Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hunter MMA - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_lahatiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka :]

Napisano Ponad rok temu

Hunter MMA - opinie
Witajcie :)
Zastanawiam sie nad wybraniem na treningi Shootfightingu lub BJJ do klubu Hunter MMA w Warszawie na ulicy Kondratowicza(mam do niego wyjatkowo blisko),gdzie trenerem jest Krzysztof Wegrowski i teraz pytanie do Was,drodzy Uzytkownicy:

1- Wiecie cos moze o osobie p. Wegrowskiego? Ja niestety w necie nic nie znalazlem.
2- Czy warto trenowac w tym klubie?
3- Wybrac sie lepiej na Shootfigthing,czy tez na BJJ? Od razu podam moje parametry 178cm, 83 kg, a do tego pare ladnych lat spedzonych na treningach Karate.
4- Czym tak naprawde jest Shootfighting? Niektorzy mawiaja,iz nieudolna proba nasladowania MMA...niektorzy,iz calkiem skutecznym polaczeniem MT,BJJ i zapasow.

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziekuje.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
To ja też się podłącze pod pytania o Hunter'a...

1. Ile trwają treningi ? (według rozkładu z netu godzinę, ale nie wydaje mi się bo to by nie miało sensu )
2. Treningi SF i BJJ są w tych samych godzinach z tym samym człowiekiem ( według tej samej rozpiski ). Jak to wygląda w praktyce?
3. Zawodnicy z Huntera startują gdzieś ? ( nie żebym się wybieral, ale to daje pogląd o klubie :) ).

Pzdr. :-)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie

1- Wiecie cos moze o osobie p. Wegrowskiego? Ja niestety w necie nic nie znalazlem.
2- Czy warto trenowac w tym klubie?
3- Wybrac sie lepiej na Shootfigthing,czy tez na BJJ? Od razu podam moje parametry 178cm, 83 kg, a do tego pare ladnych lat spedzonych na treningach Karate.
4- Czym tak naprawde jest Shootfighting? Niektorzy mawiaja,iz nieudolna proba nasladowania MMA...niektorzy,iz calkiem skutecznym polaczeniem MT,BJJ i zapasow.


1. Przemiły człowiek, dobrze uczy.
2. Warto.
3. Tam masz i to i to, głównie trening przekrojowy. Parametry niezłe, dasz radę, znajdziesz tam dobrych sparingpartnerów.
4. Shootfignting to to samo co MMA moim zdaniem.
Wild_animal- zazwyczaj treningi trwają dłużej.
Tak, treningi są z Krzyśkiem.
Owszem, startują (ostatnio na zawodach submission wrestling PROSTO w Nastula JFC) z całkiem niezłymi efektami.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
To byly te zawody pierwszego kroku ?
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie

To byly te zawody pierwszego kroku ?

Czyli??
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
w pierwszym kroku zazwyczaj walcza zawodnicy majacy ponizej 5 walk ;)
tu sadze ze chodzi o pierwsza walke ;)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Za bardzo się na tym nie znam :oops: Każdy miał mieć na tych zawodach 3 walki, ja miałem 4.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
No to ja jeszcze może z pytaniem... zawody jakieś są w mma/sw w polsce jak w judo - od samego początku ( dla najbardziej początkujących, mniej najbardziej, itd... ) czy tylko poziom "hard"?
(za stary jestem żeby osiągać jakiś poziom, a to jednak fajny dodatek do treningów... :) )
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie

No to ja jeszcze może z pytaniem... zawody jakieś są w mma/sw w polsce jak w judo - od samego początku ( dla najbardziej początkujących, mniej najbardziej, itd... ) czy tylko poziom "hard"?
(za stary jestem żeby osiągać jakiś poziom, a to jednak fajny dodatek do treningów... :) )

Są zawody amatorskie w mma a na sw są grupy początkujące.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie

(za stary jestem żeby osiągać jakiś poziom, a to jednak fajny dodatek do treningów... :) )

A od kiedy to 23 lata to za stary zeby cos osiagnac w mma, sw czy bjj?
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tam masz od kogo Krzysiek sie uczyl


Shootfighting nie jest nieudolna proba nasladowania MMA, to system ktory ewoluuje, po pierwszych UFC dolaczyli elementy bjj, a myslenie ktore Krzysiek stara nam sie wpoic to szukac strefy walki (stojka, klincz, parter) w ktorej jestes silniejszy niz przeciwnik, np jak sparowal kiedys z trenerem boksu to nie bawil sie w wymiany tylko obalenie i chwyty.


treningi sa 18-19.30 w pon i czw i 19.30-21 w srody, poza tym jeszcze sa na Saskiej, w liceum Prusa.


shootfighting i bjj jak z tym- w pon mamy same chwyty, natomiast sroda i czwartek to uderzenia i laczenie tego z obaleniami, chwytami

z Twoimi parametrami na pewno znajdziesz kogos do sparowania, niestety to nie bede ja :-)


a jak masz jeszcze jakies watpliwosci to zapraszam na trening


pzdr
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Wszystko ladnie pieknie :-) Ale jak z cena!!! :-) Ile za miesiac? Czy sa grupy?
Za jaka cene jaka liczba treningow?? Sa dwa miejsca treningow,czy oplata za miesiac pozwala mi na trenowanie w dwoch miejscach :-) :?:
  • 0

budo_lahatiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Dziekuje Wam za odpowiedzi :)

Emkade na trening na pewno do Was wpadne w nowym roku ;) . Powiedz mi jeszcze prosze, trenujecie w GI czy zwykle ciuszki w postaci koszulki i spodenek wystarcza?
Pewnie co do sprzetu to obowiazkowo trzeba posiadac:
-ochraniacze na klejnoty,
-ochraniacze na zeby,
-male i duze rekawice
A cos ponad to?

