Skocz do zawartości


Zdjęcie

kłamstwa i półprawdy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Właśnie to samo pytanie chciałem zadać Tobie. Dlaczego chcecie zmuszać ludzi do podejmowania wyboru. Ograniczać. Róbcie swoje. . A co do startu teakwondo itd. U was jest podobnie Olsztyn czy Piekary to Karate kyokushin, warszawa Sambo. Kraków to Kung-fu. Właśnie dlatego KB jest uniwersalny bo ma kilka formuł. Nikogo nie musimy wchłaniać. Robimy swoje. A te kluby naturalnie współpracują z nami. Żadna dyscyplina w sportach walki nie ma tyle gwiazd co KB. NAwet wy zapraszacie Marka Piotrowskiego czy Przemka Saletę.

Aha o jakie pisma Ci chodzi. Bo jak narazie to Wy specjalizujecie się w atakach i nie mówię tylko o stronie internetowej. O jakich kłodach może jakies dowody. jak narazie to pan Szlachta wysyła pisma wszędzie ( czytałem ostatnią skargę na PZkb do ministerstwa- żenujące) czy skargi do GIEFS ( nie wiem czy nie przekręcięm nazwy). Nie wspomnę, już wyjazdu za naszymi zawodnikami na Mistrzostwa Świata WMF i podszycie się jako przedstawiciel Polski. Tajlandczycy przepraszali za to, iż początkowo uznali go za członka naszej organizacji. POtem go usuneli siłą z sali !!!!!!! ( czytałem pismo od WMF z przeprosinami). Sorki ale o pismach raczej nie powinniście wspominać).

Oczywiście to że nie ma Polskiego Związku MT to też nasza wina. Chyaba kpisz. Od ponad roku pracują nad zmianami w Ustawie o sporcie kwalifikowanym. Do momentu poprawienia jej nikt nie zdecyduje się na wprowadzenie nowych dyscyplin na listę ani rozpocząć procedurę zmiany lub tworzenia nowej dyscypline. Włąśnie zmiany te tyczą się przepisow o tworzeniu się Polskich związków więc na razie nikt nie myśli o nowych związkach. Tylko Wam łwygodne oskarżać Nas. Wykorzystujecie niewiedzę ludzi i powodujecie zniechecenie do naszej organizacji. Żenujące


Dajcie innym sportą walki się rozwijać:) zaczynasz mówić w imieniu wszystkich sportów walki. Relacje PZKB z innymi sportami walki są bardzo dobre, więc jest to następna żenująca próba obrażenia nas. Akurat KB to oprócz wielu trenerów wyszkolonych przez naszą organizację to również byli trenerzy boksu, teakwondo, karate. Dlatego akurat u Nas nie krytykuje się innych organizacji bo wielu nadal ma z nimi kontakty, I kto tu atakuje i obraża.

O rejestracji Polskiego Związku Muaythai Słyszymy już dobre prawie dwa lata. Bo taki okres minął od pierwszego spotkania założycielskiego tego związku, które co pewnien czas organizuje Pan Szlachta. Na logikę to na pewno jeszcze przyszły rok nie bo musiałyby być środki dodatkowe w budżecie. Oczywiście wiem że w to bardzo wierzysz i masz prawo. Mnie jedynie interesuje nasz związek a czy powstanie PZMT czy nie to już nie moja sprawa. NIe podobają mi się jedynie twoje wypowiedzi na temat PZKb.

A co do medali i stypendium. Następne żenujące oszustwo. Wiesz dobrze, że państwo nie daje stypendiów za medale w klasie b. A tylko w tej klasie macie medale. Jedyny Polak startujący w klasie A Symonides przegrał pierwszą walkę. Więc oskarżając Nas za brak stypendiów jest następną złośliwością i oszukiwaniem członków swojej organizacji. Powiedzcie to otwarcie :

Nawet jeśłi bylibyście związkiem osoby te nie otrzymałyby stypendia. .


Twoja wypowieź jasno wyznacza wasze metody działania. Za swoje niepowodzenia winicie PZKb. Boli Waas, iż MT w ramach naszej organizacji rozwija się prężnie. Zdajecie sobie sprawę, że nawet jak powstanie zwiążek PZMT to i tak będziemy atrakcyjniejsi z powodu dużego wyboru form rywalizacji i kontaktów międzynarodowych. Wiesz dobrze, iż gdy muaythai stanie się dyscypliną to ministerstwo zgodzi się na używanie nazwy PZKb i MT. I dlatego nie możesz spać. [/b]
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Saleta phiii teraz to on sie nadaje, koksiarz i juz dawno nic dobrego nie pokazal, stal sie postacia typowo medialna. I gdzie jest ta jego walka w K-1 o ktorej tyle nawijal?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
:)
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy

A co do medali i stypendium. Następne żenujące oszustwo. Wiesz dobrze, że państwo nie daje stypendiów za medale w klasie b. A tylko w tej klasie macie medale. Jedyny Polak startujący w klasie A Symonides przegrał pierwszą walkę. Więc oskarżając Nas za brak stypendiów jest następną złośliwością i oszukiwaniem członków swojej organizacji. Powiedzcie to otwarcie :

Nawet jeśli miałbyś rację, to zapomniałeś wspomnieć o jednym złotym medalu Bartkowiaka w juniorach na MŚ i złocie Simonidesa z Pucharu Europy ;) .

