Skocz do zawartości


Zdjęcie

I'm looking for a hard headed woman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

I'm looking for a hard headed woman

Dla tych, którzy są przekoni, że każda kobieta w walce z dowolnym facetem jest bez szans.

Z panią numer 2 chętnie bym posparował
Bez świńskich skojarzeń :)


  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Koles na 1. filmiku byl narabany jak szpadel :lol: , za to w zupelnosci rozumiem pozorowane proby zrzucenia panny, tez bym udawal, ze nie moge wyjsc :twisted:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Respect dla FatBottomGirl za akcje z 15-stej, 44-tej sekundy (uniki) i z 1.37 minuty (genialne obalenie) w pierwszym filmiku 8O

Jestem pewien, że poradziła by sobie w wielu cięższych sytuacjach, gdzie to nie do niej należała by cała inicjtywa i to nie tylko przez niewatpliwe umiejętnosci bojowe, ale jak mniem z tego co zobaczyłem w tej małej próbce, przez niesamowity charakter. Jeszcze raz respect.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

calkiem fajne te filmiki

kto by sie chcial z nia pokulac ? :D


  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
haha filmik numer 1 to czyty rotfl xD PAYBACK XD tak się żyje w bronxie XD.
A tej panienki z dwójki to sam bym nie przetoczył :twisted:

kto by sie chcial z nia pokulac ?

Posparowałbym z ta niższa :>
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

Koles na 1. filmiku byl narabany jak szpadel :lol: , za to w zupelnosci rozumiem pozorowane proby zrzucenia panny, tez bym udawal, ze nie moge wyjsc :twisted:


No, nie najebał się do tego stopnia by przewracać się o własne nogi :) .

Po za tym, to właśnie takie żule po kilku głębszych chcą udowodnić jakie z nich macho wobec kobiet.
Gdy by trafił na inna babkę, właśnie taka, która by dała sobie wmówić, że "opór nie ma sensu, facet i tajk wygra", to mógł by zrobić autentyczną kszywdę.

Facet numer 2 wcale tak bardzo nie pozoruje, zobacz jaki jest czerwony na twarzy. Faceci w takich sytuacjach lubią okazać choć w zabawie, że są silniejsi. Taki rodzaj zalotów. A ten misio ma z tym kłopot.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

Posparowałbym z ta niższa :>


To samo chciałem napisać :)
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
ta kobieta z 1 filmiku to czolg, zazwyczaj proporcja masy mezczyzna-kobieta jest odwrotna...
co do 2 filmiku, to jest na 100% pozorowane, przeciez ten koles nic sie nawet nie staral zrobic...
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Straszliwie żem ciekaw jaką MA i jak długo ona trenowała
odnośnie filmiku nr. 1 ofkors
  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

co do 2 filmiku, to jest na 100% pozorowane, przeciez ten koles nic sie nawet nie staral zrobic...

A ty byś się starał?
Bo ja nie ;>
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
bo ten drugi filmik to nie byl dosiad tylko minetka
szkoda ze koles nie zauwazyl ze najpierw trzeba sciagnac co nieco :wink: :)
  • 0

budo_bundy7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
co by nie mówić Pani na filmiku nr 1 miała juz chyba doczynienia z Panami... tzn nie pierwszy raz walczyła na ulicy :D
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman


Posparowałbym z ta niższa :>


To samo chciałem napisać :)


gadacie głupoty. sparować czy bzykać się chcecie? ;-/
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman


Posparowałbym z ta niższa :>


To samo chciałem napisać :)


gadacie głupoty. sparować czy bzykać się chcecie? ;-/


dlatego niektore panie odchodza z bjj
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Otóż to!
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Hejo!

A ja miałem już 2-3x przypadek że to ja zostałem onieśmielony przez kobietę... "Cegłę" złapałem i zmieniłem przeciwnika...

Pozdrowionka
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

Hejo!

A ja miałem już 2-3x przypadek że to ja zostałem onieśmielony przez kobietę... "Cegłę" złapałem i zmieniłem przeciwnika...

