Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armwrestling 1 raz w tygodniu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Armwrestling 1 raz w tygodniu.
Siema ;) Nie wiezdialem w jaki dział walnąć ten temat i tu wstawiłem.Co myślicie o armwrestlingu 1 raz w tygodniu ??
Byłbym leprzy dzięki temu "na łape" ? Podoba mi sie siłowanie na ręce ,karnet w klubie jest bardzo tani i kumpel sie zapisuje i myśle czy by nie wprowadzić raz w tygodniu takiego treningu ;)
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.
no napewno lepszy na łape ale uwazaj przy armwrestlingu jest bardzo duzo kontuzji i złamań co moze wyeliminować siłkę
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.

no napewno lepszy na łape ale uwazaj przy armwrestlingu jest bardzo duzo kontuzji i złamań co moze wyeliminować siłkę


No tak ale wkońcu by mi sie "Zregenerowała" dana kontuzja ,uraz ;)
Jeśli chodzi o złamania to podobno po zrośnięciu ręka jest silniejsza niż wcześniej ;)
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.
zgadza się ale czas pełnego wyleczenia z reh to ładnych pare miesięcy co wiąże się z ogromnymi spadkami ,a i urazy tak szybko nie leczą się a nawet nasilają przy cwiczeniach siłowych , ja ci odradzam
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.

zgadza się ale czas pełnego wyleczenia z reh to ładnych pare miesięcy co wiąże się z ogromnymi spadkami ,a i urazy tak szybko nie leczą się a nawet nasilają przy cwiczeniach siłowych , ja ci odradzam


No tak spadki da sie odrobić "pamięć mięśniowa" ale jeszcze zależy jakie urazy.Przecież to niejst wcale jakoś bardzo prawdopodobne ,że akurat będe miał jakis uraz, jakąs kontuzje i jeszcze akurat taką straszną ...
Raz sie żyje ,robie to co lubie ;) Jeśli by sie nawet mi coś stało zrobił bym wszystko żeby wrócic pełen i zdrów i odbudować calą mase ;)
  • 0

Chipek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :33
  • Klatka piersiowa [cm]:92
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:67

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.
Szukałem takiego tematu na tym forum i w końcu takowy znalazłem ; p
Również chciałbym ćwiczyć Armwrestling, ale nie ma u mnie żadnych klubów, niestety.
Tak więc szukam obecnie materiałów na internecie które naprowadzą mnie jak trenować i jakich technik używać podczas siłowania się. Dodam że siłuję się zazwyczaj z silniejszymi osobami i przynajmniej 10kg cięższymi (Ci lżejsi się już nie chcą ze mną siłować, heh xD) i przeważnie nie przegrywam, lecz rzadko też uda mi się dobić przeciwnika do końca, brak odpowiedniej techniki. Umiem zablokować rękę tak żeby silniejszy przeciwnik mnie nie położył, ale nie umiem wykorzystać siły barków i pleców aby go pokonać.
Jakbyś się czegoś nauczył an treningu to chętnie skorzystam z wskazówek ! :)

Mogę Ci jeszcze powiedzieć że miałem złamaną prawą rękę a jakoś się siłuję ; ) (złamanie w nadgarstku) Boli jak cholera za każdym razem ale nie poddaje się, trzeba walczyć do końca :) Ale siłuj się tak z 1 raz dziennie / 1 raz co dwa dni... po częstym siłowaniu troszkę ręka boli ; / Przynajmniej u mnie występuje taki objaw.
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Armwrestling 1 raz w tygodniu.
Ja sie na pare miesiecy przerzuciłem całkiem na armwrestling.Powiem Ci tak:
Jeśli niemasz klubów blisko siebie to lipa ale dla mnie i tak bezsensu trenowanie tego.Lepiej siłownia i tyle pozatym jak kogos zwyklego kto niezna tego sportu pojedziesz jakas techniką np.górą to on stwierdzi i tak ,że oszukujesz :?: Ale jesli ci bardzo zależy to poprostu szukaj najblizszego klubu dojeżdzaj na sparingi,pogłębiaj wiedze,ró trening co jakis czas a tak to dowiedz sie w klubie jak trenowac i ró taki trening u siebie...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024