Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki rodzaj Kung-Fu?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Mniej więcej o to właśnie chodzi - taka "psychologia głębi nocnika" ;)


e no juz bez takich jaj ;P
poprostulubie wiedziec kilka rzeczy wczesniej, takich ktore moge wiedziec tylko od osob ktore juz cwicza dana sztuke walki, a forum to przegladam juz kilka dni i narazie jeszcze nie mam 100% zdania, no ale w poniedzialek ide sie poprzygladac ;)
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Mniej więcej o to właśnie chodzi - taka "psychologia głębi nocnika" ;)


e no juz bez takich jaj ;P
poprostulubie wiedziec kilka rzeczy wczesniej, takich ktore moge wiedziec tylko od osob ktore juz cwicza dana sztuke walki, a forum to przegladam juz kilka dni i narazie jeszcze nie mam 100% zdania, no ale w poniedzialek ide sie poprzygladac ;)


Ech...
Rzecz w tym, że gdybyś zamiast się dopytywać od razu poszedł "się poprzyglądać" to zaoszczędziłbyś sobie czasu i pewnie juz byś wiedział czego chcesz. A tak, pojawiły się "takie jaja" :) Oczywiście poszukiwanie wiedzy to bardzo szczytny cel ;)
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Ech...
Rzecz w tym, że gdybyś zamiast się dopytywać od razu poszedł "się poprzyglądać" to zaoszczędziłbyś sobie czasu i pewnie juz byś wiedział czego chcesz. A tak, pojawiły się "takie jaja" :) Oczywiście poszukiwanie wiedzy to bardzo szczytny cel ;)


no rozumiem ale musze miec pewne odniesienie, z czym porownywac, przychodzi mi do glowy przejsc sie jeszcze do kilku klubow ale nie wiem z jaka sztuka walki zeby bylo widac roznice?
ps. narazie czytam o przydatnosci poszczegolnych styli na ulicy, ciekawie ludziska sie kluca ;)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

no rozumiem ale musze miec pewne odniesienie


Do czego? Do dyskusji? Do opisu stylu? Bez jaj.

Odniesienie to będziesz miał, jak poćwiczysz. I tylko wtedy. Z dyskusji nie popartej osobistym doświadczeniem nie wyniesiesz dokładnie nic.

Idź na trening. Najlepiej do kilku szkól, a jeszcze lepiej do kilkunastu. Nie czytaj o nich, tylko idź. I nie oglądać trening, tylko ćwiczyć. Jak już będziesz miał punkt odniesienia, to możesz spróbować poczytać sobie dyskusje (ale wnioski lepiej wyciągać samemu).

K.
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
ooo, ale ostro zadajesz pytania, hardkor kurde
nie moge pojsc do kilkunastu szkol i isc na kazde zajecia probowac bo czasowo troche by zeszlo... miesiac? noi jak czytam to najczesciej za pierwszy sie placi

a co do Twojego wczesniejszego posta to sie pomyliles, bylem zobaczyc jak wyglada i sie wypytac o przydatne rzeczy, niestety tam nieopowiedza mi o innych stylach za duzo i dlatego ten tamat zalozylem z pytaniem ;)


ps.
mam nadzieje ze nast Twoj post bedzie rownie hardkorowy
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

ooo, ale ostro zadajesz pytania, hardkor kurde
nie moge pojsc do kilkunastu szkol i isc na kazde zajecia probowac bo czasowo troche by zeszlo... miesiac? noi jak czytam to najczesciej za pierwszy sie placi

a co do Twojego wczesniejszego posta to sie pomyliles, bylem zobaczyc jak wyglada i sie wypytac o przydatne rzeczy, niestety tam nieopowiedza mi o innych stylach za duzo i dlatego ten tamat zalozylem z pytaniem ;)


ps.
mam nadzieje ze nast Twoj post bedzie rownie hardkorowy


Gdybyś zamiast tracić czas na forum pochodził po szkołach zdążył byś :)
Prawie wszędzie pierwszy trening masz gratis.
Mam brzydkie wrażenie, że w gruncie rzeczy trollujesz...
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

ooo, ale ostro zadajesz pytania, hardkor kurde
nie moge pojsc do kilkunastu szkol i isc na kazde zajecia probowac bo czasowo troche by zeszlo... miesiac? noi jak czytam to najczesciej za pierwszy sie placi


