Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarabianie w internecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zarabianie w internecie
Witam, kiedyś sporo czytałem na tym forum i się udzielałem i musze przyznac ze jest naprawdę dobre. Dzisjaj jednak pisze do was(kolegów także ćwiczących) z propozycją zarabiania w internecie. Polega to na włączeniu malego programu, ktory wyswietla reklamy (zuzycie procesora takie jak przy programie typu gadu-gadu) a my za to dostajemy pieniądze. Oczywiscie reklam nie musimy oglądać a program mozemy ustawić w dowolnym miejscu na pulpicie aby nam nie przeszkadzal. Najlepsze jest ze wykonujemy te same czynnosci co zawsze( przegladamy strony, czytamy maile itp.) i przy okazji zarabiamy pieniądze. Kokosów się nie zarobi ale można zawsze troche dorobic i pieniążki przeznaczyć chociażby na odżywkę.
Jeśli kogoś zainteresowałem to prosze o dalsze pytania na forum lub pozostawienie kontaktu . Wszystkich traktuje poważnie i każdemu odpisze odpowiadając na wszystkie pytania.
Szczegóły będę podawał w indywidualnych romowach gdyz jest to bardzo rozbudowany temat i moglbym o nim mowic pół dnia, a przeciez nie o to chodzi zeby was zanudzic.
Z góry przepraszam za błedy, ale niedawno wrocilem z Anglii po dluzszym pobycie i zdaje sobie sprawe ze moja gramatyka na tym ucierpiała. W Anglii mnostwo ludzi dorabia w ten sposób i są bardzo zadowoleni bo jest to przyjemna forma zarobku, nie wymagajaca specjalistycznej wiedzy.

Pozdrawiam
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
prosze o jakeis szczegóły
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

neymeg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia Superior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kmwtw. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

prosze o jakeis szczegóły


to samo ja ;)
  • 0
' im wiecej kropli potu na treningu, tym mniej kropli potu podczas walki '

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

prosze o jakeis szczegóły

Witaj, jakie szczegóły Cię interesują??;) Bo jest to rozlegly temat i mozna mnostwo o nim pisac...A latwiej bedzie mi wszystko wyjaśnić jeśli będziesz zadawał pytania.
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

Witaj, jakie szczegóły Cię interesują??;) Bo jest to rozlegly temat i mozna mnostwo o nim pisac...A latwiej bedzie mi wszystko wyjaśnić jeśli będziesz zadawał pytania.

napisales duzo i nic...
jakies linki,cenniki itp
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
trochę to lipa jest.
Ja się w to kiedyś bawiłem.
Kasę dało się wypłacić po uzbieraniu 10$. Przez 2-3 tygodnie nie uzbierałem tyle i zrezygnowałem.
W dodatku, aby wypłacić hajs trzeba było mieć PayPala.
  • 0

 

 


HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
lepiej mi wyglada lockerz ale znowu nieweim czy to nie lipa itp ;p
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
Ja napierdzielałem ciągle na www.bux.to i co ?? jak uzbierałem aż 50$ (bo tyle było do minimalnej wypłaty) To h** nic nie wysłali.Od paru miesiecy pisze ,że mam czekać na przelew czy cos takiego :/
  • 0

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

Ja napierdzielałem ciągle na www.bux.to i co ?? jak uzbierałem aż 50$ (bo tyle było do minimalnej wypłaty) To h** nic nie wysłali.Od paru miesiecy pisze ,że mam czekać na przelew czy cos takiego :/



Niestety strona www.bux.to znajduje sie na liscie scamów czyli stron niewyplacalnych i raczej nie uzyskasz wyplaty. Ja oferuje wam wyplacalne programy, bo po co bym sie tym zajmowal jesli pozniej sam mialbym nie dostac wyplaty?? Jak jeden kolega napisal ze w 2-3 tygodnie nie uzbieral w jednym programie 10 euro to sie nie dziwie bo to jest nie realne bez poleconych... A konto w PayPalu mozna zalozyc bezplatnie w ciagu kilku minut wiec to chyba nie jest zaden problem.
  • 0

TCNieI
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia polska regionalna, dietetyka
  • Staż [miesiące]:2008
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :b/d
  • Klatka piersiowa [cm]:b/d
  • Pas [cm]:b/d
  • Udo [cm]:b/d
  • Przysiad [kg]:200
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:240
  • Waga [kg]:91

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
bux.to wypłaca tylko że trzeba czekać jakieś 12mc na wypłatę :/ i to tylko ten minus.. a co do wypłat to mi już wypłacili, więc jak dla mnie to nie oszust ;)
  • 0

