Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Miałem na myśli trenera. Wątek poruszony był kilka postów wyżej. Mój błąd :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Wykaz wszystkich instruktorów MuayThai wraz ze skanami legitymacji na poniższej stronie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


nie chce zeby mnie posądzać o prawną nadgorliwośc albo żeby nie było ze się czepiam instruktorów MT uprawnionych do nauczania przez PZMT
ale wszystkie zamieszczone tu dokumenty są nieważne bo
LEGITYMACJA BEZ PODPISU POSIADACZA JEST NIEWAŻNA
:wink: :)
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
No nie mam za złe :D :D Ale gdybym wiedział ,że bede taki wytapetowany to bym wczesniej inne podesłał, dziewczyny też to oglądają .Jakieś piekne łyse oblicze, z łańcuchem i tatoo niewybredne :) :) W ostrej dyskusji oczywiście nie mogło zabraknąć dedykcyjnego i przenikliwego rozumowania Sherlocka Sally :P ...legitymacja podpisana!!!od razu przy odbiorze !!Prezes nie chciał wydać ,bez 3 podpisów (dla Sally legitki i 2 innych dok..potwierdz.wydanie):D :wink:Pozdrawiam
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
No ewenement! Bez komentarza.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Co mnie przejelo?Np to,ze jak bylem na zawodach w Krakowie,to praktycznie zawodnicy z Krakowa(choc przegrywali sromotnie,jakos pozniej na punkty byli do przodu),o to ze trener Perfekcji po rozmowie z Nim,mial dopuszczanych zawodników w kat.71,ktorzy wazyli 73,a inni musieli godzine skakac,zeby zbic wage...zawody MP,to zenada.Nie obrazajac startujacych,bo np zawodnicy Macka Skupinskiego robia olbrzymie wrazenie,a ich styl jest taki jak ten sport-agresywny i twardy.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
To to jest pikus co napisales... ten smordek ukladu zawsze sie unosil...
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Gagatek,moze rozwiniesz swoja wypowiedz...?Dla mnie jest to bardzo nieciekawe,jesli zawodnik perfekcji moze nie robic wagi i przyjezdza i startuje bez problemu,a inni kosztem wydolnosci czesto musza sie zazynac na treningach...a pozniej w walce to wychodzi...organizm to nie jest maszyna..
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Gagatek mozesz napisac tutaj,bo wyslales mi priva-niestety nie moge go odczytac.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

... nie ma czegoś takiego jak instruktor MT...

mnino już odpowiedział :)

... instruktor KB może z powodzeniem nauczać MT, zwłaszcza po przeszkoleniu.

Może pewnie także nauczać boksu, taekwondo, sawate i wiele innych SW uderzanych :lol:

...Twoje wypowiedzi świadczą jasno, że jesteś fanatykiem...

Być może. Fanatyk nie zdaje sowie sprawy, że jest fanatykiem.
Czy nim jestem pozostawiam do oceny innych użytkowników forum BUDO.

... W KB istnieją formuły i jest tak dlatego, żeby można było współzawodniczyć na różnych płaszczyznach i uczyć się różnych technik. Po to powstało KB, żeby skutecznych stójkowych rozwiązań uczyć się w 1 sekcji a nie na boksie, MT, karate i kung-fu.

Twoim zdaniem KB powinien stworzyć jeszcze inne formuły aby mieć pod swoimi skrzydłami także Karate, Kung Fu... i co jeszcze :roll:

... na zawodach w Krakowie,to praktycznie zawodnicy z Krakowa(choc przegrywali sromotnie,jakos pozniej na punkty byli do przodu)...

Kiedy, jakie zawody :?: :?: :?:

... trener Perfekcji po rozmowie z Nim,mial dopuszczanych zawodników w kat.71,ktorzy wazyli 73,a inni musieli godzine skakac,zeby zbic wage...zawody MP...

