Skocz do zawartości


Zdjęcie

szorty "proffesional fighter"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

szorty "proffesional fighter"
Dołączona grafika


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


używał ktoś tych szortów????? cena 56zł tanie a jak z jakością ??
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
Bardzo kiepsko zareklamowane są te spodenki

Wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału (lycra) spodenki treningowe

Pytanie ile jest lycry a ile innego włokna. W spodenkach manto jest np 95% poliestru a reszta to spandex. W sklepie dla surferów widziałem za to koszulke ktorej sklad stanowila w 90 % lycra a reszta inne wlokno (nie pamietam czy to byla bawelna czy poliester). Do czego zmierzam - w spodenkach czy koszulce powinno być jak najwiecej poliestru ktory ma dobre wlasciwosci termiczne. Lepiej kup spodenki manto bo recze ze na dlugo ci starcza a poza tym sa znacznie efektywniejsze od tych tu (moja osobista opinia). Manto sa za 69 i dostawa do domu za free :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
Edit: efektowniejsze nie efektywniejsze
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
o gustach sie nie rozmawia, ale te tu wygladaja tandetnie
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"

o gustach sie nie rozmawia, ale te tu wygladaja tandetnie

zdjęcie jest strasznie chujowe, przez co pierwsze wrażenie może być takie a nie inne :)
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"

Bardzo kiepsko zareklamowane są te spodenki

Wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału (lycra) spodenki treningowe

Pytanie ile jest lycry a ile innego włokna. W spodenkach manto jest np 95% poliestru a reszta to spandex. W sklepie dla surferów widziałem za to koszulke ktorej sklad stanowila w 90 % lycra a reszta inne wlokno (nie pamietam czy to byla bawelna czy poliester). Do czego zmierzam - w spodenkach czy koszulce powinno być jak najwiecej poliestru ktory ma dobre wlasciwosci termiczne. Lepiej kup spodenki manto bo recze ze na dlugo ci starcza a poza tym sa znacznie efektywniejsze od tych tu (moja osobista opinia). Manto sa za 69 i dostawa do domu za free :)


szorty to ja mam tylko z ciekawości pytam bo mnie niska cena zaskoczyła:) a szortów manto nie miałem ale materiał z którego są wykonane jest jakiś dziwny:/ tzn cieńki i chyba słabo rozciągliwy słyszałem ze sie szybko dziurki robią ale co wymagać za tą cene
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"

Bardzo kiepsko zareklamowane są te spodenki

Wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału (lycra) spodenki treningowe

Pytanie ile jest lycry a ile innego włokna. W spodenkach manto jest np 95% poliestru a reszta to spandex. W sklepie dla surferów widziałem za to koszulke ktorej sklad stanowila w 90 % lycra a reszta inne wlokno (nie pamietam czy to byla bawelna czy poliester). Do czego zmierzam - w spodenkach czy koszulce powinno być jak najwiecej poliestru ktory ma dobre wlasciwosci termiczne. Lepiej kup spodenki manto bo recze ze na dlugo ci starcza a poza tym sa znacznie efektywniejsze od tych tu (moja osobista opinia). Manto sa za 69 i dostawa do domu za free :)


szorty to ja mam tylko z ciekawości pytam bo mnie niska cena zaskoczyła:) a szortów manto nie miałem ale materiał z którego są wykonane jest jakiś dziwny:/ tzn cieńki i chyba słabo rozciągliwy słyszałem ze sie szybko dziurki robią ale co wymagać za tą cene


z tego co widze na treningach, to spodenki mają dziwny krój i są za wąskie w udach, z kolei rashe "wiszą" na większości ludzi.
  • 0

budo_homid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
Ale manto ma małe rozmiary
  • 0

budo_twardyslaw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
POST USUNIETY januszp
  • 0

budo_twardyslaw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
POST USUNIETY januszp
  • 0

budo_twardyslaw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zobacz sobie te modele.
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"

http://www.hoolishop.pl/go/_info/?id=1287
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zobacz sobie te modele.


moim zdaniem w kategorii cena/jakość to najlepsze szorty(dostępne w polskich sklepach):)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
tak to jest jak sie idzie na latwizne byle cos sprzedac. Wkurwia mnie to od dluzszego czasu. Zamiast wynajac jakies grafika, zeby zrobil fajny wzor (cokolwiek ala bad boy, tribal, jakies czachy, psa.....),no troszke inwencji. To nie wszyscy odpierdalaja maniane. Przeciez jakby zrobic jakas kozak serie to sprzedala by sie od razu, a wiele wiecej to nie kosztuje.To nie :!: najlepiej wyjebac napis MMA i jeszcze pitbull i jeszcze fighter, i ura bura cos tam jeszcze. Spodenki wygladaja jak zaprojektowane na ZPT przez bande znudzonych nierobow,odpierdalajacych panszczyzne.
Dla przykladu podam stronke z fajnymi wzorami [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"

a szortów manto nie miałem ale materiał z którego są wykonane jest jakiś dziwny:/ tzn cieńki i chyba słabo rozciągliwy słyszałem ze sie szybko dziurki robią ale co wymagać za tą cene

Nic bardziej mylnego material jest bardzo rozciagliwy i zadne dziurki sie nie robia


z tego co widze na treningach, to spodenki mają dziwny krój i są za wąskie w udach,

W dupie byles i gówno widziales maja zajebisty kroj i wcale nie sa waskie w udach bo sie rozciagaja. W trakcie treningow w ogole ich nie czuć.
Fakt ze jak je pierwszy raz zalozylem to wydaly mi sie za ciasne w udach i chcialem je odeslac i zamienic na wieksze ale wystarczylo ze kumpel mi napisal ze takie wlasnie maja byc i sie rozciagna a dalem na lus.
  • 0

budo_ktj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: szorty "proffesional fighter"
Te spodenki to porażka :evil: kupiłem je :roll: sam nie wiem po co......napis zszedl po pierwszym treningu a na trzecim spodenki zaczely się przecieraz w kroku....aaaa i jeszcze jedno....sznurek stal sie czerwon....zafarbowal od tego kolorowego paska :? szczerze nie polecam....Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024