Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_młody
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??
Witam wszystkich. Mam 16 lat, jestem ze Słupska i ostatnio powaznie zacząłem się zastanawiac nad trenowaniem Krav magi. Słyszałem że w Słupsku jest sekcja Krav Magi ale nigdzie nie moge znalezć informacji gdzie ona sie znajduje i jakiegos kontaktu. Czy wiecie może cos o tym czy jest cos takiego w słupsku i gdzie?? Drugie pytanie to czy jest jakis limit wiekowy do trenowania tej sztuki walki i czy majac 16 lat można to trenować. Czy do trenowania Krav Magi trzeba miec jakies doswiadczenie w sztukach wali czy w innych sportach? Ja np. nie uprawiałem żednego sportu tylko od 1,5 roku chodze na siłownie. Czy do trenowania tej sztuki walki trzeba miec dobra kondycje czy może człowiek ze słaba kondycją(szczegulnie wydolnoscia płuc)tez sobie poradzi? Z góry dziekuje za odpowiedzi.
  • 0

budo_wolffik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??
w słupsku kravka jest w medyku na baltyckiej. treningi we wtorki i czwartki od 18. przyjdz, zobacz ,zdecyduj.
  • 0

budo_zion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??

czy majac 16 lat można to trenować.

Można, ale chyba potrzebna będzie zgoda rodziców/opiekunów.

Czy do trenowania Krav Magi trzeba miec jakies doswiadczenie w sztukach wali czy w innych sportach? Ja np. nie uprawiałem żednego sportu tylko od 1,5 roku chodze na siłownie.

Nie trzeba, ale jak ktoś ma to dobrze. Siłka też się przydaje ;)

Czy do trenowania tej sztuki walki trzeba miec dobra kondycje


Trzeba, jak w większości SW.

czy może człowiek ze słaba kondycją(szczegulnie wydolnoscia płuc)tez sobie poradzi?


Mogą być problemy, ale najlepiej pójść i spróbować :wink: .

Pozdrawiam
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??
Eee, to chyba trzeba poćwiczyć wydolność płuc.
  • 0

budo_młody
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??
Wolffik możesz mi powiedziec jeszcze ile to kosztuje? I jak wygladaja takie treningi to znaczy chodzi mi głownie o to ilu osobowe są grupy czy może to jakos inaczej jest to zorganizowane?
  • 0

budo_wolffik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest sekcja Krav Magi w Słupsku??
cena 80 zl miesiecznie. a jak to wyglada :) . hmmm . jest ciezko ale dobrze :) . jest 2 trenerow wiec ogolnie lajcik. grupa nie jest za duza. klada nacisk na jakosc a nie na ilosc. przyjdz, zobacz to nic nie kosztuje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024