Nigdy nie było takiej sytuacji.
Pamiętam MP dwa lata temu. W drugim dniu MP każdy musiał zmieścić się w wadze. Także zawodnik Perfekcji - Banach "skakał" dopóki nie było OK.
Do tego waga była jawna i każdy mógł kontrolować wagę innych zawodników. Najbardziej :evil: był właśnie trener z Tarnowa - skoro jego zawodnik zbijał, to musiał być przy ważeniu wszystkich innych.
Jakby co, to ja wtedy odpowiadałem za wagę i byłem przy ważeniu każdego zawodnika.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Własnie Chyba On ważył 73kg...stałem niedaleko na wadze...tylko nie wiedzialem wtedy,ze On walczy w 71.Bylem pewny,ze w 75...Na zawodach MP w 2005 roku,21 maja w Krakowie...Po co miałbym kłamac???Nie jestem zwolennikiem zadnego z zwiazków,a bylem tylko zawodnikiem,ktory chce rywalizowac w uczciwych warunkach.Gagatek udzziel sie wreszcie.
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Sprostowanie....mowisz o drugim dniu-moze wtedy juz nie bylo mozna sciemnic-w pierwszy dzien(sobote) waga zawodnika byla na 73 ,a trener Perfekcji powiedział cos w 5tym stylu_<
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Ja pamietam ten fakt ze bylo cos nie tak... ale bylo z aduzo emocji zebym ogarnol to...
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
I teraz sobie walcz...:) Chociaz to niczego nie usprawiedliwia,ale takie przekrety budza niechec do dalszych startów.Ja tez sie w to nie zaglebialem,ale taka sytuacja byla i mysle,ze jak sie da to caly czas cos tam mozna posciemniac:)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Tak sobie czytam i czytam i czasem zastanawiam się czy piszący zawsze wiedzą o czym mówią.

A ponieważ ktoś rzuca błotem na pewien kawałek tematu którym się zajmuje to myślę że napiszę dwa słowa:
Buaya - nie wiem kim jesteś i przyznam że mnie to nie za bardzo interesuje. Interesujące jest natomiast że masz jakiś personalny zatarg z "NIM" (Twoje określenie). Tak się akurat trafiło że próbujesz (przynajmniej w ostatnich postach) rzucić deko błota na Niego w związku z tematem w którym On nie ma nic do gadania :)
Tak się akurat składa że temat dopuszczenia do zawodów - czyli badania, ubezpieczenia, waga i temu podobne - jest podległy mojej skromnej osobie. I On się w to nie wtrąca bo i tak by nic nie zdziałał. Więc jak chcesz porozmawiać o rzekomych "przekrętach" na wadze to kieruj swoje myśli ku mojej osobie - ja mam spokojne sumienie i z wielką chęcią poczytam Twoją twórczość. Bo to będzie twórczość.

A tak na marginesie to niezły off top się robi

Tyle ode mnie
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Ja tez nie chce wiedziec kim jestes,no bo po co?ja byłem jednym ze strartujacych i po prostu usłyszałem to o czym mówie.To nie twórczosc.jesli jestes odpowiedzialny za to ,to gratuluje-nie wiem co Cie łaczy z tamtym trenerem:)
Daj spokój-zaraz zaczniesz apelowac,zeby zamknac ten temat.A czy niedopuszczenie do walki spoznionego 5minut na wage chlopaka(nie wiem nawet z jakiego klubu) do zawodów,biorac pod uwage prawdopodobne jego przygotowania i caly wysilek,oraz poswiecenie,tez nazywasz spoko zachowaniem?A moze takiej sytuacji tez nie było? :?: :?: :?: :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Buaya, prośba do Ciebie.

Załóż nowy temat. W nim będziemy roztrząsali sprawy które miały miejsce 2 lata temu.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
A.. to już mój drogi zupełnie inna sprawa i nie mieszajmy pojęć. To że ktoś nie został pierwszego dnia do końca żeby dowiedzieć się od której do której ma być waga następnego dnia to już nie moja sprawa - zawodnik startuje (bo taka jego rola) a trener się nim opiekuje na zawodach (bo taka rola trenera). A decyzja o nie dopuszczeniu zawodników do drugiego dnia zawodów została podjęta przez TRENERÓW - tych którzy na wagę ze swoimi zawodnikami się [b]nie spóźnili[/b]. Wielu widzę pomija ten fakt, zrzucając całą odpowiedzialność na Niego :) nice nice - nie powiem 8)

A teraz chłopcze wracając do pierwszej części Twojej wypowiedzi - mnie z tym trenerem łączy to że razem coś staramy się w MT zrobić. Maciek Baran to człowiek przestrzegający przepisów jak mało kto - a już załatwianie czego "no wpisz i będzie oka" to już zupełnie nie styl Maćka. Zawsze był i jest pierwszy do piętnowania zachowania o jakie go (i mnie) posądzasz. Dobrze, że nie za często siedzi na necie bo pewnie by go krew zalała, że ktoś go o takie "zagrywki" posądza. Wyprzedzając Twoje pytanie - mnie krew nie zalewa bo jestem mniej impulsywny od trenera z Tarnowa.