Pozdrowionka


I chyba to właśnie na tym polega... Ofiary własnych skojarzeń... Ciekawe, ile jeszcze czasu upłynie, zanim będzie po prostu normalnie?
  • 0

budo_lettarin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Mam wrażenie, że już niewiele. Jak ćwicze z facetami to im jest czasem bardziej głupio niż mi, ja sie przyzwyczaiłam że mam biust, a dla nich przeciwnik którego nie wiadomo gdzie i za co złapać to nowość.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman

Jak ćwicze z facetami to im jest czasem bardziej głupio niż mi, ja sie przyzwyczaiłam że mam biust, a dla nich przeciwnik którego nie wiadomo gdzie i za co złapać to nowość.

Gdzie i za co to wiadomo. Nie wiadomo natomiast, czy się nie podniesie krzyk, że gwałcą. :)

A na poważnie, myślę, że w wielu przypadkach chodzi o to, że facet sobie myśli, że dziewczyna pomyśli, że jest on strasznym chamem i w ogóle nie chce mieć z nim nic do czynienia, jeśli jego ręka przypadkiem otrze się o jej pierś czy udo. Ogólnie - nikt nie chce narazić nikogo na nieprzyjemności.

Do tego onieśmielenie, o którym wpomniał Langus, może również zadziałać w drugą stronę. Ręka dziewczyny może się otrzeć tam, gdzie ręce obcych dziewczyn zazwyczaj nie bywają, być może nawet ze sporą siłą (bo to w końcu swojego rodzaju zapasy), a dalej to już naturalna reakcja organizmu i często nic nie można poradzić. Zwłaszcza, kiedy uke ładnie pachnie. ;)

Gwoli ścisłości nie turlałem się jeszcze z kobietą, więc nie mówię z doświadczenia. Na aikido kilkoma rzucałem, i jakiś tam dyskomfort był, żeby nie za mocno, żeby nie uszkodzić. Na judo do tej pory jedną rzucałem i dyskomfortu nie było, latała jak każdy. Czas pokaże, jak to jest dokładnie.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I'm looking for a hard headed woman
Krew mnie zalewa, jak czytam o "natrualnej reakcji organizamu, na którą nic nie można poradzić". Nie masz wpływu na proces tworzenia się kału, ale to ty decydujesz się, gdzie i w jakich warunkach się wypróżnisz: czy zesrasz się natychmiast na miejscu, gdy tylko poczujesz pracie, czy pójdziesz skorzystać z toalety.

Argument o "ocieraniu się rąk dziewczyn, tam gdzie ręde obcych dziewczyn nie bywają", jest absurdalny. Kiedy walczą dwaj faceci, też ich ręce trafiają w te miejsca, w które normalnie facet nie pozwoliłby się dotknąć. Tylko że faceci nie traktują siebie w walce jako potencjalnych partnerów seksualnych, więc nie mają skojarzeń. W czasie walki ich myśli krążą wokół tematu, który ich w tym momencie najbardziej interesuje, czyli wokół walki właśnie.

Każda sytuacja jest dobra, by w kobiecie widzieć wyłącznie obiekt seksualny. I to jest chore. Kiedyś na tym forum Paweł Droździak powiedział, że to jest tak, jakby kobieta widziała w facecie wyłącznie instrument do zarabiania pieniędzy. I oceniała wartość faceta przez pryzmat jego zdolności do przynoszenia tychże. Czy którykolwiek facet zniósłby, gdyby kobieta zaczynała znajomość z nim od pytania: ile masz, gościu, na koncie?

Problem leży w głowach facetów, którzy zamiast myśleć, używają schemaciku myślowego: kobieta = ekspektatywa seksu. Schemacik ten wyrósł na gruncie patriarchalizmu i rośnie sobie w najlepsze żywiąc się przyzwoleniem na edukację chłopców i dziewcząt do pełnienia ich „naturalnych” ról, przyzwoleniem społecznym na taki podział, głoszeniem przeterminowanych haseł o nieokiełznanej seskualności mężczyn, wyśmiewaniem równouprawnienia oraz obrazkami z mediów.

Na szczęście są wyjątki, które pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Kiedyś podczas walki kolega chciał mnie chwycić od tyłu za kołnierz kimona, ale ręka mu się ześliznęła i wylądowała w moim biustonoszu. Z prędkością światła wyjął tę rękę i zanim zoreintowałam się, co zaszło, już byłam uduszona ;)

... czego i wam życzę :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024