Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Osobiście widze radość Ambasadora i zaproszonych gości z Tajlandii....przepraszamy Państwa MT sie skończyło ,teraz czas na light contrat!! Ciekawsze jest tylko kiedy PZKB "DODA" mma, Myslenie rodowitego kich boksera jes proste ."Mamy w sobie wszystko" ,ale kontrprawda opozycji dodaje mały szczegolik.."Macie w sobie wszystko i nic" Ambasada nie zjedzie na formułe walki cwaniaków z USSYYYYYYY,którzy dawno zrobili na tym biznes (teraz wreszcie to uporzadkowano pomiedzy IFMA I WAKO) ,szkoda tylko ,że PZKB nie moze trzymać sie nowych wytycznych,bo nie może faktyczniez ,zbyt duzo osob Osiadło w tych strukturach PZKB trenując MT i będąc sprytnie przyciagnietym jak cały np.Shidokan (PODWALINA MT PZKB!!!!) i nic tego nie zmieni,chyba że...Wierze ,że jak przyjadą nasi Mistrzowie,autorytety i Goscie bedziemy słuchać swoich piszczalkowych pisków w zwyciezkiej atmosferze jednego zwiazku ..Polskiego Zwiazku MT ,zapraszamy PZKB do wspołpracy..wiele ciekawego dowiedziałem sie na tematy IFMY,WMC i najnowsze WMF od mojego nauczyciela Kru Marco,ale pozwolicie ,że pozostone poza poltyka jako IMBA POLAND. Jeden zwiazek ,żadna k.... formuła, i NIC NA DO CZEPKE!!!!Q Pzdr :evil: :evil: :evil:


Ciezko zrozumiec co wogole chcesz przekazac :roll: ALe po trochu " Myslenie rodowitego kich boksera jes proste " probujesz obrazac trenujacych kickboxerow ?nazywanie zawodnikow KB słabymi (kicha=slabe) to zwykly wyraz wiekliej ignorancji, nawet brak mi slow to poprostu znacznie zaniza poziom osob reprezentujacych PZMT skoro stawiacie sprawe w ten sposob a potem zapraszacie do wspolpracy... "Ciekawsze jest tylko kiedy PZKB "DODA" mma" Nie doda z prostego powodu (wystarczy pomyslec) PZKB reprezentuje styl stojkowy. "Osiadło w tych strukturach PZKB trenując MT i będąc sprytnie przyciagnietym jak cały np.Shidokan (PODWALINA MT PZKB!!!!) i nic tego nie zmieni,chyba że..." Ja zauwazylem ze akurat zawodnicy shidokanu wcale nie przewazaja np. na lidze MT. Co wiecej mysle ze nie zostal on "Sprytnie" sciagniety....

Do tej pory nie obchodzily mnie zbytnio walki zwiazkow, wyrazalem jedynie swoje stonowane zdanie nie atakujac nikogo...ale to co napisales pedagog rozwscieczylo mnie bo nie atakujesz juz tylko wladz PZKB ale i zawodnikow :evil: i w ten sposob chcecie przyciagac ludzi :?: :roll: :lol:
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

i tu się róznimy - dla Was MT przy PZKB będzie tylko formułą, to się nazywa włąsnie pier...enie!


w takim razie aż się dziwię że jeszcze rzutów, dźwigni itp nie opanowaliście... a może własnie za niedługo znikną zawody MMA a bedą zawody pod egidą PZKB w formule MMA?


