Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawiczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawiczki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To mój najnowszy zakup. Neoprenowe rękawiczki, producentem, albo co najmniej dystrybutorem jest u nas firma Mil-Tec.

Ogólne wrażenie jest takie że są bardzo dobrze wykonane. Na wierzchu dłoni neopren, od wewnątrz miękka skórkowe naszycie. Na zakończeniach palców oprócz wskazującego i kciuka chropowate łatki. choć mam wrażenie że zamówiłem odrobinę za dużenie utrudniają mi obsługi komórki. Czy nawet pisania po normalnej klawiaturze. Sprężynujące powiedziałbym bo przy zaciśnięciu dłoni odczuwa się że chcą wrócić do wyprostowanych palców.
Dobrze dopasowany długością rzep. Nie ma tendencji do wyłażenia na zewnątrz w żadną stronę. Dobrze trzyma rękawiczkę na nadgarstku.

Jeśli chodzi o właściwości termiczne czy ochronę przed wilgocią i wodą to będę musiał z tym poczekać do wredniejszej niż teraz pogody. W każdym razie przy obecnej temperaturze już nie więcej jak po minucie dłoń się grzeje.
Cena 85 złotych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024