Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maciek Skupiński


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Maciek Skupiński
Co sie stało z tym chłopakiem?Taki talent .Słyszałem ze ma powazne problemy ze soba.Własciwie to sam widziałem..Co go spotkam to jest pod wpływem alkoholu(syndrom dnia wczorajszego)Przytył co najmniej z 10 kg.Szkoda chłopaka,myśle ze jego kariera zawodnicza zoztała zle poprowadzona.Po wygraniu mistrzost świata muay thai(oczywiscie szacunek za to ale wtajemniczeni wiedza ze były to mistrzostwa swiata w pełnych ochraniaczach organizacjiIFMA,są tam dwie klasy A i B nie wiem w jakiej startował)i wygraniu kilku zawodowych walk,promotorzy organizuja mu walke z jednym z najlepszych zawodników stadionu lumpini??to niepowazne.Maciek jest oczywiscie wojownikiem ale trzeba rozwaznie dobierac przeciwników na poczatku swojej kariery.A nie od razu górna półka.Oczywiscie było KO.Troche wczesniek KO w walce z Jurim Gorbaczewem..podobno takich walk było wiecej.Szkoda chłopaka bo był niezły.Mam nadzieje że sie podniesie i wróci
  • 0

budo_pyza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
a jestes pewien ze nie spotykasz jego brata blizniaka? Michal rzeczywiscie po pobycie w USA napompowal sie i problemy z alko to tez raczej on. Jezeli chodzi o Macka to rzeczywiscie szkoda, ze brakuje w Polsce rozsądnych promotorów którzy by dobrze - rozwaznie poprowadzili zawodnika.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
MAciek był ze swoimi zawodnikami na Lidze Muaythai w Warszawie. Wyglądał normalnie. W IFMA startował w klasie B. NIwe był jedynym w galii w Warszawie który miał dobrego przeciwnika. DLa mnie wyszedł tam zbyt spięty walka mogła potrwać dłóżej.. A co do startów. Muathai nie zabawa, jeśli promuje się tylko jednego zawodnika to nie dziwota że inni odpadają. Wełna jeszcze się stara w Kaliszu ale zobaczymy co będzie z Rządkiem. A innych już ich nie ma. Symionides zresztą też walczy raczej dla ideii. W kicku dobrzy zawodnicy zarabiają przynajmniej kilka tysięcy za walkę. NAjczęściej mają też stypendia Szkoda tylko zapału i pracy MAcka i Filipa. Oczywiście gratuluje też Symonidesowi bezinteresownego zapału to się rzadko zdarza.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Jestem pewien ze to nie brat bliżniak.Na lidze go spotkałem i wcale nie wygladał normalnie,wygladał tak jak pisałem wczesniej.
  • 0