KB to sport uderzany a nie parterowy. Ale kto wie, może kiedyś... ;)

Nie rozumiem czemu się tak wpieniacie o tą formułę? Wy i tak jesteście "oryginalni" a w KB jest po prostu formuła MT. Może to egoistyczne, ale czemu miałbym odmówić sobie powalczyć w takiej czy innej formule? Po co mam zapisywać się na MT skoro kompletnie nie interesuje mnie zarówno tradycja tego sportu jak i obrzędy i muzyka? Dla mnie istotna jest technika (charakter starcia) i po to jest formuła MT w kickboxingu.
Kłócicie się, jakby to o przyszłość świata chodziło :roll:
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Napisałeł ,także light contrak :) :) :) poprawiam sie light contakt oraz kick boxing.Godzina późna :P przecież jeden z moich klubów MASTER także jest w PZKB i mamy 3 sekcje KB w klubie .Trudno,żebym się z czegoś wyśmiewał co sam promuję 8O Troche niektórzy są przewrażliwieni :cry: Czytać KB !Nie zmienia to jednak mojego podejści.MT to inna dyscyplina,a moje MB pod co możnaby podłączyć ???????????pod kolejną formulę w kB ,którą trzeba by zrobić czy może do form do muzyki.Albo dorzucić jako ciekawostke do turniejów mma ,jako kolejny stry przeżytek tajlandzkiej historiii??Natomiast w Zrzeszeniu MB stanowi integralną część tradycyjnych sztuk walki jak i krabi krabon,muay korat np.naszego Mistrza itd :!: :!: DLATEGO więc ... :wink: PZKB "FORMUOWE" i ok,natomiast wiekszośc osób w zrzeszeniu iaczej to postrzega,a przynajmniej powinna TO sport i tradycja Tajlandii do grupa ich bohaterów i Szefów!,a nie tylko fachowców ze wschodniej czy zach.granicy granicy(ocz. chwała i szacunek dla nich).Szkoda gadać ciągle bijemy ta samą pianę!!!
  • 0

budo_seborth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Co myśle o KB i MT napisałem w temacie obok bardzo podobnym do tego.. co do autora tego tematu - dobrze to ująłeś to czysta propaganda, pieprzona polityka, niech PZKB ma swój Kickbox a od Muay Thai niech sie odpierdolą. Polityka kurwa jego mać, nie mam nic do KB ani do ludzi trenujących tą sztuke walki, tylko do władz PZKB którzy probują sie hmm 'dowartościować' (?) i schodzą na psy.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

KAdrowicz musiał wybrać. Nie można być w kadrach w innych związkach. Znasz zawodnika który był w kadrze w boksie i kickboxingu? Przez pewien czas dziewczyny ale musiały wybrać.
.

Kadrowicza, nie znam żadnego...
Ale dlaczego zkaładsz, ze zawodnicy będą chcieli być kadrowiczami w obu dyscyplinach?
Zauważ, że MT jednak różni się znacznie od KB... a nawet patrząc na same struktury PZKB i zawodników. Ilu jest zawodników reprezentujących Polskę zarówno w MT jak i którejkolwiek formule KB? A przecież jest to w ramach tego samego związku.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Pedagog :
w PZKb statują 3-4 kluby shidokanu na ponad 70 które dtychczas startowały. Trudno to nazwa podstawą MT. Jeszcze 3 lata temu PZMT nazywało się Polskie Zrzeszenie Sandan i Muaythai i jakoś nikomu to nie przeszkadzało

A ty ie powinienieś mieć nic do tego że rozszeża się zakres startu. Jeśli dobrze pamiętam to zaczynałęs od kung-fu i teakwondo, teraz jesteś jeszcze trenerem muaythai i muayboran. Sorry ale ty jesteś jak człowiek orkiestra. Zresztą to nie jest zarzut, bo na świecie ci sami trenezy czesto prowadzą karate, kcikboxing, muaythai bo mają swoje kluby jak ty.