Serdecznie pozdrawiam.

PS- Wysoki to az tak nie jestem...178 to nie tak duzo,a moze i tyle nawet nie mam :P ...a co do wagi,to tluscioch jestem i juz :D
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie

Wszystko ladnie pieknie :-) Ale jak z cena!!! :-) Ile za miesiac? Czy sa grupy?
Za jaka cene jaka liczba treningow?? Sa dwa miejsca treningow,czy oplata za miesiac pozwala mi na trenowanie w dwoch miejscach :-) :?:


Tu akurat masz rozpiskę na stronie, tylko trzeba kliknąć na odnośnik do Elle Club :-)

za to jeszcze mnie fascynuje jak wygląda ten trening łączony ( połowa w Gi, polowa w gaciach ?? )

I co to są małe/duże rękawice? :)
(wyjdę na idiotę, ale małe to otwarte do chwytów a duże to co ? Bokserskie? Czy jak ? - nie znam się i nie chwytam :) )
  • 0

budo_lahatiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Trafiles :)
Male rekawice to te, ktore sluza i do uderzania i do chwytania. Duze zas to po prostu rekawice bokserskie :)
Hmm mam nadzieje,ze w GI sa all treningi...cale zycie w tym zasadzie trenowalem i ciezko bedzie mi bez tego :P
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
jak chodzisz na Kondratowicza min 2 razy w tyg to na Saska wpadasz ile chcesz, analogicznie w druga strone

sprzet-szczeka obowiazkowo, niektorzy maja zelazne jaja i nie potrzebuja ochraniacza ale lepiej wziac, rekawice mozesz nosic tylko male jak sie skumasz z kims kto tez chce sparowac na male rekawice, a znajda sie tacy :-) , duze sa klubowe ale lepiej inwestowac w swoje

generalnie wiekszosc chodzi caly czas w spodenkach i koszulce/rashu

wild_animal niescisle sie wyrazilem, laczony to typowe mma czyli trenowanie w roznych plaszczyznach walki, cwiczymy bez gi


gi na Kondratowicza w pon, na Saskiej w czwartki i niedziele


pzdr
  • 0

budo_lahatiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Emkade to jeszcze raz,poniewaz troszke sie pogubilem :)

Mam zamiar chodzic na Kondratowicza 3x w tygodniu...wedlug cennika ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) wychodzi na to,ze treningi MMA i BJJ nie sa liczone jako jednosc. No niestety 240 zl to kapcie za duzo jak dla mnie 8O
Chyba,ze ja sie myle i za 12 wejsc na MMA/BJJ placi sie 140 zl,taka cena jest do zaakceptowania.

Hmmm jezeli bede chodzil na Kondratowicza 3x w tygodniu to oprocz tego moge jeszcze wpasc na Saska ile razy bede chcial i to za darmo? 8O Pytam tak teoretycznie,poniewaz 3 treningi na tydzien mi starcza,szalencem nie jestem :) Sa w ogole tacy napalency u Was? ;)
Sprzecik juz prawie skompletowany,wiec z tym klopotu nie bedzie :twisted:

Kolejna sprawa, jesli dobrze zrozumialem w GI trenujecie tylko w poniedzialki na Kondratowicza,a w srody i czwartki spodenki i koszulka,tak?(BTW czym jest rashu?To nazwa koszulki?)Czy warto w ogole inwestowac w GI?Czy ktos w klubie je posiada?I co najwazniejsze czy treningi na Saskiej i Kondratowicza odbywaja sie od siebie niezaleznie?(Chodzi mi o tematyke zajec i o to czy sa to dwie odrebne grupy)

Jeszcze jedno...duzo osob jest w grupie i czy jest jakis podzial na poczatkujacych i na tych,ktorzy juz cos potrafia?

Wiem,ze sporo tych pytan,ale poki co nie moge podjechac do Was do klubu,a ciekawosc mnie po prostu zzera ;)

Za odpowiedzi od razu Ci dziekuje :)
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
3x w tyg na Kondratowicza kosztuje 140, chyba ze masz legitymacje to 10% znizki

i niezaleznie czy mowisz w recepcji ze na shootfighting czy na brazylijskie to na to samo cie zapisuje i tyle samo placisz

mozesz, bo na Saskiej Krzysiek wynajmuje sale w szkole, ma tam swoja mate, w druga strone tez czesto wpadaja z Saskiej zazwyczaj w srody

tematyka zajec i na Kondratowicza i na Saskiej jest prowadzona w zasadzie rownolegle, np w niedziele na Saskiej mamy obalenia i jakies cwiczenia w parterze (bo w niedziele mamy 2h treningu) to w pon na Kondratowicza robimy to w parterze co dzien wczesniej

podzialu jako takiego nie ma, generalnie to ludzie ustalaja poziom i trudnosc cwiczen a nie odwrotnie, ale generalnie sa cwiczenia ktorych poczatkujacy jak nie chca to nei musza robic

spoko i wpadaj na treningi
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
Dobra... to ja jeszcze ostatnie... (robię się upierdliwy :) ).
Jak jest ze sparingami na treningach ( na każdym są ? Ile średnio trwają ? ). Mam chyba wypaczenie po judo, gdzie to był naprawde istotny element, zabierający sporo czasu, i nie bardzo chce mi się trafić gdzieś gdzie jest z tym deficyt :)
  • 0

budo_lahatiel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Hunter MMA - opinie
W_A a takze sie do Huntera wybierasz? :P

To ja takze jeszcze jedno pytanko...orientujecie sie jakiej firmy Gi sa dobre do BJJ i mniej wiecej ile kosztuja? Byleby nie bylo biale :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024