Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po IX grand Prix w Kobyłce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_wiktors
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Super z filmikami.Pozdrawiam Tomka D. z Koszalina.Do zobaczenia w Szczecinie :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce

fajne fimiki - dzięki
czy ma ktoś filmiki z walk ??
nasze będą pod koniec tygodnia ;)


No właśnie, walki, walki :)

PS. Jaki jest limit czasowy na ziemi w walkach bo nieznalazłem
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Wielkie dzięki za filmiki, mogę wreszczie zobaczyć jak walczyłem. Bardzo pouczające.
Limit czasowy walki w parterze wynosi 20 sek, jeśli toczy się akcja. W przypadku braku akcji przez parę sekund jest przerywana.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce

Limit czasowy walki w parterze wynosi 20 sek, jeśli toczy się akcja. W przypadku braku akcji przez parę sekund jest przerywana.


Właśnie tak :)

a filmiki się robią, spokojnie wszystko będzie
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
filmiki zrobił mój forumowy kolega z b-f ;-)
nie wiedzielismy, że można całą playlistę tak fajnie wkleić 8)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
maca - przeczytaj regulamin tego forum zobacz swoj link w podpisie i zrob cos z tym zanim Cie nie zabanuje .... mnie dzisiaj oczy bola wiec na razie postrzeganie mam ograniczone .. 8) :)
  • 0

budo_mateokoszalin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/LINKE GOLD TEAM

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
ma ktoś jeszcze jakieś waleczki z graplingu?? :wink:
  • 0

budo_wozik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Trzeba przyznać że zawody sie udały :) Jak juz wiele osób pisało to zdarzają sie pomyłki i czasami trzeba przyknąć oko :) Mam nadzieje że i za rok się spotkamy i wszystko też zostanie sprawnie przeprowadzone :D

A teraz czekamy na filmiki z walk uderzanych :)

P.S. Na ostatnim zdjęciu to jestem JA (Radek):)
  • 0

budo_panna_basia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Chciałabym odpowiedzieć osobom, które w postach miały uwagi odnośnie długiego oczekiwania zawodników na swoje walki. Faktycznie, niestety takie sytuacje się zdarzają. Na pewno jest to męczące dla zawodników, bo - jak sami pisaliście - trzeba rozgrzewać się kilka razy, poza tym - mimo wcześniejszego zapowiadania kilku walk w przód - i tak zawodnik jest zaskoczony, że "to już". Albo zwyczajnie czeka i czeka i nie może już wytrzymać :)
Wiele kategorii jest bardzo licznych. Nie możemy "puścić" jednym ciągiem całej kategorii, bo w końcu - wierzcie mi - dochodzi do sytuacji, w której jedna kategoria się kończy, a inne zostają nierozegrane w tyle. Poza tym w miarę eliminacji kolejnych zawodników z kategorii przerwy między walkami stają się coraz krótsze i w końcu wypada na to, że zawodnik musiałby wychodzić na matę dosłownie co kilka minut.
Generalnie wygląda to więc tak, że przeprowadzamy serię walk z jednej kategorii na jednym z etapów i potem to samo robimy z następną kategorią.
Złotego środka na razie chyba nie znajdziemy, no, chyba że rozłożymy dodatkowych 5 mat :) (to chyba nie takie głupie....?)
  • 0

budo_delly_bf
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Jako widz tej imprezy mam kilka sugestii do organizatorów:
- nie można było obserwować walk z trybun, bo przy macie stali zawodnicy i zasłaniali akcję. Coś z tym trzeba zrobić. Niech się rozgrzewają w odpowiedniej strefie, a jeśli chcą obserwować walki przed trybunami, to niech siedzą (część na szczęście tak robiła).

- słabe zaznaczenie ostatecznych walk. Często nie było wiadomo, jaką fazę osiągnęły walki w danej kategorii. Wypadałoby powiedzieć, że rozpoczyna się druga, trzecia runda, półfinały, finały. Jeśli są półfinały i finały, to warto to jakoś zaznaczyć. Przy zielonej macie było z tym lepiej, ale przy czerwonej - słabiutko.
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
zgadza się. ale to już margines, generalnie wystawiłbym organizatorom 4 w pięciostopniowej skali. 8)
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Czy ktoś ma może nagraną walkę zawodnika z TSD z zielonmy pasem


Dołączona grafika
  • 0

budo_lido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Heh z chęcią też bym zobaczył swoją walkę i wyciągnął konkretne wnioski aby za rok móc się zrewanżować :) Jeszcze wiele nauki przede mną ale jak na początkującego to całe zawody i atmosfera panująca na nich mi się podobała. R-e-s-p-e-c-t dla mojego przeciwnika i może będziemy mieli okazje spotkać się za rok :o
W rezultacie złamanie kości nosa i 3 szwy :) ) Tydzień urlopu i wracam do treningów
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
Lido to Ty jesteś na zdjęciu?
  • 0

budo_lido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
tak to ja
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
No to dla Ciebie też wielkie brawa za ducha walki i nieustępliwość. Z drugiej, jednak strony Twój przeciwnk, mimo wygranej, musiał też sie wycofać z dalszej rywalizacji, Powód - kopnąłeś go w kostkę ... :cry: z tego co wiem, nie można było kopać poniżej pasa. No ale było, mineło..
  • 0

budo_lido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
O shit !!! Nie wiedziałem nic o tym co piszesz o przeciwniku bo w tym momencie pewnie szyli mi nos na Wołomińskim szpitalu. Cholernie żałuję jeśli stało się tak jak mówisz. Wiem że nie powinienem się tłumaczyć ale pierwszy raz startowałem w tego typu zawodach i przed startem zadałem pytanie trenerowi czy można stosować wycięcia i dostałem odpowiedź, że można. Nie lubię walczyć nie fair ale serio nie wiedziałem że te wycięcia to dozwolone są dopiero po złapaniu przeciwnika za judokę. Zresztą było chyba widać moje wielkie zdziwienie kiedy sędzina zwróciła mi uwagę na to.

P.S Macie może fotkę zawodnika który zwyciężył w mojej kategorii 72- 80 kg ? Bo do mnie doszła informacja, że zwyciężył właśnie zawodnik z walki podczas której lekarz zakazał mi dalej walczyć. ??
  • 0

budo_wozik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce

... przed startem zadałem pytanie trenerowi czy można stosować wycięcia i dostałem odpowiedź, że można...


A i owszem można stosować wycięcia jak najbardziej (z daleka jak umiesz to też) nie ma problemu ale Ty niestety Go kopnołeś bo widziałem tą akcje i sie aż zdziwiełem :) hehe :)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
lido - ja widziałem i musze ci powiedziec, że nie udało ci się obalić przeciwnika, który o obronach przed obaleniami wie niewiele. wyciągnij wnioski sam.
w przeciwieństwie do walki kickbokserskiej, co zresztą miałeś okazję sam zobaczyc... 8)
sfaulowałeś go w miejsce kontuzjowane na zawodach kilka dni przed Kobyłką.
wierz mi, znam się na podcinaniu, a to nie było żadne podcięcie, tylko lowkick na łydkę.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -> zawsze znajdą się malkontenci... :) ktos wie, o co chodziło karatecznym?
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Po IX grand Prix w Kobyłce
jeśli twój trener to ten sam pan, co sędziował walki M. Garnysa z Kryspinem "Centrum" z LGT, a innym zawodnikom kazał bić się w parterze na parkiecie, to sie nie dziwię, że nie znałeś reguł.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024