A co do odpieprzenia się od MT. MT w PZKb było jeszcze gdy koledzy w Krakowie zajmowali się kung-fu. My startowaliśmy jeszcze w starej IFMA, która potem weszła w skład WMF. Największe organizacje narodowe zrzeszone w IFMA mają nazwe "kickboxing i muaythai". Przykładem jest Białoruska z którą PZMT tak blisko współpracuje. NIestety ale to przez Was przemawia szowinizm dziwnie podsycany.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
budoboy. U nas 3 zawodników jest w kadrze low i mT.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
I Kickfan ma racje.Się czepiacie że PZKB "probaguje" a jako pierwsi organizowali te walki.Oni mogą to samo dwa was powiedziec przestancie propagowac MT. Jak mówiłem każdy zawodnik ma własną wole pan kolwalski bedzie walczyc w PZKB pan Nowak bedzie walczyc PZMT.Ja PZKB odnosi sukcesy na Arenie światowej w MT to chyba dobrze nie??Cel powinno być żeby Polska była na coraz wyższym poziomem by człowiek trenujący to zawodowo by mógł z tego zyć.Szkoda ,że naprawde powodem tego ataku była kwestia finansowa.Ja proponuje zakończyc ten temat a jak to jest takie poważne niech naprawde prezesi PZKB i PZMT spotkają się i przedyskutują.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
taka młoda a mądrze gada:)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Młody jestem chłopakiem :D
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
:)
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

budoboy. U nas 3 zawodników jest w kadrze low i mT.

Możesz powiedzieć kto taki? Niestety na stronie pzkb nic nie jest opisane..
acha nie isze tego bo "pzkb jest be, a pzmt cacy i vice versa" tylko po prostu chce wiedzieć..
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
MOWI cI COS NAZWISKO cIEŚŁIŃSKI:)
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Mówi mi coś nazwisko Ciesliński - no ale Mariusz jest jeden, a reszta? :roll:
Chodzi o to, że jak już o czymś wspominasz, to zrób to tak żeby nie było niedomówień 8)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
np. makowski i psiuch
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Logiczne, że skoro kurs obejmie wszystkie formuły KB to również i MT! W ten sposób dokonuje się obejścia i jest się zarazem instruktorem MT.

Sam przyznajesz, że jest to obejście. Czyli jak wykombinować, aby zrobić kurs instruktora Kickboxingu reklamując się nazwą Muay Thai. :roll:

Pisząc coś takiego jak powyżej zachowujesz się jak ktoś kto krytykuje MMA za "kradzież" rzutów z judo :roll:

Tylko że w tym wypadku MMA włączając techniki z Judo do swojego repertuaru nie chce sobie przywłaszczyć formuły Judo.

mnino muaythai jako formuła walki w nszym związku jest dłużej niż istnieje obecna IFMA.

Się czepiacie że PZKB "probaguje" a jako pierwsi organizowali te walki.

Dłużej na papierze. :)
Odnoście organizowania walk Muay Thai przez PZKB, przed Pucharem PZMT w czerwcu 2003, słyszałem jedynie o jakiejś walce w Nowym Sączu.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Sam przyznajesz, że jest to obejście. Czyli jak wykombinować, aby zrobić kurs instruktora Kickboxingu reklamując się nazwą Muay Thai. :roll:


Obejście, ponieważ nie ma czegoś takiego jak instruktor MT a instruktor KB może z powodzeniem nauczać MT, zwłaszcza po przeszkoleniu.

Tylko że w tym wypadku MMA włączając techniki z Judo do swojego repertuaru nie chce sobie przywłaszczyć formuły Judo.


Twoje wypowiedzi świadczą jasno, że jesteś fanatykiem, więc powiem Ci krótko. W KB istnieją formuły i jest tak dlatego, żeby można było współzawodniczyć na różnych płaszczyznach i uczyć się różnych technik. Po to powstało KB, żeby skutecznych stójkowych rozwiązań uczyć się w 1 sekcji a nie na boksie, MT, karate i kung-fu. Jeżeli takie asymilowanie Ci przeszkadza to trudno, musisz nauczyć się z tym żyć. Jeżeli masz nadal zamiar rzucać takimi argumentami jak cytowany (zresztą głupi, ponieważ MMA asymiluje same, poszczególne techniki a nie formuły) to lepiej skończmy tą dyskusję w tym punkcie.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???
Te przepychanki,kto co wcześniej zorganizował są żenujące.Generalnie ta walka Pzkb z Pzmt cała taka jest..Prawda jest taka,że oprócz klasowych polskich zawodników,którzy osiagaja sukcesy na arenie miedzynarodowej i walki w Polsce nie sa dla nich żadnym wyzwaniem,to dla innych walki na ringu pzkb czy pzmt sa tak samo cieżkie..

