Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
cihco nie klucic sie to moze autor napisze jaki styl karate ? bo jak jakis pelno kontaktowy to moze byc fajnie
  • 0

budo_matzub
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
kolega który tam chodzi powiedział że to jest shotokan ( ja się nie znam więc nic więcej wam nie powiem na ten temat)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
i wszystko jasne - shotokan raczej w ogole nie pasuje do tego czego szukasz
  • 0

budo_matzub
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
to zostaje mi tylko ćwiczenie w domu ( i może nabieranie złych nawyków), ale trudno. Jak macie jakieś filmiki instruktażowe dla początkującego lub dobre metody treningowe to proszę o linki
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
No wiesz, jeśli będziesz ćwiczył shotokan, to krzywda wielka ci się nie stanie... Ale równie dobrze możesz ćwiczyć np. bieganie czy pływanie, rozumiesz? :wink:
  • 0

budo_matzub
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Teraz będzie też można ćwiczyć u mnie karate kyokushin. to coś lepszego??
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
nagle powstal klub? przejdz sie i zobacz - opisz pozniej jak wyglada trening u tego trenera
  • 0

budo_matzub
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Nie wiem czy nagle, ale są plakaty na mieście i w mojej szkole. a ten styl jest kontaktowy ??
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
jest

jednak idac tam zwroc uwage na rzeczy ktore Ci teraz przedstawie:
- wyposazenie sali - czy sa maty, tarcze, worki, packi, lapy, skakanki itp - bardzo wazne elementy (bez mat raczej grapplingu nie pocwiczysz)
- nastawienie trenera - czy ukierunkowuje cwiczacych na zawody czy nie - bardzo dobrze jak zawody sa dla niego malo znaczaca kwestia
- wiek trenera - kiedys zauwazylem ze im starsi trenerzy kyokushinu tym bardziej wykazuja "jednolite" podejscie (oczywiscie to nie jest regula, zaobserwowalem jednak kilkakrotnie taka prawidlowosc) czyli np cala metodyke treningu ustawiaja pod zawody, wykazuja mala chec wprowadzania innowacji, urozmaicania treningu, przewaznie zamykaja sie na nowosci i jakiekolwiek wplywy

pozdrawiam
  • 0

budo_matzub
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Dzięki za pomoc ale mam nowe pytanie bo dzisiaj jak szedłem to się patrze kartka na szybie samochodu - Muay Thai i numer telefonu. zadzwoniłem i się okazało ze koleś właśnie idzie do samochodu i z nim gadałem. powiedział, że jak się zbierze grupa z 20 to będą u mnie w mieście treningi. Jak myślicie lepsze to czy karate, bo ja myślę, że to.
Jestem dziecko szczęścia chyba :D w kilka dni z jednej SW w moim mieście zrobiły się 3 !!
  • 0

budo_zgubcio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
To zależy co to za trener tego muay thai... :?
  • 0

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Cóż, Muay Thay w kwestii samoobrony z pewnością jest skuteczniejsze. Przygotuj się jednak na to, ze można tam nieźle oberwać :evil: (tak jest w większości sekcji mt). Chodź z drugiej strony, jeśli ta sekcja będzie całkiem nowa to nie powinno być tak źle.
  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Historia z tym cyganem co utukł gościa , który ma czarny pas jest chyba przesadzona.Chyba że ten gość co ma czarny pas spanikował i jego umiejętności zdały się na nic.MT to przecież sport kontaktowy to Lepiej dLa ciebie.Może i troche cie tam obiją aLe i powinieneś się tam czegoś nauczyć.JeśLi cie troche obiją będziesz wiedział jak to jest w waLce jakie są skutki.Wkórwia mnie gdy ktoś mówi" o karate jest słabe to nie sport waLki.Kick boxing ,boks czy muay thay to jest prawdziwy sport waLki".A mówią tak bo nie mają zieLonego pojęcia o sw tyLko im się tak wydaje bo obejrzeLi kiLka waLk w teLewizji.Gdyby sami dLa spróbowania się w waLce stoczyLi waLke z kim koLwiek kto trenuje sw to padLi by po 2 strzałach.Nie pisze tak bo jestem zwoLennikiem karate nawet go nie trenuje.Z drugiej strony taką rekLame o karate robi mój koLega z kLasy.Widać że nie jest zdatny do czego koLwiek a opowaida że 11 ,5 albo 3 Lata ćwiczy karate,raczej zmyśLa.I on właśnie zaczyna z kimś po chwiLi Leży na ziemi i co pomyśLi ktoś o karatekach że są słabi.Ja tak nigdy nie uważałem bo inny koLega który rzeczywiście jakiś czas ćwiczy karate umie cokoLwiek z tej sw.ALe pomyśLcie sami oceniać coś czego się nie zna nawet tego nie próbując niegdy :?: :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024