Skocz do zawartości


Zdjęcie

chwyty unieruchamiajace


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: chwyty unieruchamiajace
mało widziałeś. Poza tym nikt nie mówi Ci jak wejść za plecy przeciwnika, czy gdzie bić. Takie rzeczy są oczywiste (i różne w zależności od styli).

Ja jakbym miał już użyć nelsona to odrazu bym się cofał tak aby położyć przeciwnika na plecy => zeby nie narażać się na opisaną wyzej kose. . . tylko po co łapać?
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: chwyty unieruchamiajace

mało widziałeś. Poza tym nikt nie mówi Ci jak wejść za plecy przeciwnika, czy gdzie bić. Takie rzeczy są oczywiste (i różne w zależności od styli).

Ja jakbym miał już użyć nelsona to odrazu bym się cofał tak aby położyć przeciwnika na plecy => zeby nie narażać się na opisaną wyzej kose. . . tylko po co łapać?


pewnie tak, nie moja wina ze kazda walka jest inna, mimo ze widzialem wiele (raz w tygodniu widze jakies uliczne pojednyki - nie ze uczestnicze) to akkurrat na opisana przez was sytuacjie nie trafilem :twisted:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: chwyty unieruchamiajace
Jeśli chodzi o nelsona to ja bym się nie wygłupiał i nie zakładał go :D
Jak bym już wyszedł za przeciwnika, to bym go łapał za twarz i naciskiem na oczy, nos itp. wychylił i sprowadził na ziemie. Nie zapominając podstawić mu kolana pod potylice. Świadkowie nawet nie zauważą co mu zrobiłeś a koleś już nie wstanie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024