Skocz do zawartości


Zdjęcie

ortopeda w 3miescie (najlepiej Gdyni)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

ortopeda w 3miescie (najlepiej Gdyni)
Witam,

Szukam mozliwie najlepszego lekarza, ktory pomoze mi poradzic sobie z kontuzja barku, z ktora borykam sie od 3-4 lat.

Do tej pory slyszalem 3 rozne diagnozy - wszystkie oparte na macaniu (zadnej innej diagnostyki). Chodzilem na pole elektromagnetyczne, dostalem wiele blokad, glukozamine i nic. Obejrzalem sobie w atlasie, gdzie dokladnie mnie boli i obszar bolu pokrywa sie idealnie z infraspinatusem[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (podgrzebieniowym), co ma sens bo kontuzji nabawilem podczas padu. Co ciekawe, zaden z lekarzy nie wymienil jego nazwy przy diagnozie.

Wstepnie zdecydowalem sie na wizyte u [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
Czy jest ktos lepszy w 3miescie?
Jakiej diagnostyki powienienem oczekiwac? Nie chce zeby ktos mnie znowu naciagnal..

Dzieki za pomoc.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ortopeda w 3miescie (najlepiej Gdyni)
No wiec bylem u Dr Ciesli :)

Okazalo sie, ze moja kontuzja wiezadel pobocznych, na ktora dostalem litr zastrzykow i tone tabletek oraz nie-wiem-ile fal i promieniowania wszelakiego jest ... uwaga.. prawostronnym uszkodzeniem lekotki. Badal super szybko... pare zgiec, przycisnal w kilku miejscach (w jednym solidnie zabolalo) i diagnoza. Nie wiem, czy to zle czy dobrze ale mila odmiana.

Jedyne wyjscie to artroskopia i naprawa lekotki. W 3 miescie do wyboru jest:
- prywatna kliknika - 6 tyg czekania - 1700zl
- szpital panstwowy - 3 - 12 miesiecy czekania - za free
Jezeli kolano sie zablokuje (raczej nie w moim przypadku), to naturalnie operacja bedzie przyspieszona.

Po 3 dniach zdejmuja szwy, po 7 dniach na luzaku mozna chodzic.

Tyle wiem i dumam, ktora opcje wybrac.

W sumie jestem bardzo zadowolony z wizyty bo moze bede mogl w koncu zaczac cwiczyc (jeszcze rwa barkowa zostala :wink: ), choc czlowiek czuje sie u niego jak w fabryce - jak sie wybierzecie to zrozumiecie.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: ortopeda w 3miescie (najlepiej Gdyni)
Eeee....... yyyyy...... to w końcu obręcz barkowa czy staw kolanowy :?:
  • 0

budo_shamannn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: ortopeda w 3miescie (najlepiej Gdyni)
Ahhh ta magia - jak inni macali to byli do dupy, a jak Cieśla pomacal i to super szybko - to jest boss :) O pokreconej lokalizacji juz nie powiem... Co do infraspinatusa - uszkodzenie pojedynczego miesnia szczegolnie wchodzacego w jakas grupe funkcjonalna - tu stożek rotatorow - nie zdarzaja sie tak czesto... Proponowalbym dokladniejsze opisy odrobine konsekwencji w opisach ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024