Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ GB początkujący we Wrocławiu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BJJ GB początkujący we Wrocławiu
Witam!!
czy ktoś mógłby mi udzielić informacji czy będzie formowana jakaś grupa początkująca z BJJ. z jednym tylko zastrzeżeniem chodzi mi o klub, który trenuje zgodnie z wytycznymi i metodami treningowymi z Gracie Barra Brasil!!! jestem zainteresowany tylko tą szkołą BJJ. czy mógłby mi ktoś podać jakieś informacje?? byłbym wdzięczny!!
pzdr
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
Gracie Barra w Polsce to:
-Gracie Barra Toruń
-Gracie Barra Gdynia
-MMA Poznań
-Bastion (Tychy i Katowice)
-Gracie Barra Łódź
-Copacabana (Warszawa i chyba Kielce)
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

chodzi mi o klub, który trenuje zgodnie z wytycznymi i metodami treningowymi z Gracie Barra Brasil!!!

możesz napisać co konkretnie masz na myśli?
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
chodzi mi o konkretne podejście do osoby zaczynającej swoja przygode z BJJ. chciałbym zacząć od podstaw (pozycje, przechodzenie między pozycjami) aby powoli trener pokazał techniki i żeby można było sie ich normalnie uczyć a nie że ide na trening a tam daja mi gościa który ćwiczy nie mniej niż 3 lata i nie pozwala żadnej techniki zrobić spokojnie tylko spina się jak przy zatwardzeniu. jasne, że tak też można ćwiczyć ale to chyba w momencie gdy się juz jakaś wiedzę posiada. :wink:
no i pytanko czy macie jakieś info czy GB zamierza otworzyć się we Wrocq??
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
ktos kto cwiczy 3 lata nie bedzie sie spinal z poczatkujacym :lol: To poczatkujacy sie spinaja. Czym dluzej cwiczysz tym bardziej technicznie i mniej silowo. A takie podejscie jest w wiekszosci klubow nie tylko GB. Trener dobiera sparingpartnerow z podobnym stazem, nawet jak nie ma grupy poczatkujacej. No i zawsze najpierw zawsze uczy sie podstaw...
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
we Wrocławiu masz bdb klub - BJJ Wrocław, jest też zdaje się filia LGT.
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

ktos kto cwiczy 3 lata nie bedzie sie spinal z poczatkujacym :lol:

nie bierz prosze dosłownie tych 3 lat. niestety taka sytuacja sie zdarzyła... ale to juz nie wazne.
to fakt ze poczatkujący sie spinaja, ale chyba mówiąc "początkujący" miałeś na myśli osoby, które nigdy wcześniej nic nie ćwiczyly a nie które juz mają wieloletni staz treningowy nawet w innych SW.

wiem ze tak powinno sie uczyć we wszystkich sztukach walki nie tylko właśnie w GB. ja jednak jestem zdecydowany głównie na tę szkołę bjj. mam nadzieje, że powstanie takowa we Wrocławiu. na pewno byłbym pierwszym na macie :wink:
pozdrawiam wszystkich i dziekuje za miłą dyskusję

abraco pra todos!!!!
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

Witam!!
czy ktoś mógłby mi udzielić informacji czy będzie formowana jakaś grupa początkująca z BJJ. z jednym tylko zastrzeżeniem chodzi mi o klub, który trenuje zgodnie z wytycznymi i metodami treningowymi z Gracie Barra Brasil!!! jestem zainteresowany tylko tą szkołą BJJ. czy mógłby mi ktoś podać jakieś informacje?? byłbym wdzięczny!!
pzdr


... dobre... GB to nazwa marketingowa, niewiele majaca wspolnego z poziomem nauczania jak i poziomem zawodnikow (mowimy o filiach GB). osobiscie uwazam, ze metodyka treningowa w GB nie jest rewelacyjna. zastrzegam, ze nigdy nie bylem w GB Brazil. swoja opinie buduje na rozmowach z osobami ktore byly w GB jak i na sposobie prowadzeniu treningu zawodnikow/instruktorow z GB...
najlepsza metodyke treningowa spotkalem w klubie Copacabana w Warszawie, ktore ma niewiele wspolnego z "brazylijskim" podejsciem do treningu...

