Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thai oboz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Thai oboz?
Dzisiaj tak sobie myslalem i w sumie bajerka byla by tak jechac na jakis oboz do Tajlandii.
Tylko zeby bylo jakies pewnie z gosciem ktory zna sie na rzeczy a nie co by chcial tylko kase brac i nic nie robic . Poznalo by sie kulture tamtejszych ludzi i potrenowalo sie muay thai ^^
Napewno zycie w warunkach jakie sa w niektorych miasteczkach nie jednemu dalo by do myslenia ... Codziennie treningi i git xD. Ma ktos jakas taka oferte ? (na wakacje)
  • 0

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?
pomysł dobry,ale wydaje mi się nie realny,chodz bym byl chętny jesli by się mieścilo w ludzkich pieniądzach :)
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?

pomysł dobry,ale wydaje mi się nie realny,chodz bym byl chętny jesli by się mieścilo w ludzkich pieniądzach :)


według mnie 4-5 tys z przelotem wystarczy
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?
Nie wystarczy.Sam bilet najtanszy kosztuje 3tysiace
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?
3 tysiace namiesiac w tajlandi?!?!
to zes wystrzelil. Za 100 dolarow mozna przezyc, a ze za koolo 400 zeta(tak mi sie wydaje) mozna wynajac trenera namiesiac, z ktorym mozeszmiec nawet do 5 h treningu dziennie, to na inne rzeczy nie masz sily ani ochoty-zakladamy ze ejdziesz trenowac a nie chlac i korzystac z zycia.

tu jest temat gdzie wypowiadaja sie kompetentni ludzie

http://www.forum-kul...dpost&p=1088179
  • 0

budo_zazdrosny17
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<< nowy szybko rozwijający sie serwis << znajdziesz tu filmy, klub w ktorym chcez trenowac, a nawet nauczą CIe podstaw :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai oboz?
nie wiem co ty chcesz tam przerzyc za 100dolców.czasy sie zmieniły nie jest juz tak tanio.Musisz człowieku jesc,pic,gdzies spac,pewnie cos bedziesz chciał zobaczyc,potrenówać,zobaczyc jakies walki.za wszystko sie płaci.Moze z trzema klockami przesadziłem ale dwa to na pewno.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024