Skocz do zawartości


Zdjęcie

WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_areksiemce1977
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
ktoś tutaj kwestionuje moje kwalifikacje jako instruktora lub zawodnika-co do moich osiagnięć są skromne;2xprzegrałem przed czasem w tajskim boksie(kraków,piekary)oraz miałem 1udany start(mimo przegranej na punkty mi się walka podobała podobnie jak serce do walki chłopaka który ze mna walczył)w Tarnowe gdzie byłe z Rafałem Szlachtą,poza tym to tytuł MP i V-CE MP San Shou PZKFWF,stoczyłem kilka dobrych walk z dobrymi chłopakami z czego jestem naprawdę dumny że miałem taką szansę,co do weryfikacji moich możliwości to nie unikam konfrontacji ale nie zniżę się do tego by jak ostatni troglodyta rzucać wyzwania na internetowym forum bo to conajmniej infantylne,nie mniej jednak gdyby pojawiła się taka sytuacja to zaspokoję chętnie czyjąś ciekawość,najbardziej wymiernym wskażnikiem tego co potrafi instruktor jest ilość osób trenujących z Nim,osób które poświęcają czas i uwagę,na brak takich nigdy nie narzekałem więc to chyba mówi samo za siebie-adres i namiary podałem nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć ani usprawiedliwiać,opłacać składek w żadnych w tym kraju federacjach,no i oczywiście nie unikam weryfikacji tego co potrafię ale poszukajcie lepiej bezpieczniejszego zajecia
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE

ktoś tutaj kwestionuje moje kwalifikacje jako instruktora lub zawodnika-co do moich osiagnięć są skromne;2xprzegrałem przed czasem w tajskim boksie(kraków,piekary)oraz miałem 1udany start(mimo przegranej na punkty mi się walka podobała podobnie jak serce do walki chłopaka który ze mna walczył)w Tarnowe gdzie byłe z Rafałem Szlachtą,poza tym to tytuł MP i V-CE MP San Shou PZKFWF,stoczyłem kilka dobrych walk z dobrymi chłopakami z czego jestem naprawdę dumny że miałem taką szansę,co do weryfikacji moich możliwości to nie unikam konfrontacji ale nie zniżę się do tego by jak ostatni troglodyta rzucać wyzwania na internetowym forum bo to conajmniej infantylne,nie mniej jednak gdyby pojawiła się taka sytuacja to zaspokoję chętnie czyjąś ciekawość,najbardziej wymiernym wskażnikiem tego co potrafi instruktor jest ilość osób trenujących z Nim,osób które poświęcają czas i uwagę,na brak takich nigdy nie narzekałem więc to chyba mówi samo za siebie-adres i namiary podałem nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć ani usprawiedliwiać,opłacać składek w żadnych w tym kraju federacjach,no i oczywiście nie unikam weryfikacji tego co potrafię ale poszukajcie lepiej bezpieczniejszego zajecia


Jak Ci to pomoze, to powiem, ze jestes fajny...
Ale o co Ci chodzi?? 8O
Sumienie gryzie??Pochwalic sie chcesz??

najbardziej wymiernym wskażnikiem tego co potrafi instruktor jest ilość osób trenujących z Nim


To ilu masz uczniow??
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE

najbardziej wymiernym wskażnikiem tego co potrafi instruktor jest ilość osób trenujących z Nim


nie zgadzam się.
Nie odbierz tego jako krytykę, bo nie wiem kto i co kwestionuje, a już pojęcia nie mam kim jesteś, ale moim zdaniem najbardziej wymiernym wskaźnikiem jest poziom, jaki reprezentują ćwiczący u danego trenera - mierzony w zależności od profilu sekcji - albo wynikami sportowymi, albo nie wiem czym, jeśli nie ma rywalizacji sportowej ;) .
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
dokładnie, jeśli ktoś jest trenerem, instruktorem wymiernym wynikiem jego umiejętności szkoleniowych są osiągnięcia wychowanków. Jest tylko jedno ale - zeby były wyniki, musi być "materiał" na zawodnika. Nawet najlepszy trener z "drewna" nie zrobi mistrza.
  • 0

budo_johny90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
Zgadzam sie ze najlepszym wskaznikiem poziomu trenera sa sukcesy jego uczniow i dolaczam sie do pytania kim jestes i o co Ci chodzi?? :?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
Pewnie chodzi o TEN temat :roll: .
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
Prawo jest w naszym takim kraju ze aby byc intruktorem sportow czy sztuk walki muisz miec odpowiednie papiery i musisz podlegac pod zwiazek zarejestrowany w MENIS(tak wiem ze w "zyciu" jest inaczej ale prawo jest prawem) ktory potwierdza twoje kwalifikacje jako instruktora wlasnie przez takich ludzi jak ty oszukiwani sa inni ludzie bo doznaja urazow na treningu czy zawodach( a nawet smierci-patrz Łodz) z powodu czystej niewiedzy prowadzacego i zwyklego partactwa.SW to nie korepetycje z łaciny tylko sporty w zaliczajace sie do sportow wysokiego ryzyka. Pozdrawiam i zajmij sie czyms normalnym np. poucz syna łowic ryby
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: WSZYSTKO BĘDZIE NAM POLICZONE
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, to za urazy odniesione przez uczestników w czasie treningu możesz ponieść odpowiedzialność karną. Jeśli masz sporo wychowanków, lepiej poświęć tą składkę. Tak jak teraz narażasz i ich i siebie.
PS.
Moim zdaniem najlepszy trener to taki, który zachęca do samorozwoju
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024