europejczycy rzadza w organizacji treningu...

wydaje mi sie, ze uzaleznianie wyboru klubu od tego czy znajduje sie on pod auspicjami GB nie jest najlepszym pomyslem...
  • 0

budo_santoscyborg
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
a jeszcze nasuneło mi sie pytanie, ponieważ dowiedziałem sie, że we wrocq jakiśkoleś otworzyl na stadionie olimpijskim bjj od linke gold team. powiedzcie mi prosze co to za grupa?? ktos z was mial z nimi juz jakis kontakt??? pewnie pochodze po sekcjach i zobacze jak wygladaja treningi.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
przed sparingiem powiedz "nie skrzywdz mnie"
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

przed sparingiem powiedz "nie skrzywdz mnie"

śmieszny nie byłeś, zapewne mimo szczerych chęci :?

nie chodzi mi o to, że bo ję sie sparringów czy dostac w ryj. nie boje się. chce sie czegos nauczyc dobrze i potem majac solidne podstawy stawac do walki. czy to złe podejscie??
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

to fakt ze poczatkujący sie spinaja, ale chyba mówiąc "początkujący" miałeś na myśli osoby, które nigdy wcześniej nic nie ćwiczyly a nie które juz mają wieloletni staz treningowy nawet w innych SW.


oh jak bardzo sie mylisz
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
hej zdaje sobie sprawe z tego ze nawet jesli cwiczymy cos i zaczynamy nastepna SW to zaczynamy od poczatku i bez wzgledu na to jaki mamy stopien w tym co robilismy dotychczas jestesmy poczatkującymi... ok ale nie o to mi chodzi aby sie teraz tu łapać za słówka. jesli macie jakies konretne info na temat tego co mnie interesuje to napiszcie prosze, jesli nie to prosze o niepisanie 8)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
proponuje, zebys zdal sobie sprawe, ze gb nie wyrosnie nagle we wroclawiu a nawet gdyby wyrosla to metody szkoleniowe gb nie roznia sie zbytnio od innych szkol. pozatym, jesli myslisz ze w gb matriz ktos by cie otoczyl specjalna opieka to sie mylisz, bo tam rowniez wyzsze pasy cie zmiela bez zbytniej litosci. taka jest kolei rzeczy i pogodz sie z tym. swoja droga nie wiem skad masz te informacje o 'wytycznych i metodach szkoleniowych gracie barra'.
  • 0

budo_choke
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
:>
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

proponuje, zebys zdal sobie sprawe, ze gb nie wyrosnie nagle we wroclawiu .

zdaje sobie z tego sprawe..pytalem czy jest taka mozliwosc przeciez nie naciskam na otworzenie takiej fili "JUż TERAZ"

pozatym, jesli myslisz ze w gb matriz ktos by cie otoczyl specjalna opieka to sie mylisz

chłopie przecież ja nie oczekuje jakiejś "specjalnej opieki". pytałem o klub w ktorym ktos mi normalnie pokaże podstawy i nauczy mnie od początku BO JESTEM POCZąTKUJąCYM (!!!) jeśli chodzi o bjj. nie zależy mi na pójściu na zajęcia i byciu workiem treningowym dla gościa który ćwiczy kilka lat bo jeśli taki chce mieć manekina to niech idzie do sex shopu i kupi sobie lalę gumową.
JA CHCE TYLKO NORMALNIE POćWICZYć W NORMALNYM KLUBIE NA NORMALNYM POZIOMIE.
CZY TO TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA??

ok. zadałem drugie pytanie...mam nadzieję, że ktoś zauważył.. czy ktoś wie coś na temat Linke Gold Team we Wrocławiu??[/u]
  • 0

budo_kuba_p
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
Linke Gold Team nie jest w Gracie Barra ,więc prawdopodobnie nie trenują zgodnie z wytycznymi I metodami treningowymi Gracie Barra Brasil!!!
  • 0

budo_santoscyborg
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu
idz pocwicz pankration z panem rysiem
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ GB początkujący we Wrocławiu

idz pocwicz pankration z panem rysiem

idź się wykrzycz do szyszki w lesie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024