Skocz do zawartości


Zdjęcie

............ internetowi szydercy ....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

............ internetowi szydercy ....
....... bawidamek. Ten podstawowy,śmieszny epitet towarzyszył pierwszej walce Przemka Salety w formule MMA. Gratuluję. Takich internetowych kibiców winien mieć każdy zawodnik walczący w jednej z najbardziej wymagających (jeśli nie najbardziej wymagającej formule sportów wali na świecie.) Kto z Was - w większości kibiców w kapciach, poszczyci się tytułem Mistrza Świata w Kick Boxingu, kto z Was poszczyci się walką z Luanem Karasniquim czy naprawdę mistrzem wagi ciężkiej - Jameelem McLinem? Kto? Saleta przegrał - ale Wielcy nastoletni szydercy - błagam, zastopujcie swoje głupie osądy. Osiągnięcia Przemka osądzi sportowa historia. I zaklasyfikuje go wysoko. A Wy pracujcie nad tym żeby być wyżej od Niego. Pozdrowienia. Przepraszam ale nie odpowiem na głupie zaczepki internetowych pseudo-twardzieli, bo znikam stąd.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
nikt nie kwestionuje jego wczesniejszych dokonan.

ale chyba widziales sobotnia walke? :lol:
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Ale wyszedł na ring.
I choćby przez to zrobił dla mma w Polsce więcej niż wielu innych działających w "branzy".
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

nikt nie kwestionuje jego wczesniejszych dokonan.

ale chyba widziales sobotnia walke? :lol:



........... Przemek wyszedł - przegrał. Walczył, był słabszy w parterze. Widziałem walkę na żywo. Ale nigdy nie zaakceptuję tej formy internetowych ( i nie tylko) wypowiedzi. Nie wolno w ten sposób .... jak można gwizdać ... jak można wydać werdykt przed walką? Gwizdali Ci, którzy nie mają pojęcia o walce w ringu. Nastoletni szydercy, bez prawa głosu. Poczekajmy aż coś osiągnął.....
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

...


stary nie masz większych zmartwień?

Niech ktoś zamknie temat
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Dyskusja o Przemku była już w temacie:


KSW 7 - wyniki - tutaj piszemy wyniki i przebieg walk


Tamten temat jest w tym samym dziale. Z tego co pamiętam bezsensowne mnożenie tematów jest ostrzeżenie.
Temat do zamknięcia. Dalsza dyskusja mile widziana w wyżej wymienionym temacie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

...


stary nie masz większych zmartwień?

Niech ktoś zamknie temat



............. tak zajebiście będzie gdy ktoś będzie pisał peany na cześć kiepskiej walki Jurasa, KOSZTEM WSZYSTKICH INNYCH WALK, niech ktoś kurrrr @@@@@a zamknie temat! Byle szybko! To nic że zawodnicy walczący w ringu na KSW są kpieni przez wszystkich nastolatków, bo jest to na topie. DAR75 zarządził zamknięcie tematu, więc niech się stanie Jego wola.....
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Dyskusja o Przemku była już w temacie:


KSW 7 - wyniki - tutaj piszemy wyniki i przebieg walk


Tamten temat jest w tym samym dziale. Z tego co pamiętam bezsensowne mnożenie tematów jest ostrzeżenie.
Temat do zamknięcia. Dalsza dyskusja mile widziana w wyżej wymienionym temacie.

Pozdrawiam


.............. dyskucja? Jaka dyskusja? Było jedynie kpienie z postawy Przemka do cholery! Wielcy twardziele, najpierw wyjdźcie do walki w ringu - potem oceniajcie!
Ja jako obiektywny kibic nie pozwolę na kpienie z fightera, nawet jeśli przegrał. Z Andrew Golotą było to samo - od uwielbienia - do pognębienia.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
za duzo kropek. za duzo nerwow.

