Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala Muay Thai Wrocław 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
tak jak mowisz chwala PogramcY BUS DRIVEROW:)
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Daszek chyba nie zrozumiales ADAM walczyl z zorgnizowanym "na szbko" zastepca .Byl to kierowca busa ktory za okreslona oplata zgodzil sie wyjsc do ringu. Pokazal lwi pazur,choc nie trenowal nigdy muay thai i byl 12kg lzejszy od Wroclawianina. Zaraz po tym szybko sie polozyl :lol:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Rozumiem ze msuiał walczyc chlopak z wrocklawia na gali we wrocławiu. Rozumiem ze musiał wygrać. Ale czy w ten sposób?
  • 0

budo_daszek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
:lol: Adam nie zdobył swoich tytułów przed wrocławską publicznością, że trafił na Rożkova na Gali - nie miał na to najmniejszego wpływu jak i organizatorzy. Przygotowany był do walki z Kravchenką. Nie zarzucajcie bezpodstawnie organizatorom ustawiania walk!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
uderz w stół(..) nikt nie zarzuca tego, jednak jak juz się tak stało to powinien walczyć z kims kto ma pojęcie o MT
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
musial walczyc bo jest z wrocka byloby to chyba hanba gdyby gwiazda nie walczyla.Skoro ma te tytuly to chyba nie na miejscu jest "walka" z kierowcą! Adamowi nic nie zarzucam tylko organizatorom-tworzenie widowiska "na sile" pod publike!bo jak mozna nazwac te zdarzenie zawodnik przygotowany do walki z b.dobrym przeciwnikiem walczy z KIEROWCA BUSA!!!!! Wstyd dla niego i dowod determinacji i rezyserki organizatorow.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Jogi - masz jakiś problem emocjonalny ?
Zarzuciłeś organizatorom to czy też tamto - takie masz prawo. Zarzucać 123 razy to już nie musisz bo chyba tylko ślepy nie jest świadom twojego punktu widzenia.

Organizowanie gali zawodowej to ciężka sprawa - kto organizował to wie. Kto nie wie - cóż. Wypowiadać się może bo to wolny kraj. Czy jego wypowiedzi są obiektywne - to już inna sprawa.

Tyle ode mnie
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
ja problem emocjonalny?Chcialem tylko naswietlic pare spraw. Trener Alfit byl bardzo "emocjonalnie" niezadowolony po obejrzeniu relacji z tej gali w tvp3. Robienie gali zawodowej( z takim szumem i rozmachem) przy znikomym potencjale zawodowcow w naszym kraju smierdzi komercja.I przedstawia falszywy obraz tej dyscypliny w naszym Kraju. Zainteresowani wiedza ze ta dyscyplina dopero raczkuje u nas. A co niektorzy robia z "naszych
zawodnikow" potege Muay Thai w europie Srodkowej.
Troche skromnosci .To ze trudno zorganizowac Gale doskonale wiem , sam kiedys pomagalem w podobnym przedsięwzięciu,lecz takie naciagane widowiska moga niesc wiecej szkody niz pozytku. Trener z Grodna powiedzial ze juz nie zamierza wiecej wspolpracowac z organizatorami tej gali.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
ttu pozwole sie nie zgodzić. Gratuluje PZMT zrobienia coś z niczego. Co jak co ale trener Wrocławski się na pracował i tu należy mu się ukłon. Z drugiej strony jesli jest tak jak mówisz to nie dziwie się trenerowi Białorusi chyba ze im dobrze zapłacili ale jakos nie chce mi się wierzyć.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Jogi - trener z Grodna Ci powiedział. Co Ci powiedział ? I komu ? Jogiemu ?

Bo tak się jakoś składa że ostatnio z ww trenerem rozmawiałem. W kontekście gali. Zawodowej. I jakoś obiekcji człowiek nie miał. No fakt - ja nie organizowałem wrocławskiej gali.

Czyli mam szansę na współpracę :lol: :lol:
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Ozz powiedzial to co napisalem.popatrz wczesniejsze posty i poczytaj. Moze masz a moze i nie masz ....
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Wiesz... poczytałem poprzednie posty, pomyślałem i doszedłem do pewnego wniosku. Zupełnie zapewne odległego od tego co chciałeś żebym zobaczył ale :)

Jak ktoś już się udziela na budo, ma parę postów (mówię parę setek) i ogólnie znany jest z takiego a nie innego podejścia do spraw, prezentuje pewien poziom a chciałby sobie po kimś pojeździć to... zakłada nowego nicka i z niego "klepie" z grubej rury.
Zauważyłem, że pojawiają się nowi użytkownicy - agresywni jeżeli można tak powiedzieć - posiadający niemałą wiedzę i od razu rwący się do polemiki nie przebierając przy tym w określeniach. Widać że portal nie jest dla nich niczym nowym a do tego "tak o" produkują posty w tempie ekspresowym (no to raczej zupełnie początkujący to nie są).
Czyli - mam coś do powiedzenia co może brzmieć nie za ciekawie -> zakładam nowe konto i zapodaje z niego. Brudzik (czy też brud - zależy od kalibru informacji) zostaje puszczony w obieg i potem już z mojego "głównego" nick'a mogę sobie nad ww "zabrudzeniem" podyskutować.

