Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Zawodowiec" Andrzej Bryl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_qaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"Zawodowiec" Andrzej Bryl
czytał kto tą książkę...dobra?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
w jakim sensie dobra?
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
"młody porucznik umierał powoli"
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
O rany... znowu to samo. Proponuje google.pl -> Vortal Budo Bryl Zawodowiec
  • 0

budo_walkar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
Obowiązkowa pozycja.
Styl przejrzysty dla każdego, opisy niezwykle ciekawe.
Dla googlujących na temat dr Bryla wiele intrygujących nowości.
Zdjęcia w książce - rewelacja.
Cena umiarkowana jak najbardziej do zaakceptowania.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl

Obowiązkowa pozycja.
Styl przejrzysty dla każdego, opisy niezwykle ciekawe.
Dla googlujących na temat dr Bryla wiele intrygujących nowości.
Zdjęcia w książce - rewelacja.
Cena umiarkowana jak najbardziej do zaakceptowania.


Ale trzeba ją traktować z dużym przymrużeniem oka. Zwłaszcza opisy pewnych wydarzeń.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
A Swistak ................. ;)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
a JEZELI PRZEZ PRZYPADEK KTOS MIALBY PDF A DO SCIAGNIECIA I JEDNARAZOWEGO (w tym momencie zauwazylem ze mi sie kapslok wlaczyl przez przypadek) przejrzenia to poprosze na priva.
m( _ _ )m
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
warto przeczytać
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
Ksiazke czytalem. Jest naprawde dobra. A co do tego czy jest to lekki kit to NIE. Znam pewna osobe ktora "wystepuje" w tej ksiazce i wierzcie mi ze oni to wszystko przechodzili :twisted:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
Przejsc mozna wiele - sa plemiona, ktore przebijaja sobie napeltki w czasie inicjacji, ale czy czyni to ich lepszymi kochankami, czy mezczyznami? Tak samo, czy czyni kogos lepszym fajterem, fakt, ze bardziej zaawansowani popastwia sie nad nim na poczatku? bedzie mial lepsza technike, timing, wytrzymalosc silowa, rozwinie swoj talent? Odpowidzcie sobie sami.
Pozdrawiam K_P
PS. Zawsze jest luka na rynku na tego typu postawy i niektorzy wchodza w te luki. Tych z luk tez pozdrawiam, bo wiem, ze zycie nie jest lekkie.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
Ksiażka w dużym stopniu to kit-bajer obliczony na cienkiego intelektualnie odbiorcę...ale trzeba przyznać ,że doktor socjologii - Bryll potrafił niezle zawrócić w głowach co podatniejszym(głównie nastolatkom) na takie bajerowanie ,no ale stworzony mit żyje własnym życiem i jak widać -ma się całkiem nieźle.Ludzie potrzebują utożsamiać się z takimi "bohaterami"jak Bryll.Wielu ćwiczy np.krav magę głównie dlatego bo "to system walki izraelskich komandosów"...a okazuje się że w samym Izraelu niewiele osób wie co to w ogóle jest krav maga:)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
"Obowiązkowa pozycja"-na wieczór humoru i satyry:)
"Styl przejrzysty dla każdego, opisy niezwykle ciekawe" - nastolatki czytają z wypiekami na buźkach !
"Dla googlujących na temat dr Bryla wiele intrygujących nowości" :)
"Zdjęcia w książce - rewelacja" :)
"Cena umiarkowana jak najbardziej do zaakceptowania." a ile kosztuje?:)
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl

Ksiażka w dużym stopniu to kit-bajer obliczony na cienkiego intelektualnie odbiorcę...ale trzeba przyznać ,że doktor socjologii - Bryll potrafił niezle zawrócić w głowach co podatniejszym(głównie nastolatkom) na takie bajerowanie ,no ale stworzony mit żyje własnym życiem i jak widać -ma się całkiem nieźle.Ludzie potrzebują utożsamiać się z takimi "bohaterami"jak Bryll.Wielu ćwiczy np.krav magę głównie dlatego bo "to system walki izraelskich komandosów"...a okazuje się że w samym Izraelu niewiele osób wie co to w ogóle jest krav maga:)

