Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Sekcja w Szczecinie
Czesc. Znacie jakoms dobrom sekcje wu shu w szczecinie? Chodzi mi o takom gdzie jest ostra dyscyplina i rzeczywiscie mozna nauczyc sie walczyc. Chodzi glównie o to aby bylo dużo ćwiczeń z partnerem. Styl obojętny(poleccie jakis moze). Nie musi to byc koniecznie wu shu jesli znacie jakoms innom dobrą sekcje np. karate. Dobrze by bylo gdyby uczyli tam tez walki bronią. Ja aktualnie chodze na Karate (shotokan) ale mam zamiar sie wypisać bo sekcja jest kiepska i prawie niczego sie nie nauczylem ostatnio. Z gury thx za pomoc.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja w Szczecinie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu znajdziesz wszystko
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja w Szczecinie

Czesc. Znacie jakoms dobrom sekcje wu shu w szczecinie? Chodzi mi o takom gdzie jest ostra dyscyplina i rzeczywiscie mozna nauczyc sie walczyc. Chodzi glównie o to aby bylo dużo ćwiczeń z partnerem. Styl obojętny(poleccie jakis moze). Nie musi to byc koniecznie wu shu jesli znacie jakoms innom dobrą sekcje np. karate. Dobrze by bylo gdyby uczyli tam tez walki bronią. Ja aktualnie chodze na Karate (shotokan) ale mam zamiar sie wypisać bo sekcja jest kiepska i prawie niczego sie nie nauczylem ostatnio. Z gury thx za pomoc.



Leung Ting Wing Tsun
Sifu Grzegorz Wierzbicki
tel. 0-504-025-906

treningi:
ul. Parkowa 64, dolna sala
wtorek i czwartek 20:00 - 22:00
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja w Szczecinie
Dzięki wielkie, sprawdzę te sekcje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024