze odezwie
kto trenuje na pl.Zelaznej Bramy.Pozdro!
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa

Dzięki bardzo-niedlugo tam przyjde.Fajnie,ze to nie jakis trener z ,,łapanki" tylko z pewnym doświadczeniem.Przyznałbym Ci soga,ale do tej pory nie wiem jak :oops:
Dzięki za info.Temat mogłby byc w sumie zamknięty,ale moze ktos się jeszcze odezwie
kto trenuje na pl.Zelaznej Bramy.Pozdro!


Na Gwardii nie ma trenerów z łapanki. Prezesem Klubu jest gen. Mirosław Gawor, wieloletni szef BOR, który bardzo starannie dobierał szkoleniowców, a sam klub ma długą i doskonałą historię sekcji bokserskiej. Trener Paweł Skrzecz, srebrny medalista olimpijski, szkoli zawodników boksu amatorskiego. Za długo o tym gadać.

Rozmawiałem z Trenerem Kucharczykiem - zajęcia prowadzi całe wakacje, bez przerwy.

Według mnie zaletą są też niewielkie grupy. Dzięki temu Trener jest w stanie kontrolować i korygować, co kto ćwiczy i jak ćwiczy. Dzisiaj np. było 9 osób, w tym jedna dziewczyna. W grupie juniorów z kolei przyszły tylko 4 osoby (wiadomo - wakacje).

Piszę o tym celowo, bo mam złe doświadczenia z kilku "seminariów" sztuk walki (typu ćwiczenie walki nogami, rękoma, w parterze, obrony przed pistoletem, nożem, kijem bejsbolowym, pałką, włócznią, mieczem, atakiem psa, szarańczy i Bóg wie czego jeszcze 8O ) przez tajemniczych sensei-instruktorów z czarnym pasem na sali 50 osobowej lub łonie natury w ósmym rzędzie z bezmyślnym waleniem w worki i kolesiami w koszulkach sekcji robiącymi sobie dziesiątki pamiątkowych zdjęć, gdzie każdy od każdego uczy się czegoś nowego i wymienia cenne doświadczenia, dniami i nocami siedzących na forach dyskusyjnych. :twisted:

Pozdrawiam, a temat rzeczywiście do zamknięcia - w razie czego pytaj na priv :)
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GWardia Warszawa
Dzięki za odpowiedz.Pytalem,bo taki mo znajomy był tam na treningu(wczesniej chodził na Legie) i twierdzi,ze nie ma tam prawie sparingów zadaniowych,co zreszta jest wazne.Jednak mysle.ze sparingi mozna zawsze sobie umowic w jakas sobote jak sie pozna z chlopakami.Skrzecza nie musisz mi przedstawiac-teraz takim najwazniejszym wychowankiem jest bodajze Łukasz Maszczyk.Tylko cały czas mnie nurtuje pytanie,czym się róznią treningi na Racławickiej od tych na pl.Zelaznej Bramy?Metodyka,długoscia treningów?Bo na razie wiem tylko,ze na Zelaznej Bramie są droższe i nic wiecej.Pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024