Skocz do zawartości


Zdjęcie

powazny problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

powazny problem
Witam wszystkich jestem nowy na forum i mam bardzo powazny problem jestem ze wsi i czesto przebywam na ulicy mam problem z tym ze kazdy mnie bije i nie moge sobie nigdy poradzic :( a jeszcze mało tego to dokładnie dzisaj biłem sie na rekawice noj gosc dostał 2 strzały ale i tak mi nastukał a jeszcze mało tego to w sobote jest dyskoteka i pewien gosc ma mnie bic i poprostu juz nie mam siły kazdy mna pomiata i mówi ze jestem leszczu chciał bym zaiponowac starszym chociaz raz kiedys trenowałem teakwondo ale to juz było dawno temu nawet byłem w warszawie na zawodach :) ale to było dawno cwicze na siłowni juz 3 miesiace i po widac po mni cos (trenuje bez odzywek) czuje ze mam siłe ale jak przyjdzie co do czgo to sie boje bic nie wiem ciale mnie lek ogrania i ciagle mysle ze temu gosciiowi nie narombie bo jest starszy silniejszy:( moze mi ktos cos doradzic ????????????
  • 0

budo_mauli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
czego sie boisz ??
albo on zajebie ciebie albo ty jego ;p
niech twój strach przerodzi się szybko w wkurwienie a wkurwienie w chęc mordu i poprostu wpierdol mu tak zeby nie wstał jak nie da rady na pięsci to jeb go cegłą kijem ławką ;p
co ci w łape wpadnie mozesz również odgryżc mu ucho ;p
zycze powodzenia nie bież sobie do serca wszytkiego co napisałem :) :)
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
skąd jesteś...
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Kup worek i napierdalaj w stodole :)
Albo zapisz sie na sw - proponuje to drugie.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
szczerze to byc pomiatanym to chujowa sprawa...ten many co ma Ci najebac na dyskotece-wez go poprostu traf szybciej...albo nie idz na dyskoteke(rosadniejsze wyjscie)...chociaz napewno nie chcesz byc cale zycie bitym i uciekac...ile masz lat i ile maja Ci co Toba pomiataja??
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Moja rada to nie chodzić na dyskoteki i ogólnie unikać zagrożenia, a jak już musisz to walnij kolesiowi 360 przed oczami (jeśli ćwiczyłeś taekwondo to powinienieś znać tą technike) to może się przestraszy i ucieknie, a jak nie to wjazd na ryj i może kolo wymięknie. :)
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
360 przed oczami no tak :) kurde czlowieku co post to takie same bzdury piszesz 8O
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Nie masz się czego bać chyba że ten gość jest duzo od Ciebie lepszy. Jak dojdzie co do czego to albo Ty albo on, proste. stosuj proste techniki, nie baw się w żadne triki z ameryki...
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
ma cie bic?

baton w lape, szczeki na zeby i czekaj na kolesia na dysce :wink: :lol:
  • 0

budo_zły chłopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Zaatakuj pierwszy, wkladaj cala swoją energie w wejsciowe ciosy... zeby koles poczul co to znaczy Moc azorka :) . Jeśli dasz rade, to weź go do parteru... i bij z całych sił... chociaż pewnie nie masz o tym pojecia :P .
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Ja sie zastanawiam czy to nei jest jakas marna prowokacja :? . Chociaz z drogiej strony.. nei mam pojecia... wez gazrurke w lape i zaatakuj z nienacka. Sporty Walki Tobie tez doradzali... sprobowac nie zaszkodzi. oby towje problemy sie skonczyly
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
wez grupke kolegow i idz z nimi na ta dyskoteke...jak zobaczy ze nie jestes sam to raczej nie bedzie szukal zaczepki... a jak bedzie to wez kolegow i zrob co trzeba :twisted:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Przestańcie wszędzie pisać porady w stylu: "weź kumpli i mu najeb" bo nie każdy ma kolegów skorych do takich akcji. Wydaje mi się, że to jest prowokacja, ale co tam... Koleś - zapisz się na boks/kickboxing/mt, cokolwiek, gdzie zyskasz "obicie". Jeśli nie masz takiej możliwości, to załatw sobie jakieś filmy szkoleniowe i potrenuj z kolegami. Przede wszytkim jednak - łeb na karku i nie wdawanie się w niepotrzebne tarapaty.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
nie bij sie na ulicy bo mozna stracic zeby albo gozej (chociaz utrata zebow cie nie zabije to czasem sobie mysle ze w sumie to fajnie by bylo miec jednak swoje wlasne a nie sztuczne)
ale mniejsza z tym
z tresci twojego postu wynika ze masz dostep do jakich tam sztuk walki
masz takze dostep do silowni

najwidoczniej chcialbys jakas magiczna porade i moze jakis filmik z magiczna technika ktora pozwolilaby ci zalatwic kazdego pzeciwnika uzwyjac tylko jednej reki?

taka zecz nie istnieje

szczera rada:
nie idz na ta dyskoteke
pzestan sie zadawac z towazystwem ktore cie napastuje-lepiej pzejsc na druga strone ulicy gdy ich widzisz,unikac miejsc w tkorych ich mozesz spotkac
idz na jakies sw-boks/judo/kb/zapasy preferowane(odradzalbym wszelkie rodzaje kungfu aikido a takze tkd-zaraz mnie trenujacy tkd za to pojada ale takie jest moje zdanie)
chodz nadal na silownie-jezeli potzebujesz konkretny plan treningu to jest forum sport/trening/zdrowie i odzywianie
  • 0

budo_silmeor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Witkowo/Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Sorry ale nie karmic trolla... :D
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
a policji tam niemacie?
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
tak mieszkam koło Ostrowca Świetokrzyskiego kiedys moze miałem dostep dosztuk walki bo było to u nas w szkole:) wiem ze zabrzmi to głupio ale bardzo chce isc na ta dyskoteke :) nie chce byc całe zycie pomiatantyu przez kolegów chciał bym byc jak bruce lee on sam cwiczył i miał swój plan trreningowy ale wiecie co moze macie jakies filmy z sztuka trenowania no poprostu postawcie sie na moim miejscu tylko zawsze w jape i w jape ;( a jesli chodzi o tego goscia to podobno sie nie zle bije :/ chciał bym sie sam nauczyc bic zblizaja sie ferie i mam teraz pole do popisu wiem ze to brzmi jak w filmie ale... z gróry dziekuje wam :)
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
a i lat mam 16
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
TROLL :)
  • 0

budo_trik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
jak sie nie odwarzysz przypierdolić, to sam dostaniesz... technika drugorzędna sprawa w ty,
m wypadku... :) Druga sprawa TECHNIKA TECHNIKA TECHNIKA :twisted: CWICZ ĆWICZ ĆWICZ
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024