Skocz do zawartości


Zdjęcie

GPW dzięki ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

GPW dzięki ;)
posta piszę bo pochwalić sie chciałem i jednoczesnie uspokoić przyszłych nozowników co do kontaktów z GPW...był taki temat na budo " GPW oszust" ...przeczytałem...zdziwiłem sie i pomyslałem , ze to nie moze byc prawda.
no i zdarzyło się, że zapragnąłem HALO III...rozejrząłem sie po cenach i zamówiłem HALO III u Grześka czyli GPW..jak wiadomo nie sa to drobne a jednak zaufałem gościowi bo wczesniej mnie nie zwiódł i...

po TYGODNIU miałem paczkę z nożem w domu...

wow! jestem szczesliwym posiadaczem tego niesamowitego drapieżcy - oczywiscie zbędnego, do niczego niepotrzebnego,zapychajacego sie, cienkiego,mało taktycznego noza ;) ...
no to juz sie pochwaliłem...oddałem grzeskowi cześć bo warto..a teraz czekam na pytania:
po ch...ci taki nóż ?? ;) )


i na koniec dwie sprawy dla przyszłych klientów:
- nie bierzcie paczek za 12 zł które nie widamo jakimi ściezkami ida...zapłaćcie te 60 zł za pakę pocztexu . która raczej nie zginie i idzie jak burza..

- w kontakcie z GPW wskazana jest cierpliwość :P :twisted:
  • 0

budo_7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:spod Lublina

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Z ta cierpliwoscia w kontaktach z GPW to jest chyba roznie - na moje maile odpowiadal wyczerpujaco w ciagu kilku doslownie godzin, co zas do samej przesylki... No coz, szla blisko 4 tygodnie... Wiem ze pocztexem szybciej, ale 60 zeta to dla mnie jest akurat jakas kasa, tym bardziej ze w przypadku transkacji z GPW byla by to ponad polowa wartosci noża :) Ogolnie dlugo ale z pelna satysfakjca na koncu, u mnie wiec jak najbardziej pozytyw.
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Ja niestety zawiodłem się tej osobie. Zamowiłem u niego Manix'a i Triangle'a jakoś pod koniec kwietnia ubiegłego roku (uzgodniona cena to 690zł włącznie z przesyłką) i mimo tłumaczeń GWP, że z pewnych przyczyn nie mogł wysłać, a raczej jak to określił zapomniał, gdyż miał "problemy rodzinne" i obiecywał wysłać "ponownie", to jednak jak dotąd zamowionych towarów nie widać i zwrotu pięniędzy także. Kontaktowałem się znim wielokrotnie, jednak nie raczył odpisać na moje wiadomości- chociaż pisałem do niego na 2 konta e-mail i jedno na gg. Dlatego radzę wszystkim przyszłym klientom pana GWP przemyśleć poważnie sprawę i ewentualnie zabezpieczyć się w jakiś sposób przed transakcją, jeżeli się na taką zdecydują.
Pozdrawiam i życzę udanych transakcji.
  • 0

budo_7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:spod Lublina

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Hmm, ja od GPW sciągnalem do tej pory 3 nozyki, wszystko w porzadku, narzekac nie moge. Inna sprawa ze z pewnych przyczyn korzystam z przesylek 'za pobraniem', wiec i tak jestem bezpieczny :wink:
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
No tak w takiej sytuacji nie ma praktycznie żadnego ryzyka (za pobraniem), ja niestety nie skorzystałem z tej opcji, nawet nie zostałem poinformowany, że taka jest możliwa, jedyne co mi pozostaje to sumienie pana GPW, które mniejmy nadzieje doprowadzi do urególowania wszystkich zaległych transakcji. Pozdrawiam
  • 0

budo_gruchap2004
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
masz...a ja czekam na KABARA już 1,5 miesiąca, cisza panie.
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Po zamieszczeniu swojego problemu na forum, pan GPW odezwał się do mnie na priva, na który odpisałem jak tylko go odczytałem podając informację, o które prosił, jednak dalszych informacji- o które ja go prosilem nie otrzymalem. Cóż możliwe jest, że zapracowany z niego człowiek, ale podstawą dobrej współpracy jak sądzę jest dobra komunikacja. Mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia i rozwiążemy problem. Natomiast w twoim przypadku- możliwe, że przesyłka gdzieś "zaginęła" no i dlatego tak długo czekasz, możliwa jest też druga opcja, z którą ja mam do czynienia. Pozostaje ci kontakt z GPW i ewentualne czekanie.
Pozdro i życze, aby nożyk doszedl jak najszybciej
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
"masz...a ja czekam na KABARA już 1,5 miesiąca, cisza panie"

Rowniez dobrze aby zostalo podane info ze wplata tez nie zostala pobrana , a przesylka idzie za pobrnaiem.To duzo ulatwia......