Z jednej strony nie dziwie sie Rafałowi Szlachcie bo to on pierwszy zaczął w Polsce propagować prawdziwe Muay Thai.Mówiac prawdziwe mam na mysli tańce wai kru i pare innych szczegółów zwiazanych z tradycją tego sportu.Do prawdziwego MT jeszcze nam daleko mimo iz sukcesy odnosi pzmt i pzkb(na świecie)
Ci którzy sa zwiazani z pzkb beda popierać pzkb i na odwrót...Przepychanki nie mają sensu.
A jeżeli tak wam zalezy to zorganizujcie mecz Pzkb kontra Pzmt na zasadach Muay Thai ,niech kazdy wystawi najcepszych z kategorii wagowej..To tylko taki mój utopijny pomysł ale przyznacie byłoby ciekawie...Obstawiałbym jednak reprezentacje Pzkb..
Zebym nie był gołosłowny popre to następującymi argumentami
57 Tomasz Makowski
60 M.Cieślinski
63.5 M.Tomczykowski
67 P.Kobylański
71 M.Parcheta
itd....
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Sam przyznajesz, że jest to obejście. Czyli jak wykombinować, aby zrobić kurs instruktora Kickboxingu reklamując się nazwą Muay Thai. :roll:

Obejście, ponieważ nie ma czegoś takiego jak instruktor MT a instruktor KB może z powodzeniem nauczać MT, zwłaszcza po przeszkoleniu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :) .

Poniżej przykładowa legitymacja instruktora dyscypliny sportu muaythai:

Dołączona grafika

Wykaz wszystkich instruktorów MuayThai wraz ze skanami legitymacji na poniższej stronie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mam nadzieję, że pan Danowski nie będzie miał mi za złe tego, że zamieściłem tutaj skan jego legitymacji, ale któregoś musiałem użyć, bo niektórzy na tekst już nie reagują.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKB - znowu PROPAGANDA !!! Dlaczego tak postepujecie???

Te przepychanki,kto co wcześniej zorganizował są żenujące.Generalnie ta walka Pzkb z Pzmt cała taka jest..Prawda jest taka,że oprócz klasowych polskich zawodników,którzy osiagaja sukcesy na arenie miedzynarodowej i walki w Polsce nie sa dla nich żadnym wyzwaniem,to dla innych walki na ringu pzkb czy pzmt sa tak samo cieżkie..

Z jednej strony nie dziwie sie Rafałowi Szlachcie bo to on pierwszy zaczął w Polsce propagować prawdziwe Muay Thai.Mówiac prawdziwe mam na mysli tańce wai kru i pare innych szczegółów zwiazanych z tradycją tego sportu.Do prawdziwego MT jeszcze nam daleko mimo iz sukcesy odnosi pzmt i pzkb(na świecie)
Ci którzy sa zwiazani z pzkb beda popierać pzkb i na odwrót...Przepychanki nie mają sensu.
A jeżeli tak wam zalezy to zorganizujcie mecz Pzkb kontra Pzmt na zasadach Muay Thai ,niech kazdy wystawi najcepszych z kategorii wagowej..To tylko taki mój utopijny pomysł ale przyznacie byłoby ciekawie...Obstawiałbym jednak reprezentacje Pzkb..
Zebym nie był gołosłowny popre to następującymi argumentami
57 Tomasz Makowski
60 M.Cieślinski
63.5 M.Tomczykowski
67 P.Kobylański
71 M.Parcheta
itd....


Masz 100% racje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024