budo_wilk78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
ernst uważam twój post za zupełnie niepotrzebny. Jeżeli martwisz się o Maćka i zastanawiasz się co i jak, zapytaj go sam przy następnej okazji. Nie szukaj odpowiedzi na forum. Nie oceniaj nikogo dla tego że widziałeś go w takiej czy innej sytuacji. To jest jego osobista sprawa. Myślę, że Maćka, ani żadnego innego zawodnika prywatne sprawy nie powinny być omawiane na forum.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Popieram slowa starego madrego Wilka... Kazdy ma swoje zycie i kazdy sam powinien przelykac ta pigulke goryczy. Czlowiek nie jest stworzony do porazki... wiec spokojna glowa Ernesto slonce zaswieci i dla niego.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
co wy tu wogole wypisujecie, zajmijcie sie swoim zyciem
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Przeciez nic złego na niego nie napisałem,stwierdziłem fakt.Myśle ze to nie jest zadna tajemnica w końcu jest dobrym zawodnikiem i wielu ludzi interesuje sie tym co sie z nim dzieje..
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Sluszna uwaga zajmij sie swoim zyciem Ernst. Nie publikuj czyjegos zyciorysu,moze sobie ten czlowiek nie zyczy , zeby obwieszczac calemu swiatu co robi?! Piszesz "slyszalem"-moze ktos plotki sieje A ty je POWIELASZ! Malo tego publikujesz to w sieci. ciekawy jestem czy ty bys sie dobrze czul gdybys znalazl takie ciekawostki na swoj temat????Mowisz ze widziales na wlasne oczy ale wzrok czasem zawodzi. Przytyl przytyl,moze znudzilo mu sie bycie kurczakiem :) Co do twojego stwierdzenia ze byl mistrzem w kl B i to w "ochranaczach"- wywalcz prawo startu na tych MS, znajdz pieniadze na wyjazd,pojedz,wygraj (te slaba " kl B" jak dajesz do zrozumienia) a pozniej pisz i sie wymadrzaj. Co do promotorow w Polsce ,nie ma takich,sa tylko osobnicy ktorzy poczuli szmalec.Jak wiadomo MT jako dyscyplina raczkuje dopiero w naszym kraju.I dlatego beda sie zdarzaly podobne sytuacje,jak ta o ktorej piszesz(walka z mistrzem Lumpinii). Do kickfana te 'kilka tys. zl." zarabiaja zawodnicy z nazwiskiem i jakims stazem w zwiazku.A ty po raz kolejny reklamujesz PZKB :-) juz chyba dosc o tych "walk slownych" PZMT kontra PZKB. REasumujac zostawcie Macka prywatne zycie tylko jemu!!!!!! Nie wchodzcie z butami do czyjegos zycia,NIEPROSZENI!!!!!!!
pozdrawiam
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
przypominam ci ze to jest forum i każdy może napisac co mu sie podoba.Zdobył tytuł mistrza swiata w ochraniaczach,zdaje sobie sprawe ze nie jest to łatwe.Nie wiedziałem ze jestescie tutaj tacy wrażliwi..Skończmy ta dyskusje w takim razie.Widze ze to temat tabu.
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Skoro zdajesz sobie sprawe to po co ta uwaga-"w ochraniaczach"? Zgadza sie to jest Forum ale budo a nie kronika towarzyska czy interploteczki!!!!! A co do mojej drazliwosci w tym temacie to powiem ci ze pare razy spotkalem tego chlopa i nie wydaje mi sie zeby sie stoczyl.Ty wydaje sie nie znasz go wcale .Tylko jap piszesz-widziales.Patrz i osadzaj siebie a nie innych. pozdarwiam
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
nigdy nie napisałem ze sie stoczył.Daj juz spokój
  • 0

budo_prawdziwyprince
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
KICKFAN TROCHĘ CIĘ PONIOSŁO Z TYM ZARABIANIEM W KICKU.....
SIEDZE W TYM JUZ TROCHĘ I JAK DOTĄD JESTEM KILKA TYSIĘCY W PLECY....
SKOŃCZ Z PROPAGANDĄ ZAŁÓŻ RĘKAWICE.........


WROCŁAW RULEZZZ...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

W kicku dobrzy zawodnicy zarabiają przynajmniej kilka tysięcy za walkę. .


:wink:
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
nie rozumiem;/ no skoro chlopak jest popularny to juz nie jest anonimowy i zdobywa swoich fanow ktorzy sie o niego martwia. A tutaj 90% ludzi jak jakies buraki, co sie spinacie
? o to ze chlopak chcial sie dowiedziec kilku rzeczy? I omowic to z innymi zainteresowanymi tematem. jak Wam sie nie podoba to nic nie odpisujcie i tyle temat pojdzie w zapomnienie i wasz temat tabu razem z nim. a jak chcecie sobie po kims pojezdzic za wypowiedzi to wejdzcie wlasnie na te interploteczki i robcie to tam. Ernst widzisz tak bywa co bys nie napisal to 10ciu Cie zjedzie OLEJ... :evil:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Dzieki za poparcie
  • 0

budo_wilk78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

nie rozumiem;/ no skoro chlopak jest popularny to juz nie jest anonimowy i zdobywa swoich fanow ktorzy sie o niego martwia. A tutaj 90% ludzi jak jakies buraki, co sie spinacie
? o to ze chlopak chcial sie dowiedziec kilku rzeczy? I omowic to z innymi zainteresowanymi tematem. jak Wam sie nie podoba to nic nie odpisujcie i tyle temat pojdzie w zapomnienie i wasz temat tabu razem z nim. a jak chcecie sobie po kims pojezdzic za wypowiedzi to wejdzcie wlasnie na te interploteczki i robcie to tam. Ernst widzisz tak bywa co bys nie napisal to 10ciu Cie zjedzie OLEJ... :evil:



