Skocz do zawartości


Zdjęcie

powazny problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Zdecydowanie zapisz sie na jakies SW ... a narazie jezeli masz troche zaoszczedzonej kaski to mozesz sobie kupic palke , ktora bedzie CI sluzyla podczas sytuacji bez wyjsca :twisted: . A tak nawiasem to po co na jakies dyskoteki chcesz chodzic skoro wiesz ze Ci tam wpiernicza ? xD
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
ja juz naprawde nie wiem co o tym sadzic :/ chciał bym zaczac cos trenowac sam :) ale nie wiem jak :( moze macie jakies filmy o czyms takim albo cos w tym stylu jak zaczac trenowac ???? jaki trening stosowac czycos w tym stylu
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Panowie czy mi sie wydaje czy Tylko ja widze w tym prowokacje??

:)
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Trenujac sam jak juz z reszta wiadomo nauczysz sie zlych nawykow , ale w sumie lepszy "jakis trening niz zaden " . Odnosnie szkoleniowek , to nie wiem ale powinny byc chyba tematy tego typu ...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Panowie, apeluję do waszego rozsądku, NIE KARMCIE TROLLA :roll: .
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
hmmmm jakiego trolla ???? o co ci chodzi/??
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
troll nie troll. Zapisz sie na SW . Bo z tego co widze to TKD tylko liznoles obstawiam miesiac trenowania. Jesli sie niezpiszesz to daj sobie ryj otluc bo sam sie polamiesz 8) jesli bedziesz chcial cos zrobic.
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Stary nie przejmuj się nimi, jak chcesz być king Bruce Lee karate mistrz to łap rade ode mnie: jak masz gdzieś wypożyczalnie filmów DVD/VHS to obadaj dział akcja, wyłap wszystkie filmy z Brucem Lee, Jackie Chanem, Jetem Li, Tonym Jaa, Segalem. Oglądaj je w domu na stop klatce i podłap jakie goście triki wykonują, potem przy oglądaniu filmu rób to co chłopki w filmie (jak masz nisko sufit to uważaj żeby w lampe nie trafić), potem jak już będziesz bardziej zaawansowany to możesz poćwiczyć z mamą/tatą/siostrą/bratem chwyty Segala. Jak już będziesz miał wszystko opanowane to kupujesz na Allegro czarny pas i GI. Potem przebierasz się w nowo nabyte łachy i idziesz na dyskoteke (koniecznie bez butów). Jak już wejdziesz do dyskoteki to podchodzisz do leszcza z którym masz się bić i wyzywasz go do walki. Wszyscy w sali zrobią kółeczko a wy na środku zaczniecie się nawalać. Przypomnisz sobie filmy które widziałeś i załatwisz gościa jedną celnie wymierzoną stopą na twarzy. Jednak jeśli gość będzie twardy i się podniesie wykończ go hanumanem odwiedzającym lanke. Po walce padnie się ukłoń przed ciałem przeciwnika (ludzie powinni zacząć klaskać i rzucać pieniądze). Po tej akcji bedziesz znany w całej okolicy i będziesz się bił tylko za grubą kase. Powodzenia. Pamiętaj krocz drogą smoka a będzie dobrze! :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
albo jeszcze mozesz pogadac normalnie z tym gosciem bo za darmo chyba nie chceCi wpierdolic??
a ile maja lat ci ktory Cie tak ciagle tluka??
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
no oni maja po 18-19-20 lat a ten gosc co mnie chce bic to ma chyba 20 wielkie dzieki za rady naprawde musze o tym pomyslec moze dali byscie mi jakies linki do filmów albo cos w tym stylu jak zaczac cwiczyc karate bo juz zapomniałem jakie sa treningi wiem ze mozecie sie ze mnie smiac ale naprawde potrzebuje tego jak bym miał to zaczał byms Ćwiczyc od poniedziałku treningi :) tylko potrzebuje tych filmów niegdzie nie moge ich znalesc pomozecie
?????
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
12
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
10 ;) ??
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
co 10 co 12 ???? :) prosze skombinujcie mi jakies filmy pozdro
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Use google Luke
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
szukałem i nigdzie nie ma :( :(:( wiecie co jutro ta dyskoteka zdam wam relacje jak było :P :P ale prosze poszukajcie mi tych filmów bbo niegdzien ie moge ich znalesc :oops:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
wpisz sobie w eMulu: BAS RUTTEN i jestes miszczem! :)
jak chcesz podstawy to vol. 6 basa ruttena bedzie w sam raz.
powodzenia!
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
a moze skupiszsie na treningu umyslu? To bardzo pomaga, bedziesz mial klarowne mysli podczas walki, jak sie mocno przylozysz to gdzies tak z tydzien po feriach bedziesz widzial wychodzacy cios przeciwnika jak na stop klatce, pomysl nielepiej byc jak spider-man niz Bruce Lee? a technika rozwojowa w okolicah wakacji, a moze juz po feriach wielkanocnych (?) bedziesz w stanie zatrzymac sila woli do 3 przeciwnikow!

ewentualnie pocwicz pierdy, stosuj technike czlowieka-sraczki jak Cie zaczepia walisz takiego glosnego dlugiego pierda, ewentualnie mozesz ich obryzgAac kupa, powinni miec po tym dosc
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Drogi azorku:

trollem jest ktoś kto swoimi idiotycznymi/debilnymi pytaniami zatruwa innym życie na forum

Problemu bicia przez starszych nikt przez internet za Ciebie nie rozwiąże, jedyne co można Ci w danej sytuacji poradzić to wizyta na najbliższym komisariacie, bo trenowanie SW nie zrobi z Ciebie fajtera w ciągu tygodnia.
  • 0

budo_azorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
dar75 wiesz co ci powiem i tu sie mylisz bo wielu ludzi potrzebuje czasami wsparcia od innych a jak ty tego nie rozumiesz to przeciez nie musisz czytac mojego tematu/
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: powazny problem
Ok, otrzymasz wsparcie, oglądniesz pare filmików, wystartujesz do gościa, a wylądujesz w szpitalu. Na tym Ci zależy ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024