Nie zadzieraj ze mną, jestem bardziej walnięty niż 100% ludzi!
Nie zawsze sugeruj się moją wypowiedzią/zdaniem, sporo zasad i teorii mam w dupie.
Dziennik treningowy: Dziennik treningowy TC
StuProcentowy Mięsień, Tylko bajceps się liczy, Stejki !! Tylko stejki a nie jakieś kanapeczki,
I nie ma opierdalania się SIŁA !, Znasz lepszego ?- Ja nie znam. HERBATA W GRANULKACH CIE ROZJEBIE !
a42612f26.gif

but.jpg


hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

bux.to wypłaca tylko że trzeba czekać jakieś 12mc na wypłatę :/ i to tylko ten minus.. a co do wypłat to mi już wypłacili, więc jak dla mnie to nie oszust ;)


Super ze potwierdziles jednak wyplacalnosc tej strony bo roznie sie o tym mowi:) Czas widze ze bardzo dlugo ale moze jest opcja przyspieszenia wyplaty po dokonaniu drobnej oplaty??

Ja wam oferuje programy typu surfbarre, w ktorych nie musimy klikac w reklamy, tylko je ,,ogladac" a w praktyce wyglada to tak ze robimy codzienne prace na komputerze(przgladamy strony, czytamy maile itp) i mamy wlaczony program, ktory nalicza mam punkty, ktore sa zamieniane na pieniądze(Euro). Czas wyplaty wynosi okolo miesiaca( czasem dłuzej, a czasami krocej). W jednym z oferowanych przezmnie programow wprowadzono opcje wyplaty ekspresowej w przeciagu 5 dni roboczych za oplata 1Euro + 2% naszej wyplaty. Jesli sie zdecydujemy na taka opcje to suma ta jest odejmowana od naszej wyplaty. Więc serdecznie zapraszam to sprobowania moich programow. Nic nie tracicie, jesli wam sie nie spodoba to w kazdej chwili mozecie zamknac konto bez zadnych oplat i dodatkowych warunkow. Proszę zainteresowanych o pisanie bo warto dorobic nawet te 7-10 Euro za normalne korzystanie z komputera:) Kilka osób akutalnie juz zaprosilem do mojej grupy i sa zadowoleni gdyz widzą, że to nie jest żadna ściema. W tych programach często reklamują się uznane firmy np. bukmacherskie Expekt, Unibet. A raczej takie firmy nie reklamowalyby sie w byle czym gdyz mogla by na tym ucierpieć ich marka.
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

bux.to wypłaca tylko że trzeba czekać jakieś 12mc na wypłatę :/ i to tylko ten minus.. a co do wypłat to mi już wypłacili, więc jak dla mnie to nie oszust ;)



Ja moge czekać jeszcze rok byle by wyplącili ;) 50 dolarów na ulicy nie leży ;)

I tak straciłem nadzieje na wypłate.
  • 0

TCNieI
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kuchnia polska regionalna, dietetyka
  • Staż [miesiące]:2008
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :b/d
  • Klatka piersiowa [cm]:b/d
  • Pas [cm]:b/d
  • Udo [cm]:b/d
  • Przysiad [kg]:200
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:240
  • Waga [kg]:91

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie
hotdog1990 myślisz że znajdzie się ktoś naiwny i zarejestruje się z ref linka chwile pochodzi zacznie go wkur.wiać, wywali to, a Ty kasę z tego będziesz miał xD?? raczej nie xD spróbuj na forum-domowe-przedszkole.pl tam może znajdziesz kilku chętnych dzieciaków xD
  • 0

Nie zadzieraj ze mną, jestem bardziej walnięty niż 100% ludzi!
Nie zawsze sugeruj się moją wypowiedzią/zdaniem, sporo zasad i teorii mam w dupie.
Dziennik treningowy: Dziennik treningowy TC
StuProcentowy Mięsień, Tylko bajceps się liczy, Stejki !! Tylko stejki a nie jakieś kanapeczki,
I nie ma opierdalania się SIŁA !, Znasz lepszego ?- Ja nie znam. HERBATA W GRANULKACH CIE ROZJEBIE !
a42612f26.gif

but.jpg


hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zarabianie w internecie

hotdog1990 myślisz że znajdzie się ktoś naiwny i zarejestruje się z ref linka chwile pochodzi zacznie go wkur.wiać, wywali to, a Ty kasę z tego będziesz miał xD?? raczej nie xD spróbuj na forum-domowe-przedszkole.pl tam może znajdziesz kilku chętnych dzieciaków xD


Masz racje jesli wyrzucisz ten program to ja nie bede dostawal kasy bo tutaj sie dostaje za ogladanie reklam a nie za sam fakt rejestracji czy cos takiego:) Widzisz ze nie namawiam ludzi na sile do tego wiec mnie nie krytykuj. Jesli ktos chce zarobic te 10 euro w miesiacu to sie zarejestruje a jesli gardzi tymi pieniedzmi to jego sprawa:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024