Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lecze sie ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Lecze sie ;)
Jakis czas temu otworzylem szuflade i zaczalem sie zastanawiac czy to normalne miec w niej okolo 20 roznych nozy :) Doszedlem do wniosku ze chyba nie do konca :) W ramach samoleczenia opchnalem wszystkie spyderki (byrd crossbill i caracara, endura i military), prawie wszystkie benchmade (pika, monochrome), dwa leathermany, jeden tool vctrx, jeden CRKT i troche scyzorykowego drobiazgu :)

Zostaly mi na "stanie" BM mini-pika (ze wzgledu na swoja lekkosc, funkcjonalnosc i super klips moim zdaniem absolutny No1 wsrod niewielkich EDC), CRKT M-18-04 (do ciezkich zadan) i dwa opinele (6 i 9).

Poczulem sie wyleczony.













































Musicie cholery jedne pisac posty o takich ladnych i funkcjonalnych nozach? :evil: :) :lol: Znowu zaczalem sie rozgladac za czyms nowym :lol: :lol: :lol: Chyba ofiarą padnie BM VEX :lol: :lol:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)
Hehehe
Ja jeszcze w praktyce nie spotkałem się z wyleczonym gościem.
Można owszem opylić conieco, można się zarzekać, można sklinać, że ma się pocięte paluchy, ale jeśli złapałeś bakcyla, to już przepadłeś.
Ilość złomu zależy raczej od finansów, bo jak są, to zawsze znajdzie się coś, co uznamy za potrzebne. Co gorsza będziemy potrafili (mniej lub bardziej racjonalnie) to uzasadnić. :wink:
Skoro moja kobita krzywi się (powód jest jeden, czyli finanse), ale sama (odkąd podiwaniła córce Pikę) potrafi rozpatrywać, do czego nadaje się ten, czy tamten mój nóż, to wnioski nasuwają się same... :)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)
ja właśnie bawie sie fajnym nowym malutkim CRKT Neck Peck ;)

pozadrawiam
  • 0

budo_panzernacker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)
To ma byc wyleczenie?? Ciebie choroba dopiero dorwała :)
  • 0

budo_7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:spod Lublina

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)
A ja tam sie nei lecze i nawet nei probuje... Stosunkowo skutecznie leczy mnie brak kasy, ale ile razy wpadnie kilka groszy to zaraz myśle intensywnie czy dalo by rade za to jakis z moich upatrzonych nozykow i zeby jeszcze starczylo do pierwszego... Poza tym ja akurat potrafie sie pozbyc tylko zakupow nieudanych i to tych calkiem nieudanych. Bo jesli jakis noz ktory zakupilem przypadnie mi do gustu w jakiejs plaszczyznie to zaraz sie do niego przywiazuje i chocby lezal w szufladzie to i tak nie oddam :? Sam nei wiem... chyba jestem z tych chlopcow co sie bardzo przywiazuja do swoich zabawek :cry:
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)
Z tą chorobą jest jak z alkoholizmem. Nieuleczalne. I najgorsze są nawroty...
  • 0

budo_panzernacker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Lecze sie ;)

Z tą chorobą jest jak z alkoholizmem. Nieuleczalne. I najgorsze są nawroty...

efekt jo-jo???? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024