Skocz do zawartości


Zdjęcie

............ internetowi szydercy ....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
To ja mam 21 lat , moge sie wypowiedziec? Cos tam trenuje w sumei 2 lata, to tez troche krotko to kurde zaraz mnie pojdedziecie za brak dojrzalosci. Hmm aha i nie jestem gejem ale to pewnie nie minus...
Borys Szyc w tv: "dzwonilem do Przemka o 17.00 i pytalem sie jak przygotowania, powiedzial: stary, jakie przygotowania? w lozku wlasnie leze..."
Przemyslaw Saleta: "w mma sie bawie, mma traktuje jak zabawe". Zaluje tylko ze mu sie tej zabawy nie odechcialo. No kurwa gdzie tu masz jakiekolwiek profesjonalne podjecie? Jak on na kazdym kroku podkreslal ze nie traktuje tego powaznie. Niech go jezdza wlasnie za podejscie, za "obnoszenie sie" a nie za to ile zrobil dla mma i kiedys kickboxingu. Wlasnie po takim podejsciu mozna odroznic ludzi malych od wielkich.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Jak ludzie idą na galę, mecz piłkarski czy hokejowy, to płacą za bilet, i mają nadzieję że zobaczą widowisko do którego zawodnicy czy piłkarze podeszli profesjonalnie ( bo biorą za to kasę ), i coś pokazali... Saleta nic nie pokazał... zlał sprawę totalnie... do walk mma nie przygotujesz się w tydzień siedząc na siłowni na AWF'ie... przepraszam.. ale szacunek za to że ktoś wpadł na pomysł łatwo i szybko dorobić to jednak nie to... kurcze... Antoszka zdaje się też ne jest wyjadaczem mma (jedna walka) a jednak pokazał dużo dużow ięcej niż Saleta, mimo że nie był tak wielkim kick Bokserem i bokserem jakim być może był Saleta... bo nie olał sprawy... I dla Antoszki mam szacunek mimo że przegrał a do Salety nie... życzę powodzenia w następnych trzech walkach...

(i teraz mogę zostać młodocianym, internetowym szydercą... )
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
No cóż autor tematu najwyraźniej nie ma nic do powiedzenia poza "internetowym krzykiem" :P
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Przemyslaw Saleta: "w mma sie bawie, mma traktuje jak zabawe".

zupelnie nie moge zrozumiec co jest zlego w tym stwierdzeniu? gosc ma 40 lat, swoje osiagnal, zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie mistrzem mma, nie ma takiego ducha wojownika jak nastula, ale co z tego, chce powalczyc, chce sie sprawdzic i dobrze, ale caly czas traktuje to jak zabawe, pewna przygode, nie bedzie plakal po nocach po porazce, nie zamierza uzbierac na kolejny dom. to jest dla niego zabawa. ja trenuje rozne sporty, w niektorych startuje w zawodach, w innych nie. jak startuje to chce wygrac, daje z siebie wszystko ale nie zawsze sie udaje (a moze nawet czesciej sie nie udaje niz udaje) ale wlasnie dlatego, ze ja traktuje to jako zabawe. trenuje wtedy kiedy moge i kiedy moge, wtedy kiedy mi sie chce i ile mi sie chce. czy to znaczy, ze nie mam prawa walczyc? czy to znaczy, ze jezeli dla salety mma to zabawa to nie ma prawa walczyc, nie ma prawa o tym mowic? skazany jest tylko na gwizdy i szyderstwa? nie rozumiem takiego podejscia. kazdy mowi, ze nie ma co porownywac salety do goloty bo to nie ta klasa. i zgoda ale to nie saleta mial byc ostatnia nadzieja mma, nie on mowil ze bedzie mistrzem i nie on uciekal z ringu. wyszedl, zrobil wszystko co potrafil, przegral i juz. nie wiem na ile to prawda ale podobno przygotowuje sie rowniez w copie czyli nie do konca olewa te przygotowania.

a to co mowi nawalony szyc to akurat nie jest zadnym wyznacznikiem.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Oj przepraszam zdaje sie za Saleta w zeszlym roku wlasnie uciekl z ringu... wiadomo kontuzja ;)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
jak to uciekl? (nie wiem nie sledze jego kariery)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
[quote name="(i teraz mogę zostać młodocianym, internetowym szydercą... )[/quote"]
............... jesteś nim, sugerując że Saleta startował na KSW dla pieniędzy. Hahahahah, ochłoń chłopaku :D
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Sie znalazl wielce dojrzaly znawca - wyrocznia :lol:


