Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stosowanie stacku kreatynowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

torxan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stosowanie stacku kreatynowego
Witam, zamówiłem sobie na allego stack kreatynowy Hyper Fusion z Hi Teca. Napisane jest aby brać 6 piguł rano na czczo i 6 po treningu, natomiast nic więcej. Chciałem się zapytać jak łykać w dni nietreningowe czy np tylko rano, czy wogóle? Nie napisali też nic o cyklach. Czy cykle są konieczne przy braniu kreatyny? Jeśli tak to jak je rozkładać?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
W dni nietreningowe możesz brać albo jedną porcje z rana albo dwie porcje z rana i po południu.Mogłeś w sumie inny produkt wybrać ;p
Ja bym dorzucił do tego jakieś AAKG bo ten produkt to sama kretka.W ogóle jaki ty masz staż treningowy i co już brałeś?
  • 0

torxan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
A czemu inny produkt? ;) słyszałem, że hyper fusion jest dobry, poza tym cena jest w miarę przystępna. Co do stażu to będzie roczek, a brałem jak narazie tylko białko, gainera i Amino Anabol Professional.
  • 0

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
sory,żę odbiegam trochę od tematu...
mam 17 lat, w tym tygodniu skończe miesiąc ćwiczeń na "sucho"...w zwiazku z tym mam pytanie,czy w przyszlym miesiącu mogł bym sobie już zacząć stosowanie Kreatyny Universal Therapy w połączeniu z Universal Storm? Byłby to pierwszy suplement jak bym brał..W sumie jakiś rok temu brałem białko Biogenix pro longatum,ale tego już nie wliczam gdyż potem nie ćwiczyłem...dopiero 1 listopada wznowilem to wszystko? a i co to jest ten stack kreatynowy i w ogóle na czym polega dostawanie się do mięśni wody po braniu kreatyny?czy tj. jakis skutek uboczny? proszę o szybką pomoc.
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
Popierwsze to Shcok Therapy,po drugie ćwiczysz "prawie miesiąc" i chcesz brac juz mocne połaczenie jakim jest strom+shock?Po co Ci to przeciez na poczatku sie dobrze rosnie poczekaj aż nie bdeziesz widział zmian mieśnie przestana rosnąc weź wtedy kreatyne,a nie teraz.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
słuchaj,zależy mi bardzo na uzyskaniu w miarę dobje sylwetki na sylwestra...wiem,ze to krotki okres aczkolwiek na "sucho" z pewnością zadnych konkretnych efektów nie uzyskam..Pozatym mam 180 cm wzrostu,70 kg wagi, biceps 31,klatka 96. w sumie moj organizm szybko się rozwija teraz,gdyż po 3 tyg. treningu biorę o 6 kg więcej,bez kitu...JAki suplement byś mi polecił na pocątek w taki razie? kolega mi własnie zasugerował tą firmę Universal,gdy spytałem go o Olipa i Treck'a stwierdził,że są d kitu...No i duzo zdrowszy jest ten universal Strom...ale ma jakies skutki uboczne gdybym zacząl od przyszłego miesiąca juz go stosować?
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
jakos przeciwwskazan niema tylko po prostu jesli krotko cwiczysz to mozesz nawet nie poczuc tych kreatyn,tzn nie bedziesz czul sie silniejszy ale ofc mozesz sprobowac bo zaszkodzic nie zaszkodzi tylko ze kasa moze przepasc moze nie.a to ze w 1` miesiac jakos widocznie lepiej bedziesz wygladal to raczej malo mozliwe choc realne,
za 1 miesiac to jedynie na koxach byc jakos ladnie urosl,a co do firmy to kolega ci dobrze doradzil
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
siłą bedzie Ci nadal rosła jeśli ćwiczysz tylko miesiąc pewnie nie masz jeszcze swoich "max'ow" kup sobie gainera i jakieś białko.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
ogólnie rzecz biorąc białko BiogeniX Pro Longatum stosowałem jakiś rok temu,po upływie dwóch miesięcy przestałem ćwiczyć wtedy...i dopiero jak już wspominałem zacząłem 1 listopda...Myślę,że ze względu na stosowanie wcześniejszego białka moja siła w tak krótkim czasie wzrosła..To białko pewnie dopiero teraz zaczęło działać..Jutro idę do sklepu z sumplementami i popytam jeszcze Instruktora o radę...tak czy owak Dzięki za wszelkiego typu rady...Napiszę jutro w celu przekazania co mi w sklepie mówili, co mam brać itp. A i jeśli chodzi o grudzień to tak jak mówię,jakiś suplement,dieta,zero fast-food'ów,coli, itp rzeczy...pozatym dużo zdrowej żywności,owoce,warzywa,ryż,nabiał...I wykańczający trening siłowy,głownie klatka i motyle mnie interesują..Sądze,że jakoś uda mi się podbudować swoja sylwetkę, ale chyba i tak już nie jest najgorzej.
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego

ogólnie rzecz biorąc białko BiogeniX Pro Longatum stosowałem jakiś rok temu,po upływie dwóch miesięcy przestałem ćwiczyć wtedy...i dopiero jak już wspominałem zacząłem 1 listopda...Myślę,że ze względu na stosowanie wcześniejszego białka moja siła w tak krótkim czasie wzrosła..To białko pewnie dopiero teraz zaczęło działać..Jutro idę do sklepu z sumplementami i popytam jeszcze Instruktora o radę...tak czy owak Dzięki za wszelkiego typu rady...Napiszę jutro w celu przekazania co mi w sklepie mówili, co mam brać itp. A i jeśli chodzi o grudzień to tak jak mówię,jakiś suplement,dieta,zero fast-food'ów,coli, itp rzeczy...pozatym dużo zdrowej żywności,owoce,warzywa,ryż,nabiał...I wykańczający trening siłowy,głownie klatka i motyle mnie interesują..Sądze,że jakoś uda mi się podbudować swoja sylwetkę, ale chyba i tak już nie jest najgorzej.

DO sylwka to nawet jakbys jechal na koksie to cudów nie zdzialasz. Kulturystyka to sport dlugoterminowy, mam nadzieje ze nie jestes sezonowcem ;) . Cwicz regularnie a efekty bede naprawde zadowalajace. Pamietaj zeby odpuscic sobie alkohol, a juz na pewno na cyklu absolutna abstynencja.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

torxan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
qrwa wezcie sobie ludzie zalozcie nowe tematy jak pytacie sie o cos innego... co do mojego pytania to jak z tymi cyklami? są konieczne? i jesli tak to co jaki okres czasu i na jak dlugo?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
Nie rozumiem? Przecież cykl robi się na kreatynie ;)
  • 0

torxan
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
No tak, ale chodzi mi o to czy robić przerwy w braniu kreatyny, i na jak długo?
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Stosowanie stacku kreatynowego
No rób tyle co trwał cykl albo więcej im więcej tym lepiej.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024