Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fighter Łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Fighter Łódź
Ktos wie moze w jakie dni i o jakich godzinach sa treningi?? gdzie dokladnie sa prowadzone ? z gory dzieki za info 8)
  • 0

budo_oskarldz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Shidokan łódź
sekcja : muay thai i shidokan
Stoki ul.Krokusowa15/17 trener; Grzegorz Chałubiński
treningi : poniedziałek,sroda,czwartek muay thai-17.00 shidokan-18.30
50zł pierwsze 3miesiace pozniej 30zł !!!
Zajebiste treningi !!!dobry trener i osobiscie tez bardzo spoko wiec klimat jest fajny !!
szczerze polecam!!
:D :!:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
przeczytaj raz jeszcze temat...to nie ma byc watek reklamowy tylko prosba o udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. Zreszta interesuje mnie klub zrzesziny w PZKB.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
nie jestem pewien ale shidokan łódź chyba jest członkiem PZKb :-)
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Tel do szefa fightera 0-601 263 302.Jeżeli chodzi o profesjonalne i rzeczowe podejście rewelacja.Z Radkiem przeżyliśmy razem wielkie smutne chwile grozy..Pozdrowienia dla Fightera. PS Prośba nie rozwijajcie tego wątku,każdy kto kuma wie o co chodzi... :cry: :cry:
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź

Shidokan łódź
sekcja : muay thai i shidokan
Stoki ul.Krokusowa15/17 trener; Grzegorz Chałubiński
treningi : poniedziałek,sroda,czwartek muay thai-17.00 shidokan-18.30
50zł pierwsze 3miesiace pozniej 30zł !!!
Zajebiste treningi !!!dobry trener i osobiscie tez bardzo spoko wiec klimat jest fajny !!
szczerze polecam!!
:D :!:


ta treningi dobre... tylko że treningi są na strasznym wypizdowiu trudno tam trafić i z dojazdem cienko takie kluby powinny być na śródmieściu a nie na końcu miasta
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
W takim razie prosze o konkretna informacje kogos poinformowanego czy Shidokan Łódź jest czlonkiem PZKb i czy startuja w zawodach wszelkiego rodzaju (light, full,low) bo wydaje mi sie ze biora udzial tylko w Lidze MT :wink: Pedagog dzieki za numer, wciaz jednak jeszcze prosze o podanie dni i godzin treningow w Fighterze (nie lubie zawracac glowy ludzia kiedy nie wiem czy ma to sens i nie wiem wszystkiego co moglbym wiedziec :P :wink: )
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Dla formalności. Treningi odbywają się w budynku pogotowia opiekuńczego ?
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Tak, na 2 pietrze w ichniejszej sali gimnastycznej.
Zakuprze tragiczne, ale dojazd całkiem cywilizowany jest. No i zakuprze zakuprzem, ale treningi praktycznie pół-darmo 8)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
a nie mogą być w PZKB i startować tylko w MT. Nie ma obowiązku startować we wszytkim.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
wiem ze nie ma obowiazku startowac we wszystkim i to mozna nawet wogole nie startowac :P ale mnie wlasnie interesuje startowanie we wszystkim :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Powaznie nikt nie wie w jakie dni i godzini trenuja w Fighterze :?: slyszalem ze Fighter jest na Perla, a treningi we wtorki,czwartki i soboty(ale to bylo juz dawno temu :lol: czy wciaz tak jest?) w jakich godzinach?
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Co do Shidokanu, to jesteśmy już zgłoszeni w PZKB jako U.K.S. będziemy się starać zrzeszyc w PZZ( zapasy-jeszcze nie wiadomo, ale jest szansa na stworzenie sekcji zapasów). Startować można wszędzie, oprócz MT, PZKB organizuje walki K-1 Rules- należy prześledzić stronę związku, a nie gadać głupoty. Nasi zawodnicy startują w różnorakich turniejach, przez bjj, sportowe jj, kempo, MT, MMA(Magda Jarecka szykuje się na galę w maju w Japonii(-:) i w Shidokanowych oczywiście. Dla każdego coś miłego(-: Pozdrawiam
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
Jesli uwaga o pisaniu glupot byla do mnie to wiem ze jest jeszcze k-1 rules ale nie pomyslalem o nich poprostu :wink: shidokangr startujecie tez w light-cie i fullu :?: czy raczej tylko na ligach MT i K-1 rules??
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
W light i w full contact raczej nie, MT i K-1 rules bardziej nas interesują, ale jeżeli ktoś sobie zażyczy, to czemu nie. Mamy prawo startować i takich formułach, aczkolwiek nie ukrywam, że specyfika przygotowań do tych walk jest nieco inna niż nasze codzienne treningi(-: Przy okazji pozdrawiam Zbyszka Wincka z naszego klubu, który wczoraj wygrał swoją kolejną walkę, tym razem wg przepisów K-1.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
A za "głupoty" sorry, miałem zły dzień(-:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź

W light i w full contact raczej nie, MT i K-1 rules bardziej nas interesują, ale jeżeli ktoś sobie zażyczy, to czemu nie. Mamy prawo startować i takich formułach, aczkolwiek nie ukrywam, że specyfika przygotowań do tych walk jest nieco inna niż nasze codzienne treningi(-: Przy okazji pozdrawiam Zbyszka Wincka z naszego klubu, który wczoraj wygrał swoją kolejną walkę, tym razem wg przepisów K-1.


dokladnie o taka odpowiedz mi chodzilo, bo wlasnie wiem ze o ile fullcontact z MT i K-1 jeszcze maja jako taka wspolny rodzaj treningow to juz light to inna bajka :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
zeby nie otwierac juz nowego tematu... jest jutro- 5 kwietnia- trening thai-kickboxingu w Shidokanie ? hołdujecie zasadę 1 trening gratis ? :wink:
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
pierwszy trening za darmo życzę powodzenia w znalezieniu tego klubu ja błądziłem 40 min :) :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighter Łódź
a ja juz dokladnie wiem gdzie to jest :wink: moi koledzy przygladali sie juz nawet niestety akurat nie bylo trenera wiec jutro checilismy sie wybrac potrenowac :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024