Skocz do zawartości


Zdjęcie

zegnam !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

zegnam !!
chialem poprzez swoja pisanine troche przyblizyc jak mozna inaczej ,dzielic sie doswiadczeniem ktore zrobilem i sluzyc rada--przyszedl czas powiedziec dowidzenia i podziekowac tym ,ktorzy to co wymodzilem chcieli czytac-dziekuje i pozdrawiam !!!
i mam nadzieje ze w tym nawale komercji i wlasnych interesow nasze dzieci jednak pozostana w rekach trenerow a nie dilerow !!!
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: zegnam !!
speedy, daj spokój. Langus musiał zrobic co zrobił, aby jakiś minimalny ład był. Ja na moich smieciach non stop ludzi upominam, tematy kasuję, przenoszę, kiedy trzeba bana na tydzień dam, ale nikt sie nie obraża, bo kazdy wie, że taka właśnie jest praca moderatora i nikt nie ma pretensji. wszyscy widzą, że dzięki temu forum sie jakoś kręci i że wszyscy koniec końców korzystają z uporządkowanych stosunków.
że komercja? ktos udostępnia nam serwis, na którym się dobrze bawimy za darmo, a my w zamian temu komuś pomagamy go prowadzić. cos za coś, z obopólną korzyscią.
głowa do góry, stary. czymy byłoby judo na budonecie bez speedy'ego?
co oczywiscie nie znaczy, że nie mam cichej nadziei na to, że teraz u mnie sie bedziesz częściej udzialał. ;-)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: zegnam !!
Hejo!

Dokładnie jak Jodan napisał. Czasami trzeba machnąć miotłą, czasami trzeba włożyć klocki w odpowiednie miejsce. Ot zadanie moderatora...
Speedy nie obrażaj się na forum - doceniamy Twoje trafne spostrzeżenia czy pomysły. A to że czasami dla regulaminowego ładu i składu pomożemy znaleźć się wypowiedziom w ich ustalonym miejscu przeznaczenia to jeszcze nie powód żeby nas opuszczać.

Pozdrowionka
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: zegnam !!
... coś to widzę bez specjalnego przekonania piszecie (Jodan, Langus)...
... Jodan jeszcze chyba coś dla siebie ugrywa ???
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: zegnam !!
cóż, ja piszę to tylko z sympatii dla spedy'ego i langusa, tym bardziej, że zaszło tu straszne nieporozumienie.
fiodora nie znam i trudno mi wykrzesać z siebie entuzjazm dla wspierania jego biznesu. zwłaszcza, że jest konkurencją dla mojej firmy.
że chcę cos ugrać? coś dziwnego? jak na mnie, to ten cały budonet moga diabli wziąć, pod warunkiem, że userzy przedtem przejdą na forum, co ma trzy literki, tutaj skrzętnie automatycznie zamieniane na budo.net.pl...
tu się nic nie dzieje, a my pomału nabieramy wiatru w żagle m.in. dzięki fuzji z SdW, a szczególnie z jego Full Contact Magazynem. i dlatego, że mateo zamuje się swoim forum znacznie lepiej, niż fiodor.
budonet jest starszy i jako chronologicznie pierwsze forum poświęcone SW w polskim necie ma przewagę z tego tytułu. ale to już przewaga malejąca. i nadal będzie maleć.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: zegnam !!
Hejo!

tu się nic nie dzieje, a my pomału nabieramy wiatru w żagle m.in. dzięki fuzji z SdW, a szczególnie z jego Full Contact Magazynem.

Jeżeli chodzi Ci o ten konkretnie dział (Judo) to zauważ że na Budonecie jest to odrębny dział grapplingu. U "Was" wszystkie graplingowe SW są zgromadzone w jednym dziale.

i dlatego, że mateo zamuje się swoim forum znacznie lepiej, niż fiodor.


Fiodor nie jest administratorem tego forum. Jest nim Januszp.

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024