Skocz do zawartości


Zdjęcie

poduszki nad biodrami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
Hmm ciekawe.
Ja postawiłem na dietę i godzine rowerku rano- z tego wynika , ze to nie ma sensu :(
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

Hmm ciekawe.
Ja postawiłem na dietę i godzine rowerku rano- z tego wynika , ze to nie ma sensu :(

nie tyle nie ma sensu, co sa sposoby skuteczniejsze/efektywniejsze.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

zadnych sokow, cukru, mleka, jogurtow - w to miejsce woda, napoje light, pepsi max, herbaty (zwlaszcza mieta i zielona)


A co takiego złego w jogurcie jest?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
Jogurty są słodzone, chyba w tym problem.


W moim przypadku (obowiazki, rodzina, praca) to ten rower to i tak sukces. Wstaje o 5.45 ide na godzinke na rower i po powrocie lece do roboty. Przydała by się siłownia przynajmniej 1 w tygodniu , ale nie mozna miec wszystkiego

Wieczorem bjj, ale tylko dwa razy w tygodniu, bo na wiecej nie ma czasu. Dam znać, czy to coś pomogło na oponke. Miałem przerwe w treningach i stad moja opona, ale mam nadzieje ze teraz wszystko wroci do normy.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
trzeba wybierac jogurty nie slodzone, ktore na pewno sa zdrowsze niz diet kole i inne syfy pelne chemii.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

W moim przypadku (obowiazki, rodzina, praca) to ten rower to i tak sukces. Wstaje o 5.45 ide na godzinke na rower i po powrocie lece do roboty. Przydała by się siłownia przynajmniej 1 w tygodniu , ale nie mozna miec wszystkiego


Wiem jak jest. I tak rispekt za silną wolę i motywację. Od siebie dodam, że wszelkie akcje redukcyjne powinny być poprzedzone zbadaniem poziomu tłuszczu w organizmie. Możesz to zrobić w wielu aptekach za darmo. Chodzi o to żebyś nie redukował mięśni tylko tłuszcz. Zrób sobie kolejny pomiar za miesiąc czy 2 i sprawdź czy idzie w dobrym kierunku. Zdecydowanie odpuść sobie węgle w wieczornych posiłkach i wieczorny browar :cry: W diecie duzo białka i dorzuciłbym też jakiś spalacz typu TSE, bo jednak mam opory co do efedrynowych produktów. Zobaczysz jak ładnie pójdzie.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
Z bez efedrynowych najmocniejszy jest chyba Venom Hyperdrive. Podobno klepie przemasakrycznie.

TSE jest lipne, w normalnych dawkach nic nie daje, a w dawkach działających nie wychodzi wcale tanio. Można jednak dodać do niego z czasem efedrynę pod jakąkolwiek postacią jak chcesz się mocno zredukować, najtaniej chyba z tussi (bierzesz dawki mniejsze niż zalecane na etykiecie więc nie powinno zaszkodzić, ale pamiętaj że to już naprawdę mocny środek).

Gubrin
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

Z bez efedrynowych najmocniejszy jest chyba Venom Hyperdrive. Podobno klepie przemasakrycznie.


Dostałem ostatnio próbkę tego sympatycznego specyfiku. Wziąłem ok. 20 tej przed wieczornym treningiem. Kiedy w okolicach 2 w nocy siedziałem i kończyłem robić porządek w swojej gigantycznej kupie papierów na biurku, ułożywszy papiery w ładniutkie i dokładnie opisane segregatory, doszedłem do wniosku, że Venom rzeczywiście klepie. Ale powiem Ci że TSE na mnie też działa. Z takich hardkorowych spalaczy to superowy jest redline w płynie i efedrynowy stacker 2. Z tym że moim zdaniem takie sprzęty warto angażowac jak zbijasz tkankę z naprawdę niskiego poziomu np 12-15 %. Jeżeli jesteś ewidentnie otłuszczony to wystarczą zwykłe spalacze a efekt i tak będzie. Pzdr.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

Z bez efedrynowych najmocniejszy jest chyba Venom Hyperdrive. Podobno klepie przemasakrycznie.


Dostałem ostatnio próbkę tego sympatycznego specyfiku. Wziąłem ok. 20 tej przed wieczornym treningiem. Kiedy w okolicach 2 w nocy siedziałem i kończyłem robić porządek w swojej gigantycznej kupie papierów na biurku, ułożywszy papiery w ładniutkie i dokładnie opisane segregatory, doszedłem do wniosku, że Venom rzeczywiście klepie.

polecam requiem for a dream :? :lol:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

Co myslicie o takim SLIMMING BELT - nie mozna powiedziec,ze to wyszczuplajacy pas.Hmm,pomaga on w poceniu sie,taki sauna pas:P.Sobie ostatnio sprezentowalem,everlasta,wyglada porzadnie,niby sie brzuszysko pocilo.Myslicie,ze to moze cos dac czy to bzdet :) ?Tez mnie te BOCZKI wkurwiaja :twisted: .Zycze powodzenia w gubieniu sadelka :) :)

korzystanie z doboku na treningach przełożyłem na zakup spodni MATURO do kickboxingu (takie same, jak kiedyś miała grupa Yokozuki). Pas od tych spodni zakrywa cały brzuch. Ściska lekko gumą, po treningu, gdy wziąłem prysznic brzuch i boczki miałem znacznie chudsze. Trenuję w tych galotach już prawie 1,5 roku i mogę zagwarantować, że napomniany pas działa raczej w 98% w ten sam sposób.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

Jogurty są słodzone, chyba w tym problem.


Aaaa, to luzik ;)

Się zdziwiłem, bo zawsze musli z jogurtem naturalnym zamiast mleka na śniadanie jem.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

A co takiego złego w jogurcie jest?


laktoza panie
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
Nie wierzę w tą całą laktozę :wink:

U mnie żadnych nieporządanych efektów nie wywołuje.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami

A co takiego złego w jogurcie jest?


laktoza panie

mniej niz w mleku.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: poduszki nad biodrami
dobra to wpierdalajcie mleko i joguty i robcie wycinke, nie zapomnijcie wrzucic fotek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024