Heh - dla mnie błazenada (moje zdanie).

Ciekaw jestem czy ktoś dojdzie do takich samych wniosków jak ja - w sensie chodzi mi o połączenie nick'ów : głównego i "brudzącego". Jak ktoś ma jakieś propozycje (konkursu nie robię - nagród brak.. przynajmniej na razie) to prv msg dla mnie (ja dwie propozycje już mam :) )

A jogi jeżeli chodzi o szanse to powiem Ci tak - gala zawodowa to pieniądze. Mniejsze, większe. A tam gdzie są pieniądze to nie ma "obrażania się". Przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika. Ale - zawsze mogę się mylić. Jeżeli będę organizował galę a trener Alfit nie skorzysta z zaproszenia na nią - cóż. Będzie deko przykro - darzę go dużą sympatią bo człowiek jest naprawdę niesamowity i MT jest (jak i dla mnie) bardzo ważną częścią życia. A zawodników potrafi dobierać jak mało kto.

Tyle
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Widac nie zrozumiales mnie .Piszesz ze gala zawodowa to pieniadze.zgadzam sie ale czy nie mozna tego robic porzadnie? Po co robic sztuczne widowisko.Nie warto poczekac i zorganizowac prawdziwe show? Widac wychodzisz z zalozenia ze mozna zrobic byle jakie walki i tez sie zarobi ,w koncu ludzie sie nie znaja i przyszli obejrzec "zwykle mordobicie". Myslalem ze skoro jestes milosnikiem MT to bedzie ci zalezec na tym. Co do mojego nicka i postow ;pisze o tym co mnie irytuje.Wiedze mam, wystarczy sie zaineresowac ,popytac ,podzwonic i posluchac. Co do "walenia z grubej rury" nie wydaje mi sie zebym pisal czegos co nie jest prawda.Ty (analizujac twoje posty) piszesz troche wyolbrzymiajac fakty.Ale coz to jest forum i kazdy pisze co chce i jak chce.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
Ta... widać że nie tylko ja czytam pobieżnie :)

Nie wiem skąd przyszło Ci do głowy że planuje cokolwiek robić pobieżnie - poczytaj jeszcze raz to co napisałem i może dojdziesz do innego wniosku. No chyba że chęć współpracy z trenerem Alfitem uznajesz za przejaw pobieżnego (tudzież olewającego) podejścia do tematu. Twoje zdanie i nawet nie będę próbował go zmieniać.

Co do wyolbrzymiania - no tutaj pozwól że też będę miał odmienne zdanie. Wyolbrzymiasz Ty (w sensie w kółeczko o tym samym klepiesz) - tak odbieram to ja.

Ogólnie to tyle
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
mam takie pytanko odnośnie stwierdzenia, że należy robić gale z "wielką pompą", otóż - np. w Niemczech, na Białorusi, w Holandii jest robione multum gal zawodwych małych, takich na których mogą zdobywać doświadczenie początkujący zawodowcy, tacy perspektywiczni i "średniozaawansowani",. Przy okaji takiej gali jest jakaś walka na wysokim poziomie "miejscowego" znanego i doświadczonego zawodowca.
I teraz moje pytanie - jaki poziom sportowy prezentują w/w kraje i czy nie wychodzi im to na dobre??????????????????????????????????????????
Odnośnie różnych nicków o czym pisał Ozzzz, to....... Uważam, że wypowiadanie swoich myśli na dość poważne tematy, tym bardziej jeszcze jeśli ma się jakieś "ale" do danej osoby, organizatora, organizacji itp powinno być nie anonimowe. Pisał już kiedyś o tym Gizmo, iż rozmowy z anonimami nie bardzo maja sens ponieważ w ten sposób każdy może pisać co mu się podoba nie biorąc za to zadnej odpowiedzialności. Można pisać pierdoły, choć wcale się tak nie myśli - dla zwykłej draki i np. prowokacji. Moim skromnym zdaniem pisząc poważne rzeczy ( szczególnie oskarżenia ) nie powinno być się anonimowym "jegomościem" jeśli inny zainteresowani sobie zażyczą. Jeśli nie ma się odwagi powiedzieć komuś coś w twarz to chociaż powinno się mieć na tyle "jaj" żeby się podpisać, kiedy się pojedzie po danej osobie. i to by rozwiązało kila nicków przy jednej osobie i dmuchanie "papierowych afer"
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Muay Thai Wrocław 2007
nie chodzilo i o wielka pompe tylko o to co napisales zeby dobierac zawodnikow wedle ich poziomu.Co do rozdmuchiwania to byli to zawodnicy z Grodna a nie calej bialorusii.Gala byla reklamowana Jako Polska-Bialorus? Ale nie chce mi sie juz "klepac w kólko o tym samym" to tyle zmojej upierdliwej anonimowej strony.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024