Skocz do zawartości


Zdjęcie

...cięzka sprawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_jurgen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łowicz

Napisano Ponad rok temu

...cięzka sprawa
...miałem wolny wieczór i postanowiłem poszukac czegoś o muay thai w skierniewicach. Prześledziłem wszystkie tematy na tej stronie i o dziwo znalazłem tylko jeden post który by mnie interesował - niestety był bez odpowiedzi :( Najwięcej jest o tajskim z Wrocka i wawy a po tym czego tu sie naczytałem powaznie myśle czy to jest takie interesujące jak sie wydawało przed i czy nadal chce uprawiać ten sport. Słyszałem że w skc był klub K.O.Wal ale wydaje mi sie ze Ci którzy mogą mi pomóc albo nie mają neta albo nie wiedzą o istnieniu tej (lub podobnych) strony. 8O Aż mi gały na wieżch wychodzą od tego czytania haha
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
To juz Twoj trzeci post o tej samej tematyce , jak moderator sie wkurzy to wylecisz stad :roll: poczakj az ktos Ci odp.
  • 0

budo_jurgen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łowicz

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
dzieki wielkie ale już nie bądź taki miły jak mnie wywali to chociaz bedzie spokój, a mnie ciekawosć zrzera i jak to w życiu bywa chce wiedzieć jak najwięcej jaknajszybciej. Widze ze to dobra a na wet bardzo dobra stronka o tej tematyce i jednocześnie dziwi mnie że nie trafił sie nikt kto by mi pomógł ale już znalazłem rozwiazanie. Dzięki.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
Jestem bardzo mily i poniewaz faktycznie jest to fenomenalne forum dbam o to bys nie wylecial a skoro nikt nie odpowiada to moze nikt nie treniuje tego w skierniewicach ?a moze zagalada rzadziej niz codziennie? nie wiem, poczekaj jesli ktos cos wie to da znac :)
  • 0

budo_kolejorz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
witam was jestem tu nowy!szukalem ale nieznalazlem odpowiedzi.Wiec mam pytanko: mam swietny kaloryfer ale jestem troszke za chudy chcialbym przybrac na masie wiec postanowilem ze wiecej bede jadl przez dluzszy czas czy jest mozliwe ze gdy bede duzo jadl zniknie mi ten kaloryfer na brzuchu prosilbym was o niepisanie glupich odpowiedzi ani o trzepianie sie mojej pisowni bo wiem ze pisze z bledami
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
napisz w odpowiednim do tego dziale ten jest o BOKSIE, MUAY THAI I KICKBOXINGU. Swoja droga samo jedzenie wiecej nie rozwiaze problemu bo obrosniesz tylko w tluszcz.
  • 0

budo_jurgen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łowicz

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
jak chcesz przybrać na masie to jest na to kilka sposobów: pozuć sport na kilka albo miesięcy nawet ponad rok (jeżeli bedziesz tęsknił za sportem weź sie za szachy :P ) znajdź sobie jakies siedzące zajęcie jedz dużo i nie patrz czy zdrowo czy nie.
Możesz brać jakies odżywki, "leki" na mase ale nie polecam bo tyle tego syfu sie porobiło że prędzej zrobisz sobie np. z twarzy tarcze strzelecką niż przybierzesz na masie. A co do tego jedzenia to nawet jeśli Ci przybędzie pare kilo to po ostrym treningu i tak wrucisz do swojej pierwotnej masy.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa

jak chcesz przybrać na masie to jest na to kilka sposobów: pozuć sport na kilka albo miesięcy nawet ponad rok (jeżeli bedziesz tęsknił za sportem weź sie za szachy ) znajdź sobie jakies siedzące zajęcie jedz dużo i nie patrz czy zdrowo czy nie.
Możesz brać jakies odżywki, "leki" na mase ale nie polecam bo tyle tego syfu sie porobiło że prędzej zrobisz sobie np. z twarzy tarcze strzelecką niż przybierzesz na masie. A co do tego jedzenia to nawet jeśli Ci przybędzie pare kilo to po ostrym treningu i tak wrucisz do swojej pierwotnej masy.

To nie jest zbyt zdrowe, zakładając że piszesz na poważnie. Nie ma też nic wspólnego ze sportem czy rozwojem fizycznym.

P.S. Ja nie wyobrażam sobie porzucać sportu na ponad rok tylko po to, żeby więcej żarcia w McDonaldzie wsuwać i być cięższym... To jest żałosna rada albo prowokacja.
  • 0

budo_jurgen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łowicz

Napisano Ponad rok temu

Re: ...cięzka sprawa
Jet to nie jest żadna prowokacja to raczej głupia rada i hmm...(chwila zadumy)...i historia obrazująca troche w krzywym zwiercidle ale jednak - moje życie :( Kiedyś moge sie pochwalić że uparcie trenowałem, coraz lepsze wyniki na początek 3 msce w województwie i było coraz lepiej ale musiałem zerwac z treningami później już wogóle nawet przestałem biegać i używać rowerka (częściowo z braku czasu nawału innych zajęć i potem też sie nie chciało) a teraz nareszcie sobie już wszystko poukładałem i chce od nowa zacząć ale nie umiem. I to o czym wczesniej pisałem - widać różnice mięśnie opadły a w udach i brzuchu troche kilo przybyło :? nie jest oczywiście tak źle żeby odrazu panikować ale nie umiem zacząć od nowa. Jeśli ktoś zna dobry sposób tochetnie go wypróbuje. Dzięki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024