Chłopie co Ty popierasz? że ktoś kogoś obgaduje? jak już pisał Jogi, to jest forum o sportach walki a nie prywatne plotki. Gdyby Ernst zapytał czy Maciek trenuje, czy będzie walczył? itd...(czyli byłby w temacie ) nikt by go nie zjechał a nawet otrzymałby sensowne i konkretne odpowiedzi. A jego widocznie interesuje zrobienie jakiejś sensacji lub zwrócenie na siebie uwagi jakimś durnym postem na temat PRYWATNEGO życia zawodnika. W jednym się z Tobą zgadzam, siedzą na forum BURAKI, pseudo-znawcy sportów walki i wypisują głupoty. Mam rade dla takich ludzi: nie traćcie czasu na forum, weżcie się za trening. Może kiedyś dorównacie Maćkowi i osiągniecie to co on.
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Wilk 78 ma dobrze mówi to ze ktoś jest popularny i znany nie oznacza że należy wtykać nos w jego prywatne życie. Jak ktoś jest zawodnikiem to można się interesować jego treningami, klubem, udziałem w zawodach itp. A cudze problemy osobiste, mimo iż mogą wpływać na postępy zawodnika nie powinny nikogo obchodzić i nie powinno się ich rozpisywać na publicznym forum bo można dużo szkody i przykrości komuś narobić.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Co wy wogóle pieprzycie.Sam jestes burak wilk czy jak ci tam.Co to za tajemnica ze ktos kira i sobie nie radzi ze soba.A poza tym to najpierw dokładnie przeczytajcie mój post zanim bedziecie wypisywac te bzdury.Gówno mnie obchodzi co on tam robi.Pytałem sie czy ktos wie co sie z nim stało,czemu nie walczy i dodałem do tego swoje obserwacje.Szanuje go jako zawodnika.Jakie ploteczki?a to forum to co to jest.Siedza goście i popychaja farmazony,to ja tez popycham tak jak wy.Oprócz nielicznych to nie ma z kim gadac.Nawet nie rozumieci co sie do was pisze,łapiecie za słowka.dramat
  • 0

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
No to ernst zostałeś już psychologicznie zdiagnozowany pod kątem swoich intencji w pisaniu posta :) . Odebrałem Twój ton wypowiedzi, jako ton troski, więc pewnie i ja jestem gdzieś skrzywiony i za mało podejrzliwy :oops:

Sylwetka sportowca, sportowca - wojownika, to nie tylko to, co prezentuje na ringu. Sportowiec, to przede wszystkim człowiek, a nie jakiś "napierdalacz". Ważna jest zarówno jego postawa w ringu, jak i poza ringiem. Ernst pyta o sportowca, o to, kim jest, jakim jest. Ma do tego prawo. Powinien się również zapytać, jaki jest dla swoich rodziców i nauczycieli? Jaki jest dla swej dziewczyny lub żony? Jeśli uważacie, że Maciek to idiota, o którego nie warto się pytać, jak o człowieka, to faktycznie zamykajcie każdemu usta. Dobre pytanie, czy pije i ćpa. To nie tylko jego sprawa, jak i nie jest sprawą wyłączną żadnego innego sportowca. Was pewnie interesuje jak walczy i ile może na tarczach pracować, ponieważ wynieśliście etykę z piaskownicy. Sport chłopcy, to nie tylko plac boju, który widzicie oczyma, to również dusza, to walka z sobą, z życiem. To często podążanie wraz ze swoja pasją przez życie, samorealizacja. Nie ucieczka od życia. Jeśli sport nie potrafi uczynić cię lepszym człowiekiem, zacznij zbierać znaczki. Wierzę, jestem przekonany, że dla Maćka MT, to coś więcej niż jesteście w stanie zrozumieć, a Wy po prostu go tutaj obrażacie (pewnie będąc zamkniętymi na to, by to ujrzeć). Miernikiem, jakim kto jest sportowcem, jest często to, jakim jest człowiekiem. Tyson był tak długo zawodnikiem, sportowcem, jak długo potrafił znosić trudy życia. Pytanie o życie zawodnika, jest nieodłącznym pytaniem o niego, jako sportowca. Nie wstawiacie się za Maćkiem, wstawiacie się za swoim punktem widzenia, roszcząc sobie prawo do tego, by innych szkalować.Tyle w skrócie telegraficznym.

Chętnie bym pobawił się słowem "buraki" i poodmieniał je stosownie do zdań, jakie cisną mi się na usta.

ERNST daj na luz, szkoda swego imienia szargać na pyskówki z warzywami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024