Co do Salety: a znasz go, ze tak mowisz? :P
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Oj przepraszam zdaje sie za Saleta w zeszlym roku wlasnie uciekl z ringu... wiadomo kontuzja ;)


....nie pytam o turniej pierwszych walk ;) pozdrowienia. ;)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Sie znalazl wielce dojrzaly znawca - wyrocznia :lol:

..... popracuj nad nickiem - jest adewatny do poziomu merytorycznego wypowiedzi "Miszczu" :lol:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Wild animal napisał :

Jak ludzie idą na galę, mecz piłkarski czy hokejowy, to płacą za bilet, i mają nadzieję że zobaczą widowisko do którego zawodnicy czy piłkarze podeszli profesjonalnie ( bo biorą za to kasę ), i coś pokazali...


Z tym sie zgadzam . A pozatym uważam że może gwizdy byłyby mniejsze albo wogóle gdyby koleś przed walką przestał brylować w telewizyjnych programach i na imprezach towarzyskich a wziął sie za trening .
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Sie znalazl wielce dojrzaly znawca - wyrocznia :lol:

..... popracuj nad nickiem - jest adewatny do poziomu merytorycznego wypowiedzi "Miszczu" :lol:

Nie ma argumentow to sie bierzesz za ataki personalne. Pozdrawiam :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

No cóż autor tematu najwyraźniej nie ma nic do powiedzenia poza "internetowym krzykiem" :P

....... poza kozackim rysunkiem, zaimponuj wiedzą - proszę o argumenty. Pozdrowienia
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

jesteś nim, sugerując że Saleta startował na KSW dla pieniędzy. Hahahahah, ochłoń chłopaku

Każdy zawodowy fighter startuje dla pieniędzy. Sam ochłoń bo święta furia pozbawia cie rozumu.

...... poza kozackim rysunkiem, zaimponuj wiedzą - proszę o argumenty. Pozdrowienia

odpowiedz najpierw na moje pytania na pierwszej stronie :wink:
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Sie znalazl wielce dojrzaly znawca - wyrocznia :lol:

..... popracuj nad nickiem - jest adewatny do poziomu merytorycznego wypowiedzi "Miszczu" :lol:

Nie ma argumentow to sie bierzesz za ataki personalne. Pozdrawiam :)


........... racja, bardzo Cię przepraszam. Nie było to moim celem, chociaż tam wyszło. Pozdrowienia
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

jesteś nim, sugerując że Saleta startował na KSW dla pieniędzy. Hahahahah, ochłoń chłopaku

Każdy zawodowy fighter startuje dla pieniędzy. Sam ochłoń bo święta furia pozbawia cie rozumu.

...... poza kozackim rysunkiem, zaimponuj wiedzą - proszę o argumenty. Pozdrowienia

odpowiedz najpierw na moje pytania na pierwszej stronie :wink:

........... Saleta zarobił setki tysięcy $ w ringu i w KSW wystartował dla kasssy :) Oki, zapewne tak było, nie będę polemizował.pozdrowienia
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Małe dopowiedzenie: on jak każdy wie startował dla zabawy :)
małe dopowiedzenie zwei: coby nie było, że zawodnicy są bandą biznesmenów :) Nie ma sensu dla zawodnika startować za free bo większość ma rodzinę, na którą zarabia walkami oraz nie ma sensu w ewentualnej kontuzji za free. Każdy lubi walczyć itd. ale za darmo nie byłoby kogo oglądać bo kasa cały cyrk nakręca.

małe dopowiedzenie trei: ................ :)
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
Nikt mu nie mówi że ma walczyć za skrzynkę piwa, ale jak już łapie za to kaskę, to niech da coś z siebie... :)

Ps. Tyson zarobił na ringu nieporównywalnie więcej niż Saleta a też udało mu się to wydać... :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....

Nikt mu nie mówi że ma walczyć za skrzynkę piwa, ale jak już łapie za to kaskę, to niech da coś z siebie... :)

Obawiam sie że Lewandowski i Kawulski zaplacili mu jeszcze przed walką - bład panowie :wink:
Tak w ogole to Saleta powinien pierwsza minute walczyc za free jak to tylko hobby
:twisted:
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ............ internetowi szydercy ....
No zeby mu zrobili naliczanie minutowe a nie prepaid.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024