E? Chyba w Krakowie :P
Pierwsze słyszę, żeby ktoś pobierał opłaty za pierwszy, próbny trening. To jest raczej rzadka, żeby nie powiedzieć nader rzadka praktyka. I uczciwie mówiąc, jakby mi ktoś kazał płacić za próbny trening, to ja bym raczej takiej szkole od razu podziękował.
I co z tego, że zejdzie miesiąc na szukanie? To dużo? Zainwestować miesiąc, żeby znaleźć coś, czemu masz poświęcić lata? No, chyba, że masz zamiar poćwiczyć miesiąc, to faktycznie nie ma co szukać.

Tak, jestem załośliwy i się dopierdalam :twisted:
Z prostej przyczyny, że takich pytających to przeżyliśmy wielu. Dlatego ja nie widzę żadnej absolutnie przyczyny, żeby z rewerencją traktować takiego pytającego, który zawiadamia, że łaskawie raczy iść na trening. Po tych kilkunastu latach obijania się po różnych szkołach wiem, że takie deklaracje początkujących można sobie wsadzić ;)

No dobra, teraz na spokojnie:
Ja tu już kiedyś podawałem taki budujący przykład z amerykańskiej listy dyskusyjnej, gdzie gość po przeprowadzce do jakiegoś dużego miasta chodził i szukał... pół roku. I powiedział, że warto było, bo teraz ćwiczy w 100% odpowiadającą mu rzecz.
Kraków duży jest, wybór masz. Zainwestuj czas, to się zwróci w perspektywie.
Mało tego, jak już rok poćwiczysz, to idź jeszcze raz w taki kurs. I znowu po jakimś czasie. Przejdź się na jakiś zlot, są na vortalu organizowane (choćby). Zainteresowania się z czasem zmieniają, a rozszerzać horyzonty warto.

K.
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
kilka dni temu bylem w clf na krolewskiej noi koszt probnych zajec to 30zl, wiec okazja to to nie jest
ale zajecia (ogladalem z boku) nawet bardzo mi sie spodobaly wiec pewnie tam bede probowal, zobacze po miesiacu, w kazdym razie jak czytam to inni bardzo chwala sobie ta szkole, w krk juz mieszkam kilka lat ale dopiero teraz sie zdecydowalem na cos uczeszczac,

rozumiem poirytowanie prostymi pytaniami, sam czesciej wypowiadam sie na innym forum o calkowicie odmiennej tematyce i tam do mnie ida pytania od poczatkujacych i tez zdaza sie ze sa irytujace ale staram sie tlumaczyc uprzejmie i pomagac bo wiem jak to jest byc na starcie...
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

rozumiem poirytowanie prostymi pytaniami, sam czesciej wypowiadam sie na innym forum o calkowicie odmiennej tematyce i tam do mnie ida pytania od poczatkujacych i tez zdaza sie ze sa irytujace ale staram sie tlumaczyc uprzejmie i pomagac bo wiem jak to jest byc na starcie...


Chłopie, weź nie zawracaj dupy. Jak to powiedział przed chwilą jeden ze znajomych budowiczów "kurwa, za dużo playstation, za mało potu i siniaków". Dotarło, czy jeszcze masz problemy ze zrozumieniem przesłania?

Na trening i ćwiczyć.
Przyglądać to się możesz... dyskusjom.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
KrzysiuT - spokojnie... :wink:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
Ależ Żwirku, ja jestem całkiem spokojny... czekaj, jak to szło... o, mam:

Dołączona grafika

;)
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
Chłopie, weź nie zawracaj dupy. Jak to powiedział przed chwilą jeden ze znajomych budowiczów "kurwa, za dużo playstation, za mało potu i siniaków". Dotarło, czy jeszcze masz problemy ze zrozumieniem przesłania?