Jakos nie zauwazylem zeby ktos stwierdzal ze byl kiepskim kickbokserem czy cos w ten desen. Co nie zmenia faktu ze mma to mma a nie kickboksing i teraz ocenia sie go za to co robi na ringu mma, a jak widzielismy robi niewiele.
Nie jest to jakas zajadla, ociekajaca jadem krytyka tylko zwyczajne stwierdzenie faktu. Fajnie ze podjal sie tego, bo moze w czyms to pomoze dla polskiego mma. Nie zmienia to jednak faktu ze jego szanse na wygranie walki oscylowaly gdzies w granicach 5% wg. mnie i tez nie ma to nic wspolnego ze skazywaniem kogos na porazke tylko zestawieniem dwoch przeciwnikow.

Sugeruje nieco ochlonac.
B.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

... DAR75 zarządził zamknięcie tematu, więc niech się stanie Jego wola.....


Stary, nie unoś sie tak, bo ci żyłka pęknie.... :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

za duzo kropek. za duzo nerwow.

Jakos nie zauwazylem zeby ktos stwierdzal ze byl kiepskim kickbokserem czy cos w ten desen. Co nie zmenia faktu ze mma to mma a nie kickboksing i teraz ocenia sie go za to co robi na ringu mma, a jak widzielismy robi niewiele.
Nie jest to jakas zajadla, ociekajaca jadem krytyka tylko zwyczajne stwierdzenie faktu. Fajnie ze podjal sie tego, bo moze w czyms to pomoze dla polskiego mma. Nie zmienia to jednak faktu ze jego szanse na wygranie walki oscylowaly gdzies w granicach 5% wg. mnie i tez nie ma to nic wspolnego ze skazywaniem kogos na porazke tylko zestawieniem dwoch przeciwnikow.

Sugeruje nieco ochlonac.
B.

no chyba jednak nie do konca jest to po prostu stwierdzenie faktu. bardziej wlasnie jechanie po nim jak po lysej kobyle. mi tam to sie srednio podoba - ale jak juz pisalem gdzies - ja nie jestem hardcorowym fanem mma.
i zeby bylo jasne nie znam salety osobiscie, nie darze go jakas specjalna sympatia i jego walka to dla mnie raczej ciekawostka bez specjalnych emocji jesli chodzi o jej przebieg (nie to co w przypadku walk nastuli w pride, gdzie rodzina sie ze mnie smiala widzac jak to przezywam) ale jak dla mnie gwizdy, buczenie i cieszenie sie z tego, ze polski zawodnik przegral to syf, kila i mogila
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

....... bawidamek. Ten podstawowy,śmieszny epitet towarzyszył pierwszej walce Przemka Salety w formule MMA. Gratuluję. Takich internetowych kibiców winien mieć każdy zawodnik walczący w jednej z najbardziej wymagających (jeśli nie najbardziej wymagającej formule sportów wali na świecie.) Kto z Was - w większości kibiców w kapciach, poszczyci się tytułem Mistrza Świata w Kick Boxingu, kto z Was poszczyci się walką z Luanem Karasniquim czy naprawdę mistrzem wagi ciężkiej - Jameelem McLinem? Kto? Saleta przegrał - ale Wielcy nastoletni szydercy - błagam, zastopujcie swoje głupie osądy. Osiągnięcia Przemka osądzi sportowa historia. I zaklasyfikuje go wysoko. A Wy pracujcie nad tym żeby być wyżej od Niego. Pozdrowienia. Przepraszam ale nie odpowiem na głupie zaczepki internetowych pseudo-twardzieli, bo znikam stąd.


Jak mozna to podam przykład drugiego zawodnika mma ktory nie wywodzi sie z tej dyscypliny? Kto to jest ?
Paweł Nastula
Czy myslisz ze on tez by byl wygwizdany przez kibicow :? ?
Napewno nie
bo po pierwsze:
Jakich osiagniec nie mial w judo,to to jest MMA a tu troche innaczej klocki sa poukładane
po drugie:
Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie,wzial sie za ciezki trening,musial zniwelowac zle na wyki z judo.
po trzecie
O ile wiem zasiegal pomocy od trenerow MMA w polsce za granicy.Wiedzial ze wiele musi sie nauczyc i zapewne nadal sie uczy.I to widac po kazdej jego walce w Pride

