Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kickboxing Łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_k1hoost
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kickboxing Łódź
Cześć. Jestem podobnie jak wielu na tym forum fanem k1. Chciałbym poznać ludzi, którzy chcieliby potrenować w tej formule, tzn kickboxing z low kickiem z walką kolanami itp. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w boksie w klasycznym kickboxingu oraz w kyokushin karate. Jeżeli ktokolwiek z Łodzi byłby zainteresowany wspólnym treningiem (max 8 osóB) bo sala nie jest duża to byłoby fajnie. Mam sale(nieduża), troszke sprzetu, worek dużo chęci. Koszt jednego spotkania oceniam na 5zł od osoby co rozłożyłoby się na koszt sali oraz zakupu potrzebnego sprzętu ( mam jedną parę tarcz tajskich, potrzeba jeszcze przynajmniej 4, duze tarcze, bo mam jedną, jeden długi worek itp.). Nie jestem profesjoalnym trenerem dlatego nie interesuje mnie prowadzenie żadnej sekcji. Z doświadczenia (byłem na kilku sekcjach w Łodzi) trudno jest znaleźć konkretną sekcję. Interesuje mnie trening przynajmniej 5x w tygodniu, ale na początku zakładam jedynie treningi 3 x w tygodniu (w związku z moją pracą piątek po południu w sobote rano i w niedziele rano).Chciałbym jeździć z ludźmi na różne seminaria i doskonalić się w Muay Thai i kickboxingu.
Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany wspólnym treningiem to prosze o przesłanie mi maila na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z podaniem doświadzenia w sztukach walki, oczekiwań i wagi ciała.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024