Na trening i ćwiczyć.
Przyglądać to się możesz... dyskusjom.[/quote]

no, to wlasnie lubie :D
p.s. nigdy nie gralem w playstation
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Otoz szukam stylu (z mozliwoscia uczeszczania na niego w krakowie) ktory bylby glownie do walki, przy wiekszym uzyciu nog, wiekszym dystansie walki oraz duzej dynamice. interesuje mnie raczej tylko kung-fu jako taki styl, zadne muay thai, kickboxing itp


Nic takiego w Krakowie nie znajdziesz ;) Być może w ogóle nie znajdziesz :) Bo domyślam się, że należysz do tych osób które oczekują, że "styl" będzie za nich walczył... No cóż...
Muay thai, kickboxing czy boks byłyby podstawą na której po 2-3 latach byłbyś dopiero w stanie osądzić co jest do walki a co nie, ale jak nie pasuje to trudno :)
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
;)
no juz dzis sie zdecydowalem, na jeden z rodzajow wushu i zobaczymy jak to bedzie, dzieki za pomoc Tym ktorzy pomogli ;)
  • 0

budo_daniel g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
Witam, chciałbym coś dodać do tego co już zostało powiedziane, nie ważne że chłopak nie wie do końca czego chce, jego sprawa, ale jeśli ktoś pyta to minimum kultury każdemu się należy, a tu niektórym nawet tego brakuje, jeśli KrzyśT się obrazi to i dobrze. Sztuki walki to nie tylko mordobicie, ale bycie porządnym człowiekiem, tego niektórym brak.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
Sztuki walki to sztuki walki. Znaczy mordobicie.

Zjednoczenia z kosmosem, uzdrawiania energią i innych niuejdżowych pierdów to w sztukach walki szukają zwylke ci, to to ich "sztuka" do walki się za diabła nie nadaje.

Więc że się tak spytam przez ciekawość ... Daniel, co ćwiczysz?
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Witam, chciałbym coś dodać do tego co już zostało powiedziane, nie ważne że chłopak nie wie do końca czego chce, jego sprawa, ale jeśli ktoś pyta to minimum kultury każdemu się należy, a tu niektórym nawet tego brakuje, jeśli KrzyśT się obrazi to i dobrze. Sztuki walki to nie tylko mordobicie, ale bycie porządnym człowiekiem, tego niektórym brak.


rotfl
Daruj se synek. Obaj wiemy, że na innym forum nie wykazujesz się kulturą ani osobistą, ani dyskusji, ani żadną inną. Więc przestań przenosić swoje żale i wojenki tutaj. Masz ochotę mi coś napisać, to od tego jest priv. Wiem, że na tym forum ci on nie przysługuje, dlatego piszę tu.
Jeśli mam być szczery, to nie jesteś osobą, która jest mnie w stanie obrazić. Zresztą ja się nie obrażam generalnie. Czasem się na kogoś wnerwię, ale żeby obrazić? Bez sensu :)
Może tego nie jesteś w stanie wyłapać, ale Wspac prawidłowo odczytał moje intencje i nie sądzę, żeby się obraził za szorstki ton.
Jeśli ktoś jest natomiast na tyle "touchy", że przeszkadza mu wklejenie obrazka z kurwą (nawet nie waszą macią ;) ) to może mi dać ignora i luz.

Przepraszam wszystkich, za ten osobisty wtręt, już nie oftopikuję. Ogólnie temat raczej do zamknięcia (uśmiech do modów ;) ), chyba, że nam Wspac zda jakąś relację z pierwszych treningów.
  • 0

budo_wspac
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?
relacji nie bede raczej zdawal chyba ze sobie ktos tego zarzyczy lub spyta sie mnie jak jest w tej szkole, jak ja pytalem, bo tak to wielkiego podniecenia nie czuje

a to wierszyk dla Krzysia (napisalem specjalnie dla Ciebie):
posty KrzysiaT do usuniecia
temat do zamkniecia
  • 0

budo_marcinb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

A ja myślę, że on ma rację - 22 lata. Przecież to pora umierać, a nie brać się za trening.


Krzyś! To ty żyjesz?
Szkoda, że nie było Cię dzisiaj na zlocie. Wytrzymałem do 14:00 - lata już nie te. Zgodnie z definicją to powinienem już dawno nie życ :D
Jutro będę cały dzień. Pozdrawiam!
Marcin
  • 0

budo_redakcja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki rodzaj Kung-Fu?

Jutro będę cały dzień


Obiecanki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024