I co te punkty daja? NAPEWNO SZACUNEK

Ktorego Przemek nie uzyskał,bo zapewne zamiast trenowac udzielal wywiadow :evil:
Nie wiem czy wogole wiedzial cos o swoim przeciwniku

Zachowal sie jak kompletny amator

I za co on ma miec szacunek kibicow
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Saleta dal dupy na calej linii, popelnil podstawowy blad. Wydaje mi sie, ze treningu chwytanego to on na oczy nie widzial. Zero przygotowania do parteru. Jak dla mnie to slusznie po nim jezdza. Jak sie chce startowac w MMA, to pasowaloby chociaz minimalne pojecie o parterze, a on to zlekcewazyl.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Fajnie, że założyłeś oddzielny temat.
Moje zdanie: jak można dobrze mówić o kimś kto walke mma traktuje jako "zabawe" i ani troche sie nie przygotowuje?(no bo niby w czym się przygotował?) Mam go szanować za to, że chce szum w mediach zrobić? a może za to, że dostaje wpierdol bez żadnej obrony?
Wytłumacz mi to bez wielokropków i zbędnych uniesień.
Błagam nie mów mi tylko, że trzeba go szanować, że wyszedł na ring bo to dupa a nie argument tymbardziej, że nie osiągnął miejsca w ksw dzięki umiejętnościom bo ich brak już zauważyliśmy.
Podkreślam, że jest to dział mma i mówimy tu o mma a nie o kicku. Kick tutaj nie ma nic do rzeczy bo o debiut mma się roznosi.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Jak mozna to podam przykład drugiego zawodnika mma ktory nie wywodzi sie z tej dyscypliny? Kto to jest ?
Paweł Nastula
Czy myslisz ze on tez by byl wygwizdany przez kibicow :? ?
Napewno nie
bo po pierwsze:
Jakich osiagniec nie mial w judo,to to jest MMA a tu troche innaczej klocki sa poukładane
po drugie:
Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie,wzial sie za ciezki trening,musial zniwelowac zle na wyki z judo.
po trzecie
O ile wiem zasiegal pomocy od trenerow MMA w polsce za granicy.Wiedzial ze wiele musi sie nauczyc i zapewne nadal sie uczy.I to widac po kazdej jego walce w Pride

I co te punkty daja? NAPEWNO SZACUNEK

Ktorego Przemek nie uzyskał,bo zapewne zamiast trenowac udzielal wywiadow :evil:
Nie wiem czy wogole wiedzial cos o swoim przeciwniku

Zachowal sie jak kompletny amator

I za co on ma miec szacunek kibicow

a czy to przypadkiem nie po nastuli jechano-rowniez i tutaj- ze trzyma kosedowskiego i ze w ogole bez sensu trenuje i jak tego nie zmieni to bedzie kicha, a nie kariera? i z tego co pamietam to dopiero do 3 walki jakos inaczej sie zaczal przygotowywac. saleta z tego co sie mowil wpada do copacabany wiec jednak nie tak zupelnie olewa przygotowania do mma. nastuli jakos wybaczano jego bledy trenigowe, a salete skreslono zanim wyszedl do ringu.
oczywiscie nastula i saleta to zupelnie inne osobowsci sportowe ale ja uwazam, ze obie sa potrzebne. mimo wszystko to wlasnie saleta jest medialny i on ma wieksza szanse rozpropagwac mma niz nastula. niestety taka jest prawda, saleta lepiej wypada w mediach niz nastula. wszyscy fani mma chca aby bylo ono w polsce bardziej popularne i nie kojarzylo sie z tworczoscia latkowskiego. salete sie do tego przyklada.
jestem niemalze pewien, ze gdyby saleta promowal mma nie walczac to wszyscy by mu zarzucali, ze teoretyzuje i niech spada na bambus. jak chce byc bardziej wiarygodny i moc sie o tym wypowiadac na podstawie doswiadczenia to tez zle.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

