Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
tak, przyklad bruce'a lee podoba mi sie najbardziej. "sztuka walki bez walki", po czym spuszcza wszystkim konkretny wpierdol :twisted:
ROTFL
"tej calej filozofii vale tudo" "to jednak jest jakas filozofia w tym vale tudo?"
tak.. mistrz olimpijski, po 25 latach judo nie rozumie zasad judo. gratulacje do pana kubackiego.
"jedni pojda do klatki do walki" "a drudzy do polityki" :D :D:D

btw, moi rodzice zaczeli ostatnio ogladac UFC na extreme channele :wink:
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
"a gdyby zawodnik pride wyszedl z mistrzem kenjutsu, to by nie mial szans"-Kubacki
a jakby im obu dac dzide, to co wtedy?! moze jakas interesujaca filozofie do tego sie da dorobic? :lol:
pozdro
LB
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
śmiech na sali :(
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Wysluchalem z wielkim trudem tej dyskusji. Nastula swietnie sie pokazal w niej a najlepszym jego komentarzem na brednie Kubackiego byl smiech. Szacunek dla niego ze siedzac w studio z takim imbecylem nie dal sie sprowokowac tylko dal sie rozsmieszyc, a w dyskusji uzywal janych konkretnych i slusznych argumentow.
Wyczytalem ze Kubacki pisze prace doktorska o agresji wsrod dziewczat. Oczywscie prace pisze na AWF bo z takim intelektem na psychologi pewnie nie przeszedlby nawet pierwszej sesji. Jesli wiec juz ta prace napisal to po wysluchaniu materialu komentowanego w tym temacie odnosze wrazenie ze nadaje sie ona tylko do wytarcia nia dupy. Do tej pory grzmi mi w uszach jego ulubiony argument "to jest udowodnione naukowo" - wielki naukowiec kurwa jego mać sie znalazl.
Redaktorzy swietnie wybrali sobie tez wypowiedzi ludzi zapytanych na ulicy bedacych przeciwnym MMA (nie Pride) bo ten ktory stwierdzil ze "walki MMA sa bardo brutalne i nie ma w nich sprecyzowanych regul" widac nie wiele wie na ten temat.
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Przeciwnicy (ale i zwolennicy) MMA przedstawieni w nagraniu : dziennikarze, były trener Nastuli, studenci AWF itd, wypowiadają się o mma, o którym mają najczęściej małe pojęcie.
Nie wiem czy jest to nasza narodowa cecha charakteru ( każdy zna się na leczeniu, piłce nożnej itp.) czy estetyka tego sportu jest szokująca i trzeba się z nią oswoić.
W każdym razie straciłem szacunek dla pana Kubackiego jako porządnego człowieka (takim mi się wydawał wcześniej). Dlaczego ?
Bo popełnia znaczny większy grzech niż : brak wiedzy. Ponieważ stara się w prostacki sposób manipulować ludżmi dla niejasnych dla mnie celów.
Panie Kubacki: wstyd :!:
  • 0

budo_galo-adg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MB

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
"paweł zbłądził", "w pride niema otoczki duchowej" - ja pierdziele to niech idą do kościoła jak mają z tym problemy

*znowu banda kretynow gada pierdoły niemając pojecia o temacie. :roll: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

*znowu banda kretynow gada pierdoły niemając pojecia o temacie. :roll: :roll: :roll: :roll:

kurwa a ja myslalem ze te czasy mamy juz za soba ... no 3 lata temu bym rozumial jebanie takich farmazonów ale teraz to juz spora przesada
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Ja mam tylko jedno slowo "patologia"
  • 0

budo_mzd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
A mnie sie bardzo podobalo jak Kubacki powiedzil ze po 5 danie w judo dopiero mona cwiczyc techniki takie jak kopniecia, walka nozem i jeszcze inne tam.
Bardzo fajne. Dal do zrozumienia ze po 5 danie to dopiero dostaniesz super tajne techniki czytaj skuteczne.
Bardzo fajne mity.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
nawet nie chce mi sie tego sluchac. kiedys trzebaby sie zebrac i zrobic wystapienie w telewizji...ale zadnego z nas nigdy nikt nie poprosi o wywiad. Chyba, ze moze Kimure?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

A mnie sie bardzo podobalo jak Kubacki powiedzil ze po 5 danie w judo dopiero mona cwiczyc techniki takie jak kopniecia, walka nozem i jeszcze inne tam.
Bardzo fajne. Dal do zrozumienia ze po 5 danie to dopiero dostaniesz super tajne techniki czytaj skuteczne.
Bardzo fajne mity.