User Zywiec otrzymal info w swojej sprawie.

Korzystajac z okazji kilka info:
- od kilku miesiecy funkcjonuje adres email pod ktorym i TYLKO pod ktorym odbieram wszystkie info itp. Pisanie na priva itp moze pozostac bez odpowiedzi poniewaz na forum Budo zagladam w tym momencie okazjonalnie.
-sklep tak samo jak klient moze zrezygnowac z przeprowadzenia transkacji jesli zaistnieja okolicznosci niesprzyjace przeprowadzeniu sprzedazy. Np wysoka kwota zamowienia dokonana przez osobe skladajaca zamowienie u nas po raz pierwszy i z forma platnosci przy odbiorze, zdarzyly sie przypadki rowniez kiedy zamawiajacy nigdy nie odebral przesylki za pobraniem narazajac nas na straty.Dlatego tylko osoby ktore sa naszymi stalymi klientami maja mozliwosc paltnosci przy odbiorze jak rowniez osoby czlonkowie forum z pozytywna opinia na forum.Jednak ostateczna decyzja zalezy od odemnie
-tylko wykupienie odpowiedniej formy przesylki(poczta ubezpieczona ) gwarantuje terminowe i bezpieczne dostarczenie przesylki.Za rodzaj i forme wysylki odpowiedzialny jest nabywca na zyczenie ktorego sklep dokonuje zakupu odpwiedniej dla niego formy wysylki.
-sprawa niepowazna jest gdy nabywca zamawia towar o wartosci np 1 tys pln i wybiera przesylke nieubezpieczona w takim przypadku Tylko Nabywca Ponosi Odpowiedzialnosc. Dobierz odpowiednia forme zabezpieczenia przesylki do wartosci swojego zamowienia
-Jakiekolwiek glosy by sie nie pojawily KAZDY KLIENT KTORY DOKONYWAL U NAS ZAKUPOW OTRZYMAL ZAMOWIONY TOWAR LUB NALEZNOSC JAKA WLACIL ZOSTALA ZWROCONA.
Z powazaniem
gpw
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Kontynuując temat, muszę przyznać, iż info od usera GPW dostałem, jednak chyba na tym się skończyło, bo po otrzymaniu od niego 3 wiadomości, kontakt się urwał. Według tego, o czym mnie zapewniał w wiadomościach, to powinienem od ok. 2 tygodni mieć towar za który zapłaciłem rok temu. Jednak zamówionego towaru nie widać. Zastanawiam się nawet, aby zacytować tutaj wiadomości od niego. Dochodzę do następujących wniosków- albo poczta polska się na mnie uwzięła i nie dostarcza mi przesyłki :wink: , albo raczej (bardziej prawdopodobne) mam do czynienia z niepoważną osobą, która towar wysyła drogą "konkursową" ( temu tak, a temu nie). Nie sprawia mi przyjemności wyrażanie negatywnej opinii o innych osobach, ale w tym przypadku jest to chyba jednoznaczne. Podczas mojej ostatniej udanej korespondencji z panem GPW, poprosiłem spacjalnie o adres e-mail, pod ktorym jest cały czas dostępny, jednak od ponad 2 tygodni spotykam się tylko z milczeniem z jego strony- kontakt pod podanym adresem nie dochodzi do skutku. Więc zastanawiam się o co tu chodzi?? Czyżby kolejna zmiana adresów kontaktowych?? Nie mam pojęcia i w to nie wnikam, jedyne co w danej chwili mnie interesuje, to otrzymanie zamówionego towaru, bądź zwrot poniesionych kosztów -kolejne tłumaczenia, dlaczego towar do mnie nie dotarł, nie interesują mnie- oczekuję konkretnych działań, a nie suchych słów, których wiarygodność jest wątpliwa. I właśnie przez tego typu działania, użytkownik GPW pokazuje stosunek swojej firmy do klientow, jednocześnie sam sobie wystawiając opinie i nieciekawą na chwilę obecną wizytówkę. Oczywiście jestem skłonny do porozumienia i wycofania swojej opini, ale tylko gdy ujrzę, wyżej wspomniane "konkretne działania".
  • 0

budo_pawelsz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
hmm, jeśli szło to czymś ubezpieczonym,albo kurierem, to powinien być śla- może trza poprosić o te dane i może jednak warto kolejne burze zacząć tu i na knives.pl też
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Mozliwe ze slady jakies sa, tylko sprobuj sie doporosic o dane od kogos kto totalnie "olewa" sobie klientow. Rozumiem, zeby to byl jeden taki przypadek, ale conajmniej kilka osob się uzbieralo, ktore nie otrzymaly zamowionych towarow, a za które zaplacilo... Yhh, szkoda chyba sobie strzepic język.
  • 0