Co do zamykania tematu - ja go nie chce zamknąć. Skądże. Ciekawi mnie kto i co mówi w świetle tytułu tego wątku. Stwierdzam natomiast tylko fakt, że off top nieziemski się urodził. A może nie ??
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

A.. to już mój drogi zupełnie inna sprawa i nie mieszajmy pojęć. To że ktoś nie został pierwszego dnia do końca żeby dowiedzieć się od której do której ma być waga następnego dnia to już nie moja sprawa - zawodnik startuje (bo taka jego rola) a trener się nim opiekuje na zawodach (bo taka rola trenera). A decyzja o nie dopuszczeniu zawodników do drugiego dnia zawodów została podjęta przez TRENERÓW - tych którzy na wagę ze swoimi zawodnikami się [b]nie spóźnili[/b]. Wielu widzę pomija ten fakt, zrzucając całą odpowiedzialność na Niego :) nice nice - nie powiem 8)


Jakie zebranie sedziow??? kilku trenerow stalo w kolku i cos mruczalo... z czego wcale nie wynikalo ze ich nie dopuszcza... moje zdanie to poprostu zle intencje- mozna bylo wyciagnac ta wage i tych 3-4 zawodnikow zwazyc. Fakt ze jest to jakies przypomnanie starych dziejow i tez czuje sie winny ze prostesowalem- ale w tej sytuacji myslelem ze glos glowny ma Prezes... i bedzie mal na uwadze dobro zawodnikow.
To tyle mialem do dodania
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

A.. to już mój drogi zupełnie inna sprawa i nie mieszajmy pojęć. To że ktoś nie został pierwszego dnia do końca żeby dowiedzieć się od której do której ma być waga następnego dnia to już nie moja sprawa - zawodnik startuje (bo taka jego rola) a trener się nim opiekuje na zawodach (bo taka rola trenera). A decyzja o nie dopuszczeniu zawodników do drugiego dnia zawodów została podjęta przez TRENERÓW - tych którzy na wagę ze swoimi zawodnikami się [b]nie spóźnili[/b]. Wielu widzę pomija ten fakt, zrzucając całą odpowiedzialność na Niego :) nice nice - nie powiem 8)


Jakie zebranie sedziow??? kilku trenerow stalo w kolku i cos mruczalo... z czego wcale nie wynikalo ze ich nie dopuszcza... moje zdanie to poprostu zle intencje- mozna bylo wyciagnac ta wage i tych 3-4 zawodnikow zwazyc. Fakt ze jest to jakies przypomnanie starych dziejow i tez czuje sie winny ze prostesowalem- ale w tej sytuacji myslelem ze glos glowny ma Prezes... i bedzie mal na uwadze dobro zawodnikow.
To tyle mialem do dodania
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

A.. to już mój drogi zupełnie inna sprawa i nie mieszajmy pojęć. To że ktoś nie został pierwszego dnia do końca żeby dowiedzieć się od której do której ma być waga następnego dnia to już nie moja sprawa - zawodnik startuje (bo taka jego rola) a trener się nim opiekuje na zawodach (bo taka rola trenera). A decyzja o nie dopuszczeniu zawodników do drugiego dnia zawodów została podjęta przez TRENERÓW - tych którzy na wagę ze swoimi zawodnikami się [b]nie spóźnili[/b]. Wielu widzę pomija ten fakt, zrzucając całą odpowiedzialność na Niego :) nice nice - nie powiem 8)


Jakie zebranie sedziow??? kilku trenerow stalo w kolku i cos mruczalo... z czego wcale nie wynikalo ze ich nie dopuszcza... moje zdanie to poprostu zle intencje- mozna bylo wyciagnac ta wage i tych 3-4 zawodnikow zwazyc. Fakt ze jest to jakies przypomnanie starych dziejow i tez czuje sie winny ze prostesowalem- ale w tej sytuacji myslelem ze glos glowny ma Prezes... i bedzie mal na uwadze dobro zawodnikow.
To tyle mialem do dodania
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024