Skocz do zawartości


Zdjęcie

ulica a muay thai - mit!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ulica a muay thai - mit!

grałeś w "7"?

Moderator: nie stosować piramid z cytatów bo będą ostrzeżenia.


tak :)
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ulica a muay thai - mit!
Jet:

-nogi w tym momencie muay thai bardzo się przydaje jeden mocny lowkick i przeciwnik nie może chodzić ale ale czy zdążymy go kopnąć jeśli zaatakuje nas z zaskoczenia i ruszy na nas z całym impetem?


Ja odpowiedziałem na to zdanie, a że jest "wewnętrznie sprzeczne" to już inna sprawa :]
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ulica a muay thai - mit!

psycho boy jack chodziło mi głównie o prace na szybkością rąk, unikami itd a tu przynajmniej tam gdzie ja chodziłem było zaniedbywane i bardzo rzadko mieliśmy coś z boksowania

ale to dowodzi tego ze miales slaba sekcje, a nie ze w MT jest to zaniedbywane. a ile w ogole trenowales MT jesli mozna spytac?

no nie zupełnie, proste i sierpy to trzeba trochę poćwiczyć (i to od kogos kto się na tym zna bo jak się nie zna to mozna pare lat powietrze młocić i nic nie umieć), natomiast kolana i łokcie rzeczywiscie sa troche bardziej naturalne i łatwe do nauczenia

na KM mielismy elementy uderzania lokciami i kolanami i powiem szczerze, ze malo komu szlo wychodzilo to naturalnie. podobnie z kolanami.
poza tym umiejetnosc poprawnego wykonania techniki to dopiero poczatek - jeszcze trzeba umiec ja zastosowac w walce, a to bez odpowiedniego treningu nie przychodzi tak latwo.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ulica a muay thai - mit!

na KM mielismy elementy uderzania lokciami i kolanami i powiem szczerze, ze malo komu szlo wychodzilo to naturalnie. podobnie z kolanami.
poza tym umiejetnosc poprawnego wykonania techniki to dopiero poczatek - jeszcze trzeba umiec ja zastosowac w walce, a to bez odpowiedniego treningu nie przychodzi tak latwo.


wiem, ale proste i sierpy sa jeszcze trudniejsze do nauczenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024