No tak czyli judo jest jeszcze lepsze niz pride :lol:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Niezła mielonka. Tendencyjny program. Nastula na siłe kreowany na Bad Boya, a Kubacki na prawego polityka walczącego o prawość, godność i zasady fair play. Nie będe wyławiał wszystkich błędów rzeczowych Pana Kubackiego bo nie ma sensu, może nawet wiedział że mówi źle ale taka była idea programu - konfrontacja. Moim zdaniem zwycięzko z tej konfrontacji wyszedł Paweł który pokazał klase. A spierać sie o coś musieli i przy okazji promować: Paweł MMA, Kubacki siebie przed wyborami ;-) a nie wspólnie zachwycać sie nad filmem "Tęcza Finiana" :) ( napisalem w cudzysłowie żebyście zrozumieli)
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Cóż, myślę, że na głosy fanów MMA z wrocławia Kubacki nie ma co liczyc ;)
Nastula pokazał imho wielką klasę w tej dyskusji. Wyglądało to nawet momentami tak, jakby zwyczajnie nie chciało mu się wyprowadzać zaślepionego rozmówcy z błędu. Szkoda, bo przy tak żałośnie niskim poziomie argumentacji mógłby go szybko merytorycznie zniszczyć.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
no ale po co nazekac ze kubacki jest przeciw, niech bedzie,
a poza tym to nie lepiej zrobic z MMA sportu dla elity intelektualnej :D wyjdzie to na zdrowie calemu spoleczenstwu a i takze nam bo nie bedzie sie nikt wypowiadal na ten temat i przeklamywal :D :D

pzdr
  • 0

budo_mzd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
To nie kwestia klapek na oczach Kubackiego tylko obrona interesow. Tak gadaja i beda gadac instruktorzy, ktorzy maja zajecia z dziecmi. To samo tyczy nie tylko judokow. Rowniez karate, aikido itd. Przeciez takie ciemnoty o rozwijaniu ducha wciska sie tym dzieciakom i ich rodzicom i z tego jest po prostu kasa - jakie to banalne. Stad te pierdoly o duchu do - czyli drogi itd. A wystarczy zobaczyc ilu judokow stoi po bramkach czy ma konflikt z prawem zeby nie wspomniec Antka Chmielewskiego reprezentanta Polski w judo. Zeby bylo jasne absolutnie nie twierdze ze to wina judo tylko, ze nie ksztaltuje ludzi w szczegolny sposob jak twierdzi Kubacki.
Drugi powod to strach przed konfrontacja. Tego doswiadczalem bardzo czesto wsrod judokow kiedy smiali sie z nas jak robilismy bjj ale sparowac nie chcieli.
No i tacy mistrzowie jak Kubacki czy inny instr. karate nie zniza sie do konfrontacji.
Oczywiscie zdazaja sie instr. karate, judo czy inni otwarci i przed nimi nalezy pochylic glowe jak Nastula a judo czy Radek Olczyk Z karate i wielu wielu innych.
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Ale jesli mma zostanie ukazane jako takie bee i w ogole i nie przyniesie odpowiednich $$$ stacji telewizyjnej, to o nastepnych transmisjach mozemy zapomniec.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
lol :) :)

Mimo wszystko Nastula nie popisal sie, mogl zniszczyc Kubackiego, a tak mamy "nierostrzygniety" pojedynek... ;)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
W wywiadzie jaki Michal Pol przeprowadzil z Nastulą przytaczana jest wypowiedz Kubackiego ktory porównuje Pride ( :) :) :) ) z rzutem beretem. Pawel na to odpowiedzial z charakterystycznym dla siebe cynizmem w glosie ze Kubackiego zaczeca go rzutu beretem bo wyjsc do MMA ten napewno by sie nie odwazyl :) Z kolei wypowiedzi dr Kubackiego na temat zboczenia z drogi do urzekly mnie swoja glupota do tego stopnia ze bede na niego glosowal w mysl zasady "jak nie bedzie lepiej to niech przynajmniej bedzie smieszniej".
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

wyeliminowal "zabojcze techniki" zeby umozliwic sparingi, czyli rywalizacje sportowa.

Owszem. Tylko jakimś dziwnym sposobem, po tej eliminacji, nadal istniały w judo dźwignie na nogi czy też samoobrona (co można zobaczyć chociażby w wykonaniu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Myślę, że było tego więcej. Dopiero komitety olimpijskie zaczęły wielkie wycinane "ze względu na bezpieczeństwo zawodników."
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Moze ktos te wideo wrzucic na rapidshare.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024