Nie do konca sie z Toba zgadzam. Jestem przekonany ze wielu rzeczy ktore zrobil Bryl Ty nigdy nie zrobisz... a na wiele nawet bys sie nie odwazyl... to swiadczy ze chlop ma jaja. Nie na darmo system walki przez niego dopracowany stal sie tak popularny wsrod cywilow. Mialem przyjemnosc znac pierwszego z uczniow Bryla i wierzcie mi ze bajka bajka ale to co goscie potrafia i robia to naprawde szacunek dla nich. Ksiazka musiala zostac napisana w ten sposob chociazby po to zeby zrozumieli ja ludzie ktorzy nie maja tak wielkiego pojecia o systemach combatowych itd.
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
Ghost net nie przekonuja mnie argumenty ze ktos cos potrafi lepiej odemnie bo torcika bezowego tez nie umiem piec ale nie czyni mnie to osoba ktora nie moze krytykowac cukiernika a co do opowiesci zawartych w dziele o ktorym dyskutujemy to przypomne fragment gdzie Bryll cwiczyl z najwiekszymi twardzielami w trzy uderzenia kontra jedno i nikt go nie powalil a w naszym pieknym kraju wystarczyla utarczka drogowa i naszego dzielnego wojaka zbierali z drogi po strzale w buzie
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
GhostNet,
1.masz prawo się nie zgadzać.
2.wielu rzeczy które zrobił Bryll ja nie zrobię...tak samo jak wielu rzeczy które ja zrobię Bryll nigdy nie zrobi...podobnie będzie również i w twoim przypadku...i co z tego wynika?
3.na wiele rzeczy sie nie odważę bo....trzeba być czasem dobrze porypanym żeby na pewne rzeczy się "odważyć"
4 czy chłop ma jaja świadczy wiele rzeczy i spraw...ale niekoniecznie czyjaś wybujała fantazja,dobrze opanowany bajer socjotechniczny czyteż porypana psychika.
5.system walki Brylla w ogóle nie jest popularny wśród cywilów...ani także w ogóle nigdzie nie jest popularny..... lub tez nawet specjalnie znany..A tak naprawdę paradoksalnie sklada się z kilkunastu "patentów" w różnych wariantach robionych.

"Mialem przyjemnosc znac pierwszego z uczniow Bryla i wierzcie mi ze bajka bajka ale to co goscie potrafia i robia to naprawde szacunek dla nich"............

.....a potrafią to co mnisi z obecnego klasztoru Shaolin?:)
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
gdyby nie Bryl nie było by Combat56 :wink:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl
to może by zrobić jakąś zrzutę na pomnik....albo przynajmniej popiersie Brylla? :lol:
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl

Ghost net nie przekonuja mnie argumenty ze ktos cos potrafi lepiej odemnie bo torcika bezowego tez nie umiem piec ale nie czyni mnie to osoba ktora nie moze krytykowac cukiernika a co do opowiesci zawartych w dziele o ktorym dyskutujemy to przypomne fragment gdzie Bryll cwiczyl z najwiekszymi twardzielami w trzy uderzenia kontra jedno i nikt go nie powalil a w naszym pieknym kraju wystarczyla utarczka drogowa i naszego dzielnego wojaka zbierali z drogi po strzale w buzie


1.Ok rozumiem... tylko wiesz porownywac pieczenie tortu do zalozmy walki z lwem albo biegania na boso po cienkim lodzie to chyba lekka parodia...
2. co do walki 3 vs 1 masz racje... ale gdybys czytal uwaznie co pisalem to zauwazylbys ze powiedzialem ze bajka bajka ale... sam poszukaj
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zawodowiec" Andrzej Bryl

GhostNet,
1.masz prawo się nie zgadzać.
2.wielu rzeczy które zrobił Bryll ja nie zrobię...tak samo jak wielu rzeczy które ja zrobię Bryll nigdy nie zrobi...podobnie będzie również i w twoim przypadku...i co z tego wynika?
3.na wiele rzeczy sie nie odważę bo....trzeba być czasem dobrze porypanym żeby na pewne rzeczy się "odważyć"
4 czy chłop ma jaja świadczy wiele rzeczy i spraw...ale niekoniecznie czyjaś wybujała fantazja,dobrze opanowany bajer socjotechniczny czyteż porypana psychika.
5.system walki Brylla w ogóle nie jest popularny wśród cywilów...ani także w ogóle nigdzie nie jest popularny..... lub tez nawet specjalnie znany..A tak naprawdę paradoksalnie sklada się z kilkunastu "patentów" w różnych wariantach robionych.

"Mialem przyjemnosc znac pierwszego z uczniow Bryla i wierzcie mi ze bajka bajka ale to co goscie potrafia i robia to naprawde szacunek dla nich"............

.....a potrafią to co mnisi z obecnego klasztoru Shaolin?:)


1. Masz racje mam prawo sie nie zgadzac z Toba tak samo jak Ty ze mna... ale nie podowaj glupich argumentow w stylu i tu punkt:
4. wybujala fantazja?? wiec sadzisz ze zdjecia z jego wypraw itd. Bryl sciangal sobei z neta i w photoshopie obrobil taak?
5. skoro nie jest popularny do dlaczego jest "troszke" tematow w tym dziale z nim zwiazanych...

PS: Moze nie potrafi tego co mnisi ale ochrania dzisiaj obecnie jedna z wazniejszych osobistosci w naszym karaju. Pozdrawiam. Gdybys czytal ksiazke to wiedzialbys o kim mowa... to tak na marginesie.
Pozdrawiam. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024