....... bawidamek. Ten podstawowy,śmieszny epitet towarzyszył pierwszej walce Przemka Salety wJak mozna to podam przykład drugiego zawodnika mma ktory nie wywodzi sie z tej dyscypliny? Kto to jest ?
Paweł Nastula
Czy myslisz ze on tez by byl wygwizdany przez kibicow :? ?
Napewno nie
bo po pierwsze:
Jakich osiagniec nie mial w judo,to to jest MMA a tu troche innaczej klocki sa poukładane
po drugie:
Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie,wzial sie za ciezki trening,musial zniwelowac zle na wyki z judo.
po trzecie
O ile wiem zasiegal pomocy od trenerow MMA w polsce za granicy.Wiedzial ze wiele musi sie nauczyc i zapewne nadal sie uczy.I to widac po kazdej jego walce w Pride

I co te punkty daja? NAPEWNO SZACUNEK

Ktorego Przemek nie uzyskał,bo zapewne zamiast trenowac udzielal wywiadow :evil:
Nie wiem czy wogole wiedzial cos o swoim przeciwniku

Zachowal sie jak kompletny amator

I za co on ma miec szacunek kibicow



............ jak dorośniesz ze swoich 17-stu lat i nabierzesz jakiejś ogłady w mieszanych sztukach walki - porozmawiamy poważnie. Narazie nie mówmy oszacunku kibiców, błagam. To jest to oczym pisałem w poście. PoZDRAWIAM SERDECZNIE. Artur
  • 0

budo_scoovron
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Ja w pewnym stopniu rozumiem Cię Glovkhan. Według mnie też idiotyzmem jest wyśmiewanie Salety za sobotnią walkę oraz jego przegrane w boksie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z reklamy jaką zrobił środowisku MMA swoim udziałem w KSW. Tym bardziej nie dziwne jest, że facet który całe życie zajmował się kick-boxingiemi i boksem w pare miesięcy nie nauczył się parteru. Panowie więcej szacunku! Ja np chciałbym mieć jaja na tyle, aby w wieku 40 lat pchać się do walki z "młodymi wilkami" i traktować to jako przygodę, jako zabawę.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Saleta dal dupy na calej linii, popelnil podstawowy blad. Wydaje mi sie, ze treningu chwytanego to on na oczy nie widzial. Zero przygotowania do parteru. Jak dla mnie to slusznie po nim jezdza. Jak sie chce startowac w MMA, to pasowaloby chociaz minimalne pojecie o parterze, a on to zlekcewazyl.

....... jak w temacie. Pozdrowienia
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Ja w pewnym stopniu rozumiem Cię Glovkhan. Według mnie też idiotyzmem jest wyśmiewanie Salety za sobotnią walkę oraz jego przegrane w boksie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z reklamy jaką zrobił środowisku MMA swoim udziałem w KSW. Tym bardziej nie dziwne jest, że facet który całe życie zajmował się kick-boxingiemi i boksem w pare miesięcy nie nauczył się parteru. Panowie więcej szacunku! Ja np chciałbym mieć jaja na tyle, aby w wieku 40 lat pchać się do walki z "młodymi wilkami" i traktować to jako przygodę, jako zabawę.

t
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Typowa walka uderzacza z chwytaczem. Nie widze żadnych podstaw do szydzenia z kogokolwiek. Tym bardziej że Saleta nie odgrażał się że wejdzie na ring i wszystkich zje. Nie przegrał z byle kim.
Jak na jego staż w MMA to zachowywał sie tak jak powinien czyli ostrożnie badał w stójce, cóż dał sie sprowadzić ale walczył z zapaśnikiem. Raz przymostował, potem w dosiadzie przyklejił sie do przeciwnika by zmniejszyć siłe ciosów. Mógł jeszcze w stójce być bardziej agresywny, wykorzystać zasięg i postawić wszystko na jedną karte ale bał sie kontry.
A te gwizdy to żałosna psychologia tłumu. Wszyscy gwizdają - będe i ja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024