budo_cistercium
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
GPW jest w porządku . Zwracam uwage , ze zakup noza to z reguly proba cierepliwosci , tak przy wyborze / bo z reguly kupuje sie u nas bez mozliwosci podotykania go pierwej i trzeba sporo przemyslec / jak i oczekiwaniu na nóż /bywa ze przybywa z USA a sama procedura celna trwac moze do 21 dni i moze np. nie przejsc :) . Fakt , ze GPW rozmowny nie jest ale jesli juz odpisze , to bardzo rzetelnie odpowie na pytania . Dodatkowy atut to fakt ze "cenowo" jest bardzo atrakcyjny .
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Co do cen to fakt, nie można narzekać, ale czynnosci związane z realizacja transakcji (przynajmniej w moim przypadku) są conajmniej na miernym poziomie. Z resztą wątpie abyś wypowiadał się o Nim pozytywnie, gdybyś tak jak ja- po wpłaceniu pieniedzy na konto- czekał na przesyłkę ponad rok... . Nie lubię wystawiać negatywnych opinii i zawsze można dojść ze mną do kompromisu, ale gdy ktoś "olewa" mnie, poprzez brak kontaktu, no to przepraszam bardzo, ale coś tu jest nie tak z tą "drugą stroną". Oczywiście nadal czekam na kontakt, wyjaśnienia ze strony GPW, no i w końcu KONKRETNE DZIAŁANIA, a nie puste słowa.
  • 0

budo_cistercium
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Witam ponownie .
Wlasnie zamowilem u GPW, to i owo . Jesli pozwolicie to podziele sie wrazeniami z przebiegu realizacji tych zamowien / na goraca/ .
1. pierwsza przesylka przyszla po trzech dniach od mojej wplaty , uwazam ze szybciej sie nie da znajac mozliwosci naszej Poczty zwanej Polską / nie wiem dlaczego jeszcze, bo to urąga naszemu wizerunkowi na arenie miedzynarodowej .
2. towar jest oryginalny , zadnych zastrzezeń.
3. caly czas mam kontakt mailowy i dostaje od GPW odpowiedzi raczej wyczerpujace .
.........cdn.
  • 0

budo_zywiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołajki

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Witam,
a więc tak, po długim i wyczerpującym "emocjonalnie" :wink: czekaniu, moja transakcja z panem Grzegorzem doczekała szczęśliwego rozwiązania. Więc tak, umówiony zwrot dostałem- co stanowi część mojego zamówienia, druga część zamówienia (spyderco triangle) dotarła dzisiaj do mnie. W prawdzie trwało to ponad rok, ale mogę powiedzieć, że wszystkie sprawy z Grzegorzem mam już uregulowane. Odnośnie samej ostrzałki, to wszystko tak jak powinno być, dobrze zapakowane, żadnych uchybień jeżeli chodzi o transport na terenie Polski. Wnioski: hmmm. nie będę ani polecać, ani odradzać zakupów w firmie "GPW knives & tactical"- każdy i tak wyciągnie wnioski, z postów które są napisane na tym czy innym forum, i sam podejmie decyzję: "zamawiać czy nie". Jako, że transakcja (pierwsza i chyba nie ostatnia) szczęśliwie została zakończona, mogę zamawiać od Grzegorza za pobraniem i w przyszłości pewnie tak zrobię. Pozostaje mi życzyć, aby wszyscy dostali zalegający towar, bądź odzyskali zainwestowane środki. Z mojej strony pan Grzegorz to uczciwy człowiek, w prawdzie było wiele "uchybień" co do czasu i realizacji zamówienia, ale pozostaje fakt, że to o co prosiłem dostałem.
Pozdrawiam
  • 0

budo_cistercium
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW dzięki ;)
Witam.
Aby zakonczyc z mojej strony postanowilem dodac wpis;
Po kilku miesiacach transakcji moge stwierdzic ze Sprzedawca GPW jest bez zastrzezen .
Jesli dany towar GPW posiada , to napewno wysle :) , a transakcje przeprowadzane sa szybko ; rowniez moje zakupy u GPW poza aukcjami sa udane .
Uwagi dodatkowe :
1.Zakupy "nozowe" zawsze wymagaja sporej dozy cierpliwosci /dla mnie jest to jasne , byc moze nie dla wszystkich jeszcze /
2.Ze strony GPW pelne zrozumienie , co rowniez w tej branzy jest bardzo wazne .
Ogolnie w rankingu sprzedajacych w Polsce GPW klasyfikuje sie na wysokiej pozycji .
Pozdrawiam i ...udanych zakupow :)
Cistercium
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024