A i polecam Ci Firefox'a 2 - ma wbudowany moduł sprawdzania pisowni ;) .
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
A Tobie Mnino polecam lekturę ustawy i rozporządzeń. Bartkowiak miał 3 zawodników swojej w kategorii. Stypendia są powyżej 16 lub w skrajnych kategoriach pow. 12. Imprezy rangi Puchar nie są kwalifikowane przy stypendiach, gdyż poziom zawodniczy jest niższy. Są one z zasady imprezami otwrtymi, a stypendia otrzymują wyłącznie członkowie kadry. Symonides pojechał na Puchar pomimo, iż nie startował dawno w Żadnej amatorskiej imprezie w Polsce. Dlatego nie mógłby być oficjalnie w kadrze.

Jeśli stypendia byłby w KB za Puchar Świata to Państwo by zbankrutowało, ale tak jak mówiłem prawdziwy sprawdzian to mistrzostwa europy lub świata.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Tak czy siak samo stwierdzenie "tylko w tej klasie macie medale (B)" było chybione ;) .
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
KIckfan mam pytanie. Stypendia sportowe przyznają związki, czy państwo, czyli dany zwiazek występuje do odpowiednich organów państwowych o przyznanie stypendium zawodnikowi? Stypendia są regulowane przez odgórne przepisy państwowe, czy przepisy związkowe?
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Przepisy panstwowe poprzez Polski Zwiazek..:)Pzdr
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Związek występuje do państwa na podstawie wytycznych ministerstwa ( te ilości które podałem podaje ministerstwo co roku.
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Sory ze sie wtrace ale od kiedy zawodnicy PZMT moga startowac tu i tu? Jeszcze nie tak dawno bo w marcu Pan Prezes Rafal Szlachta mowil pisal i dzwonil do Klubow zrzeszonych PZMT i oswiadczal ze jesli ktokolwiek z klubu wystartuje w zawodach organizowanych przez PZKB, klub zostanie zwieszony w prawach startu w PZMT. Czy tak ma wygladac rozwijanie POLSKIEGO MUAY THAI????????? Zawodnicy PZMT na wyjazdy zagraniczne wykladaja wlasne srodki,sami musza poszukac sponsora! Nawet za dresy "reprezentacyjne" musza placic!!!!!!! na imprezach centralnych PZMT obowiazuje zakaz filmowania walk jesli chcesz nagrywac swoje walki i analizowac je potem w klubie plac( dobrze ze jako klub a nie pojedynczo) 50 zl!! Ciekawe
KIckfan dobrze napisal ze w PZKB zajmuje sie tym tematem grupa ludzi a nie tak jak w PZMT jeden czlowiek. Co jest jasne-jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o....!!!! :)
Moim zdanie tak dlugo jak bedzie trwala ta "klotnia" nie bedzie zwiazku. Nie bedzie zwiazku nie bedzie zawodnikow liczacych sie na swiecie. A moim zdaniem POLACY to Narod waleczny.
Popatrzcie na inne dyscypliny posiadajace zwiazek; polacy odnosza sukesy w klasie mistrzowskiej nie w klasie b. Odnosza bo majo dzialaczy robiacych " dla zwiazku" a nie robiacych zwiazek dla siebie !!???!!!!
Takie jest moje zdanie.pozdrawiam
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy

Moim zdanie tak dlugo jak bedzie trwala ta "klotnia" nie bedzie zwiazku.

Moim zdaniem jeżeli PZMT o krok ustąpi to tym bardziej nie będzie związku.

Popatrzcie na inne dyscypliny posiadajace zwiazek; polacy odnosza sukesy w klasie mistrzowskiej nie w klasie b...

8O na piłką nożną i jakoś nie widzę :?
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
chodzi mi sporty walki bo to jest akurat budo-forum ?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
O. Kay.
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
a moim zdaniem moze byc pzkbimt i moze byc pzmt... pluralizm zawsze jest dobry... i tak czytajac ta dyskusje odnosze wrazenie ze to zawodnicy sa dla zwiazkow a nie na odwrot...
tylko ze jak beda dwa zwiazki to wsumie troche tez lipa z tymi stypendiami bo wtedy komu je przyznawac... ja nic nie mam do pzkb... ani do pzmt ale jezeli byla by okazja wystartowac np. z pzkb i pozniej pzmt mial by zabronic startow pod jej szyldem to kurde gdzie tu sens ? takie zwiazki powinny wspolpracowac i obydwum powinno zalezec zeby i pzmt sie rozwijalo i na odwrot zwiazki sa dla zawodnikow a w ten sposob sie zawodnikom nie pomaga, bo musza byc zamieszani w jakies ustawowe i przepisowe konflikty w ktorych kloci sie gora a zawodnicy pokrzywdzeni... pzkb sam powinnien sie postarac zeby powstal niezalezy pzmt... bo jezeli prezes zwiazki ma cos utrudniac to zmienia sie prezesa.. tak jak w szkole.. nauczyciele sa dla uczniow.. trenerzy sa dla trenujcych a zwiazki dla zawodnikow...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024