Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_homer85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
mnie ciekawi z jakiego amerykanskiego serwera pan Rafal sciaga "dowolne pliki"? :)
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Hahahha rozbraja mnie ten Kubacki, ja sam trenowałem 10 lat judo i jakos nie czuje sie uduchowiony :/ a te wszystkie teksty ze judo i inne sztuki ksztalca psychike uczniow to porazka, sa one sformulowane by zachecic rodzicow do zapisania swoich pociech do jakies sekcji. Nigdy na treniuu nie rozmawialismy o filozofii, o tym jakim trzebabyc by byc dobrym czlowiekiem :> a mialem przyjemnosc uczestniczyc w treningach z naprawde duza liczba trenerow w tym z trenerami z Japonii. Kubackiemu ogolnie zal tylek sciska , tak samo jak w przeszlosci kiedy zawsze byl w cieniu Pawła.

A o jego braku inteligencji swiadcza jego wszystkie argumenty z walka samuraj vs mma fighter na czele.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
A rozwoj umyslowy i koniec to juz no comments:/ Kubacki wielki intligent. I w swoim zarozumialstwie jakos nie pokazuje tej swojej wspanialem filozofii judo.
  • 0

budo_maggik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

ja sam trenowałem 10 lat judo i jakos nie czuje sie uduchowiony :/


no wychodzi na to, ze zle trenowales... idz do Kubackiego, to Cie uduchowi ;)
a poza tym to ktorego masz dana? bo to uduchowienie to dopiero powyzej 5 przychodzi...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Ponoć Kubacki jest tak uduchowiony, że potrafi się porozumiewać ze zwierzętami, a nawet z drzewami i kamieniami :!:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

kubacki rewelacyjny po prostu. ale szkoda, bo jednak pawel nie wypada super swietnie. natomiast rozumiem to z jednej strony bo jest zawdonikiem; i mowi jak zawodnik a nie musi dysponowac gadka dzienikarza czy polityka. po co wchodzic w jakies dyskusje o filozofii, a czy boks ma filozofie czy kick o co kamon. w ogole tu nie ma argumentow zadnych logicznych, pawel odszedl od judo do pride i juz koniec, porzucil judo na zawsze. arument w stylu gralem w ping ponga ale pykam tez w tenisa, to znaczy ze splamilem swoja rakietke pingpongowa...

Kubacki pieprzyl jak potluczony a Nastula uzywal jasnych i konkretnych argumentow jak np ze filozofia w pewnym momencie zostaje w tyle i trzeba wyjsc na mate i wygrac. Natomiast filozofowanie kojarzy mi sie z debilami z "Baru" Sam znam pare osob uwielbiajacych filozoficzne dyskusje o zyciu ale majacych problem ze zdaniem matury...

a te wszystkie teksty ze judo i inne sztuki ksztalca psychike uczniow to porazka, .

No widac tobie nie wyksztalcily i masz racje to porazka ale twoja. Ja tymniemniej uwazam ze ksztalca.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Nie ma się nad czym rozwodzić. Kubacki to śmieszny kretyn.
Po prostu zazdrości Nastuli i tyle. Nastek dobrze zrobił nie wdając się w dyskusje wobec takich argumentów. Chyba w myśl zasady: Nie kłóć się z debilem bo ktoś patrzący z boku może nie zauważyć różnicy.
Zarzucał Nastkowi, że zostawił szlachetne Judo(co jest oczywiście bzdurą) dla brudnych pieniędzy a jeszcze tak nie dawno wszycy w kadrze pękali ze śmiechu, jak Kubacki porzucił przygotowania do MŚ czy ME (nie pamiętam) bo dostał "role" Ursusa w QUO VADIS. Całe 2 minuty. Myślał chyba, że się posypią kontrakty z Holywood :lol: PAJAC.

A patrząc na Nastka jak mimo tych wszytkich gorzkich słów które usłyszał wychodzi w barwach reprezentacji Polski i bije sie na równym poziomie z najlepszymi mistrzami w walce wręcz to serce człowiekowi wali tak mocno, że aż chce zpierś rozerwać.

DR Kubacki powinien sobie uścisnąć dłoń z Prof Maciejem Giertychem który to ostatnio nauczał (podważając teorie ewolucji), że ludzie żyli w czasach dinozaurów dając za dowód przykład, że przecież zapamiętaliśmy w podaniach smoka wawelskiego. :rofl:
Myśle że argumenty Kubackiego są tego samego kalibru :? . Tak, że panie KUBACKI :dupa:
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Niech wraca lepiej do samoobrony, lepper ma znow wladze to moze cos skapnie.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

Nastek dobrze zrobił nie wdając się w dyskusje wobec takich argumentów. Chyba w myśl zasady: Nie kłóć się z debilem bo ktoś patrzący z boku może nie zauważyć różnicy.

Raczej w mysl zasady: ustap a zwyciezysz :wink:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
odnosnie szacunku i fair play to powinno sie kubackiemu puscic walke bodajze z 6 czy 7 ufc, kiedy jeden maly gostek (hall) lamie sumoce (kitao) nos; po czym sciskaja sie i klaniaja po walce.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

odnosnie szacunku i fair play to powinno sie kubackiemu puscic walke bodajze z 6 czy 7 ufc, kiedy jeden maly gostek (hall) lamie sumoce (kitao) nos; po czym sciskaja sie i klaniaja po walce.


9 te hyba
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa
Dajmy już spokój, co? Czy to, że obrzucimy tu błotem Kubackiego coś zmieni? 8 stron nazywania człowieka kretynem chyba wystarczy.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastek vs. Kubacki w nSport wersja dźwiękowa

kubacki rewelacyjny po prostu. ale szkoda, bo jednak pawel nie wypada super swietnie. natomiast rozumiem to z jednej strony bo jest zawdonikiem; i mowi jak zawodnik a nie musi dysponowac gadka dzienikarza czy polityka. po co wchodzic w jakies dyskusje o filozofii, a czy boks ma filozofie czy kick o co kamon. w ogole tu nie ma argumentow zadnych logicznych, pawel odszedl od judo do pride i juz koniec, porzucil judo na zawsze. arument w stylu gralem w ping ponga ale pykam tez w tenisa, to znaczy ze splamilem swoja rakietke pingpongowa...

Kubacki pieprzyl jak potluczony a Nastula uzywal jasnych i konkretnych argumentow jak np ze filozofia w pewnym momencie zostaje w tyle i trzeba wyjsc na mate i wygrac. Natomiast filozofowanie kojarzy mi sie z debilami z "Baru" Sam znam pare osob uwielbiajacych filozoficzne dyskusje o zyciu ale majacych problem ze zdaniem matury...


co do kubackiego to byla ironia. natomiast pamietaj ze ogladaja w 80% laicy i dla nich to wlasnie kubacki zaprezentowal sie lepiej. pawel siedzial wkurwiony ze skrzyzowanymi rekami i gibal sie na krzesle, a jego sposob wypowiedzi nie byl najlepszy. wieskzosc idiotycznych argumentow kubackiego powinien szybko ucinac a nie wchodzic w jakas bezsensowana polemike jak o tej filozofii w sporcie. nie mam mu nic za zle bo jest zawodnikiem a nie specjalista od mediow ale tego typu wywiady sa mocno tendencyjne w zmaierzneiu i doborze rozmowcow. wkurwia mnie to coraz bardziej bo rozdmuchiwanie calej sytuacji ze startami pawla jest zenujace. mocno im zal dupe sciska z zawisci chyba
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024