Skocz do zawartości


Zdjęcie

TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Witam mam pytanie do zeskiej czesci forum choc kazda rada jest dobra, a mianowicie chodzi mi o to jak moze wygladac terning DLA DZIEWCZYNY na silowni bo chce ze mna chodzic, i zastanawiam sie czy sa jakies 'inne cwiczenia" czy tylko roznia sie ciezarami, jesli mozecie dajcie jakis link do czegos w tym stylu jej cel to spalenie tluszczyku i wyrobienie jakies zezby czy cus ( wkoncu AWF) :) POZDRO
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Nowy Grabek?
Zapytajcie instruktora.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Na tej silowni nie ma instruktora, chyba ze zapytam bezzebnego steryda ktory jedzie od 3 lat na koksie, i co podpowie ktos cos??
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Takie machanie bez ładu i skałdu, bez techniki i poczatkowej pomocy nic nie da. Nawet jakby ktos rozpisał tu program, wstawił najlepsze zdjecia obrazujące jak ma się wykonywać ćwiczenia oraz ułozył dietę to pewnie nie bedzie mialo to sensu. Po twoim poscie wywnioskowalem, ze ty takze nie masz zbyt duzego starzu na silowni. Mam racje?

Poza tym nie wiemy ile dziewczyna ma lat, ile wazy, jaki ma typ budowy itp. Napisz cos wiecej.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
no wiec ja za duzego stazu nie mam ale tez nie jest tak ze nie wiem nic, znaczy wiekszosc cwiczen umem wykonywac mysle dobrze wiec mogl bym jej sam pokazac. Co do diety to mysle ze sam jej cos moge ulozyc albo przynajmniej zmodyfikowac taka ktora mam w ksiazce do dietetyki. Lat ma 21 a wage to ciezko wyczuc bo nie chce wejsc na wage :) ale postaram sie sila to zrobic zeby weszla na wage . co do typu budowy to hmmm no cialo ma fajne hihi :D a tak serio to mala oponka przy pasie i reszta normalna
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Jej waga to 60 kg a wzrost 167 cm
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
ja tam specem jakims od silowni nie jestem. ale jak ktos poczatkujacy, niewazne jaka plec to zdecydowanie obwodowka max 3x w tyg po godzinie z nieduzym obciazeniem. unikac wolnego ciezaru na poczatek, cwiczyc przede wszytskim technike i tak ze dwa miechy. a jak jest wyrobiona w miare to na koniec treningu aeroby w stylu wioselek czy innych takich i mysle z ok.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
w jakim sesie wyrobiona bo silowo to niee a kondycyjnie to chyba tak wkoncu awf cos musi dawac czy nie??
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE

ja tam specem jakims od silowni nie jestem. ale jak ktos poczatkujacy, niewazne jaka plec to zdecydowanie obwodowka max 3x w tyg po godzinie z nieduzym obciazeniem. unikac wolnego ciezaru na poczatek, cwiczyc przede wszytskim technike i tak ze dwa miechy. a jak jest wyrobiona w miare to na koniec treningu aeroby w stylu wioselek czy innych takich i mysle z ok.


Dokładnie, miałem to samo napisać. Trening obwodowy jest dobry dla początkujących. 3 obwody po 8 minut na jednym treningu i wyjdzie padnięta. Jest to chyba najmniej nudny rodzaj treningu siłowego.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
dokladnie powiedz dziewczynie zeby wziela sobie gryf do lapki i tak:

przysiady-bedzie miala zajebiste posladki %-)
butterfly
sciaganie drazka z wyciagu gurnego
uginanie ramion ze sztangielkami
prostowaie ramion na wyciagu
wznosy boczne ze sztangielkami

robi tak 3 razy po jak da rade 10-15 powtorek i potem wskakuje na rowerek na 25 minutek :)

takie oto ACT moze sobie robic :-) ) lekkie cwiczenia, no poza przysiadem
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: TEMAT INNY NIZ WSZYSTKIE
Oki WIELKIE DZIEKI jak bende mial jakis problem jeszcz to dam znac POZDRO
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024